Makro Kullanımına Ceza Kalktı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
bordo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Inspired Souls

Makro Kullanımına Ceza Kalktı

Mesaj gönderen bordo »

Makro kullanımı nedeniyle bir vatandaşın verilen "Sınırsız Bloke" cezası kaldırıldı.
Kullandığını pişkin pişkin de söyledi.

Kuralak yazdı: - Programların veya makinenin yapacağı hatta benden daha iyi yapacağı işi ben yapacak akdar aptal değilim.
Sonıç olarak. Ben asla makinenin yapacağı işi yapmam. Emin olun Gaffar kesimi makro ile olsa hergün keserim. Anlayan istediğini anlasın.
Buna rağmen bu ceza nasıl olur da kaldırılır?

Madem böyle bizde bugünden itibaren madenlere xenotimlere kp lere makro programlarını kurmaya başlıyoruz. Verilen cezanın kaldırılması örnek teşkil eder bundan sonrakilere de aynı muamele yapılması gerekir.
VODKA1967
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Re: Makro Kullanımına Ceza Kalktı

Mesaj gönderen VODKA1967 »

Bordo kardeşim sen böyle basit bir olayda bu kadar şaşırdıysan, nasıl destek ekibindekilerin tanıdıklarının bloklarını teker teker kaldırıldığından bir habersin masum kardeşim.
Kullanıcı avatarı
Gangbangg
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Gangbangg »

bordo yazdı:Makro kullanımı nedeniyle bir vatandaşın verilen "Sınırsız Bloke" cezası kaldırıldı.
Kullandığını pişkin pişkin de söyledi.

Kuralak yazdı: - Programların veya makinenin yapacağı hatta benden daha iyi yapacağı işi ben yapacak akdar aptal değilim.
Sonıç olarak. Ben asla makinenin yapacağı işi yapmam. Emin olun Gaffar kesimi makro ile olsa hergün keserim. Anlayan istediğini anlasın.
Buna rağmen bu ceza nasıl olur da kaldırılır?

Madem böyle bizde bugünden itibaren madenlere xenotimlere kp lere makro programlarını kurmaya başlıyoruz. Verilen cezanın kaldırılması örnek teşkil eder bundan sonrakilere de aynı muamele yapılması gerekir.

Görüşlerimizi her zaman farklı yönlerde olsada bu Konusunda hemfikirim . Ya Herkesin bloke cezası kaldırılsın . yada onlar 999 bloke cezasını alsınlar . benim kasa carım 2 yıldan beridir bloklu Ne yüzünden oyun Parası satlık yazdım yüzünden . Ya genel af gelsin yada Herkes e eşit muamele yapılsın . Bizim Ankara'da dayımız yok diye böyle yapmayın . Sayın Nerul Konuya el at .
•Gerçekleri konuşmak yetenek,birbirimizi iyileştirmek zaman ister. "Tupac Amaru Shakur "
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ARZLODOS »

Haksız bir ceza dın itiraz edilmiş onlarda sınırsıza çevrilmiş her itiraz eden sınırsıza çevrilirse adalet olmaz kural uzaklaştırma verilir eğer devam ederse IKV camiasından uzaklaştırılır.

Bordo senin onla bir kinin oldugu görülüyor Simdi Nerden çıktı herkesin blok cezası kaldırılsın lafı Ceza verilsin ama bloke verilmesin arkdaşım yazık degilmi bak günden 170 çar kesiyorsun Biri seni sikayet etse Sanada bloke verse ne olur.

Bir daha yapmaması dileklerimle.
En son ARZLODOS tarafından 16 Mar 2013 12:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
IIxHaDeSxII
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen IIxHaDeSxII »

evet ban yıyen 2 oyuncu Kasandıra ve Kuralak 1 gun ban yedı ardından hemen kaldırdılar. adamlar kp kassın xeno kassın programla sonra hiç bişey olmamıs gibi devam etsın !! Kusura bakma yönetım siz kaşındınız adamların banını kaldırıyorsanız bugunden itibaren ben ve arkadaslarım programı kullancaz gecelerı sancak saate beklerız buyrun gelın !!
Hades adlı çarım çalınmıstır.
Kullanıcı avatarı
bordo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen bordo »

