Oº°‘¨ [Etkinlik]Fuerte ile Röportaj ¨‘°ºO

Anka sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
IsriannaRosafin
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Oº°‘¨ [Etkinlik]Fuerte ile Röportaj ¨‘°ºO

Mesaj gönderen IsriannaRosafin »

Evet arkadaşlar sıra geldi 2.ci Röportajımıza.Beni kırmayıp samimi cevaplarından dolayı nam-ı diğer Fuerte yani Oğuzcan bey'e teşekkürlerimi bir borç bilirim.
Keyifle okumanızı temenni ediyorum.İyi forumlar..

• Merhaba,öncelikle değerli vaktinizi bana ayırıp sorularımı cevapladığınız için teşekkür ederim.Bize biraz kendinizden bahsedermisiniz ?
* Merhabalar, öncelikle sizi hassasiyetiniz ve gayretiniz adına tebrik ediyorum.
Bendeniz Oğuzcan Cambazoğlu, İstanbul/Sultanahmet doğumluyum ve halen ikamet etmekteyim. 20 yılını geride bırakmış bu süre zarfının üçte birini İKV serüveninde yaşamış bir İstanbul aşığıyım. İstanbul Üniversitesi, Mobilya ve Dekorasyon bölümü okumaktayım. Yaklaşık 4 senedir İç mekan tasarımı ve son zamanlarda ise 3D modelleme ile uğraşmaktayım. Bilindiği üzere ise yaklaşık 2,5 senedir de Sobee dünyasında gönülle destekçiyim. Her işi zamanında yaparım, sonraya bırakmam. İş işten geçmeden önce değimini sevmem, yani o duruma düşmemek için işi işten geçirmem : )

• Peki neden Fuerte ?
* Kısa ve öz olsun istedim, yani öyle olması gerekiyordu.Biraz “güçlü” olmuş oluyor zaten. Yine kısa ve öz oldu :)
• İstanbul Kıyamet Vakti ile tanışmanız nasıl oldu ve şuan da bulunduğunuz konuma gelmeyi hedefliyormuydunuz ?
* Kuzenim rastlamış bir reklama, onun tavsiyesiyle başladım. Tam tarih hatırlamıyorum ama 2006 sonları olması gerekiyor. En acısıda 1 Nisan 2007 Pazar sabahı tüm karakterlerimin silinmesiydi. Meğer tam sürüm olmuşuz.Ara ara kopsamda kurduğum arkadaşlıklar vardı ve bağlanmak için en büyük sebep bu oluyordu. Beraberce yapılan her şeyin daha güzel,tatlı bir yanı oluyor. Hedefim ve hatta ekipte olabileceğim aklıma gelmezdi. Ama isterdim yani ( Gülümsüyor )
• Şuan ki pozisyonunuzdan memnunmusunuz,daha yüksek bir pozisyon bekliyormusunuz ?
* Evet işimi seviyorum, pozisyon gerçekten önemli değil. Elimden geleni yapıyorum ve yapmaya devam edeceğim. Birçok güzide insanla tanıştım ve hayatıma dahil ettim. Hepsinin yeri ayrı benim nazarımda. Arkadaşlık olmasaydı gerçekten zor bir mecra ( Uzaklara dalıyor ) :)
• Sizce Türk oyun sektörü ne durumda ? Daha iyi olacağına inanıyormusunuz ?
* Oyun sektörü birebir teknoloji ile bağıntılı bence. Teknoloji gerilemezse ki imkansız derim, oyun sektörüde bir o kadar ilerler ve gelişir.
• Etkinlik takımından kıskandığınız isim var mı ? :)
* Aa.. olur mu öyle şey :P Ama şöyle bir durum var etkinlik alanında sadece Zifan yok bizde reaksiyon istiyoruz :P :) Tabi işin şakası Mihrişah candır ( Gülümsüyor )
• Gelelim o malum soruya :) Issız bir adaya düşseniz ve bir karakter olmanız gerekirse bu hangi sınıf karakter olurdu ve neden ?
* Elbette keskin, inatçı bir şifacı olurdum. Can vermeyi bildiği gibi yeri geldiğinde dehşete düşürecek karışımlar yapabilirim :) ( Sert Bakıyor )
• Hepimiz biliyoruz ki Etkinlik anlarında birçok karmaşa oluyor ve soru yağmuruna tutuluyorsunuz,bu anlarda hissettiklerinizi merak ediyoruz doğrusu :)
* Tabi çok oluyor fakat şöyle bir durum var. Bizler ne kadar yardımcı olmaya çalışırsak çalışalım amaç olan yıpratıcılık hiçbir zaman formunu kaybetmiyor : ) İşte en çok kızdığımda burasıdır. Cevabı kabul etmeyip başka bir yerden vurmak diyeyim çünkü gayet acımasız oluyorlar :? Tabi bizlerde haliyle “FUUU” (kızgın ve sinirli)moduna geçiyoruz ki birde etkinlik esnasındayız..( Düşünceli )
• Bir tarifte sizden alalım :) Patates kavurması Mihrişah hanıma ait sizden’de bir adet tarif alabilir miyiz?
* Erkek öğrenci için Mikrodalga fırın Allah’ın lütfudur hemcinslerime.. Ekip arkadaşlarım bu konudaki hassasiyetimi bilmektedirler :) Herhangi bir süper marketten lavaş alınır. İçerisine tutucu olarak peynir,taze kaşar,krem peynir ve bilumum çeşitlerinden bir veya bir kaçı sürülür. Üzerine vejetaryen arkadaşlarım roko,maydonoz,nane gibi eklemeler yapıp mikrodalgada erimeye bırakabilir. Ben gibi yemek konusunda takıntıları olmayan arkadaşlarım için ise peynir üzerine sucuk,pastırma,sosis gibi malzemeleri eklemenizi önemle tavsiye ederim. İki kat olarak mikrodalgada peynirler eriyinceye dek çevirmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi yağsız teflon tavada da tekrar edebilirsiniz. Yanına kola tavsiyedir. ımmm Afiyet olsun ( Gülümsüyor )
• Şahsım adına soruyorum sizce Real Madrid – Galatasaray maçı ne olur ? :)
* Koyu taraftarı olmasam da Galatasaray’lıyım. İnanç önemlidir her durumda.. İnanırsak niye olmasın diye düşünüyorum. Daha önce yapmadık mı ;) ( Göğsü Kabarıyor )
• Son olarak İstanbul Kıyamet Vakti oyuncularına vermek istediğiniz bir mesaj var mı ?
* Oyuna kendimizi kaptırıp arkadaşlıklarımız, sosyal hayatımız ve bilhassa ailemiz ile aramıza gölge düşürmeyelim. Dozunu bilmek gerçekten iyi bir şey. Sağlıcakla kalın. : ) ( El Sallıyor )
Kıymetli vaktinizi bize ayırdığınız için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Resim