Oyundakı Hatalar ve Eksıkler .

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
nuhyec
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Oyundakı Hatalar ve Eksıkler .

Mesaj gönderen nuhyec »

1. Hata Kodu 183 : bu nalet ne zaman biticek bazen bi görevin ortasında bazen Emde En olmadık yerde hata kodu 183
2. Şifacının Zırh parametresı hatalı

3. Son güncellemeden sonra ( Delıcı , kesıcı Silahlar ) kadımın zırhı düşmemış artmıs sankı bu güncellemden Önce kadıme yücelen ıksır içip süreklı 6000 küsür vururken güncellemeden sonra aynı ıtemlerle ( max ) yücelen ıksır içip 4 bini geçemıyorum , ayrıca kadımın zorloğunu saçma buluyorum 1 boss bence En fazka 2 gurubla kesilebilmelı 50 tane adamı orda guruba sokup söz dinletebilmek mumkunmu helede de o kalbalıkda kımse düşmesın...

4 Oyunda süreklı yönetıcı olması lazım , 13m verıp plus alan bi oyuncu ana avrat herkeze kufredıyor ertesi gün bloklansa ne yazar ? anında mudahele olması lazım .
5 Su Emlerı sadece Gurub Girilsın artık 45 level üzerinde item olmayan adamlar yüsünden Em kaybetmek ıstemıyoruz :twisted:
6 zehir hasar tipindekı reçteler çıban yoğurdu istiyor farkındamısınız çıban yoğurdu nedır ?
7 49 level olduk aylardır 39 level zırhları 35 level gözluklerı giymeye ne kadar daha devam edıcez ?
8 39 seviyelerden farklı olarak menzıl , hız gibi efsunlar olmasını dilerdim hep aynı seyler yenılık yok mu ?
9 Arkdas lıstelerı Çok kısıtlı , çantalarımızda çok ufak seyyar satıcısı olmayan bi bölgede bu kadar kucuk çanta ile gezilmiyor banka gibi 2 bölum olsa ne olurdu çok mu zor ?
10 Hatırlarmısınız İlk 100 Lıstesı vardı ne oldu yalan oldu . hani bu listedekılere ödul verılıcekdı .
11 Metorıt ve madalya gibi ne işie yarayacağı belli olmayan bu 2 mataryel hala sır mı ?
12 Fuarda tanıtalın 2 yeni bölge gelıcek mı benım torunum görebilicek mı dersınız ? :)
13 3 yıldız adamı kesıncede aynı kp 2 çizgi adamıda kesınce aynı kp saçma değilmi ?
14 Neden oyundakı karakterımız gelısemıyor level ve itemler tam olunca herkez birbirinin kopyası , örneğin bi büyücü 1000 buz büyüsü atınca buz hasarı 1 puan daha artsın . GElısmek bence çok önemlı
15 Bu arada En önemlısı 49 level gelınce bişeyi unutmussunuz Oyuna İTEM koymayı İtem çıkmıyor piyasada item yok Millet ac arka arkaya 50 tane gece kesdım kı yaklasık 2 saat 3 tane torba düşdü normal mu bu
16 yapdığınız etkınlık bişeye benzemıyor bence saçma sapan yer bulma oyunu metordayım dıyor GM adada çıkıyor adam mı kandırıyorsunuz 5 tane ıksır için bu yakarda yazanları yapın ben size 50 ıksır verem anlasdık mı ? :twisted:
17 Bu yazıyı Oyunun yazılımcılarına bi gösterın oyuncuların ısteklerı hiç bitmez biliyorum ama sıkıcı olmaya basladı oyun biz baska onlıne oyunlara gitmıyorsak sabrımızdandır sizlerden süreklı iyi işler beklıyoruz. Uyuma Yönetım IKV ye sahip çık lafda değil hissetirin bize.
Resim Hiç bir dava için kendımı ateşe atmam kendı davam hariç
SPARTACUS
Kullanıcı avatarı
Estergonxsoner
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Re: Oyundakı Hatalar ve Eksıkler .

Mesaj gönderen Estergonxsoner »