ARZLODOS yazdı:Haksız bir ceza dın itiraz edilmiş onlarda sınırsıza çevrilmiş her itiraz eden sınırsıza çevrilirse adalet olmaz kural uzaklaştırma verilir eğer devam ederse IKV camiasından uzaklaştırılır.
Bordo senin onla bir kinin oldugu görülüyor Simdi Nerden çıktı herkesin blok cezası kaldırılsın lafı Ceza verilsin ama bloke verilmesin arkdaşım yazık degilmi bak günden 170 çar kesiyorsun Biri seni sikayet etse Sanada bloke verse ne olur.
Bir daha yapmaması dileklerimle.
Yapılan suçun cezası sınırsız bloke. Zaten daha önce de kaç kere şikayet edildi programla klan parası kastığından dolayı.

Ben herkesin bloke cezası kaldırılsın gibi birşey demedim. Suçun cezası nasıl kaldırılır. Bu alenen ayrımcılıktır kural ihlalidir veya keyfi kural uygulamadır.

Ben 170 gir çık yapıyorsam bunun için 35 40 dakikamı harcıyorum. Programları kurup gitmiyorum. Zaten karizmaları satıyorum kendime de kasmıyorum orası ayrı.

Ortada haksız kazanç var kanıt var üstüne itiraf ve pişkinlikle kullanmayacak kadar aptal değilim diyerek diğer oyuncuları aptal yerine koymak ve makro kullanımına teşfik etmek var.

Tüm bunlara karşın cezası iptal ediliyor.

Bu olay doğal olarak diğer oyuncularda şu izlenimi oluşturur;
"Ee bak bunun cezası iptal edilmiş biz de kuralım niye uğraşıyoruz boş yere. Bize de ceza vermezler ozaman.
"
Kullanıcı avatarı
xyozgatx66
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Meran
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen xyozgatx66 »

Programla ek fazla kp yada fazladan maden xenotim vs vs gelmeyeceğine göre oynanışı kolaylaştırmak bence bir sorun teşkil etmez.Örnek veriyorum klan parası kasarken yeteneklerin yenilenme süresini azaltmıyor ,yada klan parası miktarını arttırmıyor.Programla gir çık konusuna gelince kasan varsada öyle basit bir şekilde kurup kasma olanağı yok, ki koysa bile bazı engellemelerle karşılaşacaktır.
Resim
Kullanıcı avatarı
yarar
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: S E A

Mesaj gönderen yarar »

Herzaman sölemişimdir destek ekibi profesyonel ekipten oluşmak zorundadırrrrrrrrrr. ikv oyuncuları ile destek ekibi kurulmaz kurulmamalı.
Resim®
SİNCE 2007...
Kullanıcı avatarı
bordo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen bordo »

xyozgatx66 yazdı:Programla ek fazla kp yada fazladan maden xenotim vs vs gelmeyeceğine göre oynanışı kolaylaştırmak bence bir sorun teşkil etmez.Örnek veriyorum klan parası kasarken yeteneklerin yenilenme süresini azaltmıyor ,yada klan parası miktarını arttırmıyor.Programla gir çık konusuna gelince kasan varsada öyle basit bir şekilde kurup kasma olanağı yok, ki koysa bile bazı engellemelerle karşılaşacaktır.
"0" ile "1" arasındaki farkla aynı veya "var" ile "yok" arasındaki fark ile aynı.

Normalde olmadığın yerde maden çekmekle çekmemek arasında
Olmadığın yerde Xenotim kasmakla kasmamak arasında
Olmadığın yerde kp kasmakla kasmamak arasında
Nasıl bir farkı olmaz?

O yada bu farketmez. Yönetimin bu cezayı iptal etmesi Makro kullanımına izin verdiğinin bir göstergesidir.
Kullanıcı avatarı
xyozgatx66
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Meran
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen xyozgatx66 »

"0" ile "1" arasındaki farkla aynı veya "var" ile "yok" arasındaki fark ile aynı.

Normalde olmadığın yerde maden çekmekle çekmemek arasında
Olmadığın yerde Xenotim kasmakla kasmamak arasında
Olmadığın yerde kp kasmakla kasmamak arasında
Nasıl bir farkı olmaz?

O yada bu farketmez. Yönetimin bu cezayı iptal etmesi Makro kullanımına izin verdiğinin bir göstergesidir.
Olmadığın kavramını biraz açarmısın ?
Resim
Kilitli