arkadaşım sıradan hatalardan ve eksikliklerden bahsetmiş ama hepside doğru katılıyorum.
bence oyunun daha sürekleyici olması için yapılması gereken bir iki olay var.
oyuna farklı bir konsept gelmesi için çöp dediğimiz itemlerin aktif olan max veya element eşyalarla birleştirilmesi gerek
farabi modeli cevriye sultan plevne vs.. allah aşkına bu itemler tek başına neyi ifade ediyolar neyin mücadelesini veriyolar yücelen arden olan her hangi bir iteme mesela farabi modeli(maxsimum enerji)eklense veya solucan eklense ne kadar farklı olur bu sayede çöp dediğimiz itemlerde oyundaki yerini almış olur ve bunların bile üretimini yapanlar olur.
fevzi bey cevriye sultana solucan item eklense oyuncular için yeni bir dönem başlar yeni bir heycan başlar aradaki dengeler değişir millet birbrinin kopyası olmaktan çıkar ben demiyorumki diğer oyunlara benzeyelim ama etkileyici bir değişiklik şart oyunda yeni zırhlar yeni gözlükler gelince ne değişicek? sığınak miğrat gelince nolucak sığınak miğrat denen olay em nin klan savaşı değilde yaratık kesme versiyonu her zamanki gibi bakıcaksınız melür melür yücelen arden veya aslı varsa şaheser düşsün.
o kadar hidra pençesi boşa çıktı item birleştirmede kullanılabilir veya ayrı bir materyal bulunur muhafız veya emde oyunculardan düşer veya yaratıklardan düşer bla bla bla..
bir diğer olayda oyunda çok küçük etkinliklerde işe yarayan(boss kesimi gibi) iksirler.
tahmin ettiğim kadarıyla bir veya iki tane iksir var üretilen oda malzemsi basit olduğu için aksi halde kimse erinipte iksirle falan uğraşmaz.
ilk olarak iksirler öldüğümüz zaman kayboluyo bunun ortadan kalkması lazım kullanılmamasının büyük bir sebebide bu anca yaratıktan düşerse adam pat diye içiyo.
benim iksirler için önerim bir iksir içildiğinde diğer bir iksiri içemiyoruz oyunda iksirlerin yerini tam olarak alması için ikinci iksir içilmesi gerekli buda oyunda çoğu şeyi değiştirir hemde iksirler oyunda biraz daha fazla etkili olur.
benim bu yazdıklarımı çoğu kişi söylemiş olabilir bende aklımdan geçenleri dilim döndüğünce yazmak istedim bende herkesin istediği gibi ikv nin daha iyiye gitmesini isteyenlerdenim
tabi biz oyunculara bunları yazması söylemesi kolay geliyor yönetime yapmadılar diyede sinirlenip eleştirdiğimizde oluyor bende çok eleştirdim iyi ve kötü taraflarını ayırt etmeden.
inanıyorumki yönetimde geç kalmasına rağmen yaptıkları hataları düzelterek oyunla ilgilendiklerini gösterdiler.
her zaman şunu söylemişimdir eleştiri insanın velinimetidir yanlışını ve doğrularını gösterir.
yönetim biz oyuncuların isteklerinin hepsini olmasada çok cüz-i isteklerini yerine getirirse bu oyun kalkınır.çok uzattım allaha emanet olun.
daha güzel bir ikv dileğiyle.
//TEŞKİLAT//
Resim
Kullanıcı avatarı
xIxFeNoMeNxIx
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen xIxFeNoMeNxIx »

Dediklerine katılıyorum 49 lvl olduk hala eski zırhları giyiyoruz.Bazı maddelerin de şuanlık idare edilebilir tarafı var ama bazı maddelerde çok haklısın gerçekten.
Aslında Söylediklerimden Çok Sakladıklarımda Gizliyim..En iyisi Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarıma Kulak Ver..!

FENOMEN
xFENOMENx
XxFENOMENxX

Resim
Kullanıcı avatarı
Siyahgece
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Siyahgece »

nuhyec yazdı:1. Hata Kodu 183 : bu nalet ne zaman biticek bazen bi görevin ortasında bazen Emde En olmadık yerde hata kodu 183

3. Son güncellemeden sonra ( Delıcı , kesıcı Silahlar ) kadımın zırhı düşmemış artmıs sankı bu güncellemden Önce kadıme yücelen ıksır içip süreklı 6000 küsür vururken güncellemeden sonra aynı ıtemlerle ( max ) yücelen ıksır içip 4 bini geçemıyorum , ayrıca kadımın zorloğunu saçma buluyorum 1 boss bence En fazka 2 gurubla kesilebilmelı 50 tane adamı orda guruba sokup söz dinletebilmek mumkunmu helede de o kalbalıkda kımse düşmesın...

4 Oyunda süreklı yönetıcı olması lazım , 13m verıp plus alan bi oyuncu ana avrat herkeze kufredıyor ertesi gün bloklansa ne yazar ? anında mudahele olması lazım .
5 Su Emlerı sadece Gurub Girilsın artık 45 level üzerinde item olmayan adamlar yüsünden Em kaybetmek ıstemıyoruz :twisted:
6 zehir hasar tipindekı reçteler çıban yoğurdu istiyor farkındamısınız çıban yoğurdu nedır ?
7 49 level olduk aylardır 39 level zırhları 35 level gözluklerı giymeye ne kadar daha devam edıcez ?
8 39 seviyelerden farklı olarak menzıl , hız gibi efsunlar olmasını dilerdim hep aynı seyler yenılık yok mu ?
9 Arkdas lıstelerı Çok kısıtlı , çantalarımızda çok ufak seyyar satıcısı olmayan bi bölgede bu kadar kucuk çanta ile gezilmiyor banka gibi 2 bölum olsa ne olurdu çok mu zor ?
10 Hatırlarmısınız İlk 100 Lıstesı vardı ne oldu yalan oldu . hani bu listedekılere ödul verılıcekdı .
11 Metorıt ve madalya gibi ne işie yarayacağı belli olmayan bu 2 mataryel hala sır mı ?
12 Fuarda tanıtalın 2 yeni bölge gelıcek mı benım torunum görebilicek mı dersınız ? :)
13 3 yıldız adamı kesıncede aynı kp 2 çizgi adamıda kesınce aynı kp saçma değilmi ?
14 Neden oyundakı karakterımız gelısemıyor level ve itemler tam olunca herkez birbirinin kopyası , örneğin bi büyücü 1000 buz büyüsü atınca buz hasarı 1 puan daha artsın . GElısmek bence çok önemlı
15 Bu arada En önemlısı 49 level gelınce bişeyi unutmussunuz Oyuna İTEM koymayı İtem çıkmıyor piyasada item yok Millet ac arka arkaya 50 tane gece kesdım kı yaklasık 2 saat 3 tane torba düşdü normal mu bu
16 yapdığınız etkınlık bişeye benzemıyor bence saçma sapan yer bulma oyunu metordayım dıyor GM adada çıkıyor adam mı kandırıyorsunuz 5 tane ıksır için bu yakarda yazanları yapın ben size 50 ıksır verem anlasdık mı ? :twisted:
17 Bu yazıyı Oyunun yazılımcılarına bi gösterın oyuncuların ısteklerı hiç bitmez biliyorum ama sıkıcı olmaya basladı oyun biz baska onlıne oyunlara gitmıyorsak sabrımızdandır sizlerden süreklı iyi işler beklıyoruz. Uyuma Yönetım IKV ye sahip çık lafda değil hissetirin bize.
aynen sana katılıyorum..oyunumuzu sevıyoruz ve daha ıyı bır ıkv ıstıyoruz ,dıger oyunların kopyası olmasın ama...dıger oyunlar gıbı gelısım ve yenılık olsun
Resim

Siyahgece
nuhyec
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen nuhyec »

fikislrerini paylasan arkdaslara tşk ederım . Estergor arkdasımda özetle İksirlerden ve Saçma sapan Düşen reçtelerden Bahsetmiş bunlarıda Maddeye eklemek lazım dı fakat çöp itemleri bırak ıtem düşmüyor bu ıtem olaslıklarını açıklasalar bi plussuzken daha çok item düşüyor .
SPARTACUS
Kullanıcı avatarı
KaraXHayalet
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Mesaj gönderen KaraXHayalet »

Merhaba
Arkadaşlar öncelikle şu boss konulari oyundaki her bossun belli bir gücü ve yeri vardir bunlardan en güçlüsü hidradir mutlaka tarihçeyi okuyun aslinda ben hidrada hayal kırıklıgına ugradim ben daha güçlü olmasini beklerdim düşünsenize klanlar birleşiyor bütün ahali bütün teşkilat seferber oluyor ve sadece bakin sadece bir başi düsüyor
nuhyec
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen nuhyec »

ayrıca İtemlerı gelıstırebilmek lazım düşen itemler baska itemlerle birleştirilse gücümüze güç katmamız SART.

binek hayvanı olmayan tek mmorg bizim Ikv dir herhalde .

1 level fare 2 level kertenkele 49 level adamı sersemletıyor farkındamısınız bu nasıl mumkun olur ?

Bunlarıda yukardakı maddelere eklemek lazım .
SPARTACUS
Kullanıcı avatarı
Tolun
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
İletişim:

Mesaj gönderen Tolun »

nuhyec yazdı:ayrıca İtemlerı gelıstırebilmek lazım düşen itemler baska itemlerle birleştirilse gücümüze güç katmamız SART.

binek hayvanı olmayan tek mmorg bizim Ikv dir herhalde .

1 level fare 2 level kertenkele 49 level adamı sersemletıyor farkındamısınız bu nasıl mumkun olur ?

Bunlarıda yukardakı maddelere eklemek lazım .
Sakın ha , binek hayvan falan gelmesin.
~~ Tolun ~~

THE END
Kullanıcı avatarı
sevenesor
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen sevenesor »

söylenenler çok güzel beklentiler çok ama iş yapan yok sadece alışverişlerde millet kandırılıyor diye nokta çıkartmak için okadar istek yaptıkta kaç ay sonra oldu bu kadar zormuydu bo noktayı oraya koyma bide istediklerinize bakın arkadaşlar çok zor bence bi değişiklik yapsada bu dediklerimden utandırsa keşke ikv beni ama imkansız gibi bişi bu.
>>>>>>>>>>>>>>>Wanted<<<<<<<<<<<<<<<<<
Kullanıcı avatarı
Petcarar
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Petcarar »

nuhyec yazdı:1. Hata Kodu 183 : bu nalet ne zaman biticek bazen bi görevin ortasında bazen Emde En olmadık yerde hata kodu 183

hidra klasik bir boss değil.