Türk İstihbarat Teşkilatı ( T.İ.T ) B/D

Sancak sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Melankolik
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Ofthe World

Re: Türk İstihbarat Teşkilatı ( T.İ.T ) B/D

Mesaj gönderen Melankolik »

ula rahat bırakın Efemehmeti :D
adam istemiyo işte sizin loncada durmayı
daha ne bu ısrar? :D
ROWxKRAL Rowxferro RowxMaHFeR ROWxKRALİÇE
Resim
Carpe Diem
Kullanıcı avatarı
Titxreis
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Titxreis »

İnfazcı hanım ile şuan görüşüyorduk ve foruma gelip bakmamı istedi, dün serhat yine Efemehmet çarı ile konuşmuş ve çarda Mahmutmaral olduğunu öğrenmiş, Efemehmet i tanımam etmem ama lonca ile ilgili konularda Delikurt ile sanırım bir görüşme yapmışlar ve sizlere sadece bunu bildirmek istedim, yani konu ya yazan Efemehmet değil.
Titxreis-Titxatasagun
Resim
Bir gün tüm Türk Devletleri ile birlikte Çin seddinde buluşacağız... M.Kemal ATATÜRK
Gizlenmiş İçerikGöster
Bir Kurt' un Peşinden 40 Köpek Havlamıyorsa, O Kurt, Kurt Değildir.
Kullanıcı avatarı
Whisky
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Whisky »

bence Mahmutmaral'da değil içerik düzenlendi / uyarı seviyesidir. egolarını tatmin etmek için açtığı çakma çarlardan ;)

[GM]Nocomment
ωнιѕкվ

Gölge güneşe varamaz !
Kullanıcı avatarı
efemehmet
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Kıyamet i Nefer

Mesaj gönderen efemehmet »

arkadaslar efemehmet adlı carımda mahmut marall furkangur yada ümit abı (ımparator) olabılır bu kısıler cok sewdıgım saygıdeger kısılerdr

su anda hıc bır loncada deılım

tıtxnefer adlı car farklı uyelıgımdedır serhat abı ıle konustum ve uyelıgı ona verdım ıstedıgıne carı verebılırısın

Efemehmet
ASİNEFER

efecan efecannhanımı tıtxefecan (artık yok calındı)kısa ara verdım oyuna hakkınızı helal edın benden tarafı helal olsun...
[*]AsiNeFeR [/b][/color][*]yNçRxEFE[/color][*]NefeRxEFE[/color][/b][*]EfeMehmet[/b][/color][/size]
Resim
Resim
Resim
Resim
2012
Kullanıcı avatarı
efemehmet
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Titxreıs serhatla ben konustum mahmut abıye laf etme sız bu yola gırerken ben bu yoldan donuyodum pasam ...

yeter rahat bırakın benı EFEMEHMET
[*]AsiNeFeR [/b][/color][*]yNçRxEFE[/color][*]NefeRxEFE[/color][/b][*]EfeMehmet[/b][/color][/size]
Resim
Resim
Resim
Resim
2012
Kullanıcı avatarı
Titxdelikurt
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen Titxdelikurt »

efemehmet yazdı:Titxreıs serhatla ben konustum mahmut abıye laf etme sız bu yola gırerken ben bu yoldan donuyodum pasam ...

yeter rahat bırakın benı EFEMEHMET
Efe yani öz adı ile Mehmet kardeşim le ilgili farklı şeyler yazmayı düşünmüştüm, lakin mail hesabı,
oyun hesap ve şifresini furkan, mahmut ve ümit e vermiş canı sağolsun, efemehmet şu oyunda bir
çok ( hepsi ondan büyük ) kişiden daha dürüst ve delikanlı bir kardeşimdir, önce furkan, rufless ve
bir kaç arz arkadaşımızın baskısına dayanamadı, bunda ırmak arkadaşımızın oyuna bir süre ara vermesi
de büyük rol oynadı, fakat furkan ve efe ( mehmet ) ( ben ona hep efe dedim ve demeye devam edeceğim,
o benim küçük efem ) aynı mahallenin çocukları, beraber büyümüşler , bu kardeşlerim ırmak ın ardından
pek fazla tutunamadılar loncamızda, çünkü bizler kişilerle kaim değiliz ahmet gider mehmet gelir, düsturumuz
olan ahlak ve fazileti oyun içerisinde genç kardeşlerimize aşılamak, malesef günümüz Türkiye' sinde yada
toplumumuzda ahlak yoksunlarının malesef sesi çok çıkmakta, neyse asıl sadede gelelim, efe kardeşim
gerçekten örf adet bilen, ailesinden edep adab öğrenmiş çok değerli biri, furkan sakın beni yanlış anlama,
seni kötülemek değil amacım... Sonuç itibari ile, ben olsam efemin yerinde tabiki beraber büyüdüğüm furkan
yada başka biri olsa adı hiç farketmez onu kırmaz satmaz ve arkadaşımın yanında olurdum, lakin değerli
arkadaşlarım bu konu ile ilgili son sözümü söyleyip bir daha asla ( efemin hatrına ) bu konu ile ilgili yorum
yazmayacağım. Efemehmet adlı kullancı adı ile konumuza cevap yazan Mehmet ( Titxefecan - Titxnefer ) değildir.

EFE ASLA VE ASLA ( NERDEN BİLİYORSUN DERSENİZ REİS ÇARINA ARA DA GİRİYORUM BİR SEFERİNDE TAMER OLDUĞUMU SÖYLEDİM, BUNUN SEBEBİ DE ÇARINA BAŞKALARININ GİRMESİ İDİ, O İSE KENDİNİ TANITIP ÜÇ BEŞ KELAM EDİP YAŞIMI SORDU VE 30 KÜSÜR OLDUĞUNU SÖYLEDİM, ABİMSİN O ZAMAN DEDİ VE SAYGI DA KUSUR ETMEDİ ) KENDİNDEN BÜYÜK BİRİNE
PAŞAM SEN RAHAT OL SEN GİDERKEN BİZ DÖNÜYORDUK DEMEDİ... DEMEZ DE...

Efeme ve furkan kardeşime her daim desteğim, yolları ve bahtları açık olsun, biz onlardan razıyız Allah (c.c.) ta
razı olsun.
Titxdelikurt - Titbxyavrukurt
BİR KURT'UN PEŞİNDE 40 KÖPEK HAVLAMIYORSA, O KURT, KURT DEĞİLDİR.
Resim
ARmut deyip geçmeyin, onun ilk hecesi çoğu kişide yoktur !
Kullanıcı avatarı
Whisky
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Whisky »

Whisky yazdı:bence Mahmutmaral'da değil içerik düzenlendi / uyarı seviyesidir. egolarını tatmin etmek için açtığı çakma çarlardan ;)

[GM]Nocomment

Yav admin arkadaşım her şeyi ya kilitlyorsun yada düzenliyorsun adam akıllı forumda yazı okur olamadık :S biraz daha esnek olun lütfen
ωнιѕкվ

Gölge güneşe varamaz !
Kullanıcı avatarı
XJoKeRxX
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen XJoKeRxX »

Whisky yazdı:bence Mahmutmaral'da değil içerik düzenlendi / uyarı seviyesidir. egolarını tatmin etmek için açtığı çakma çarlardan ;)

[GM]Nocomment

Bu mesaj deLikurta töLeRans qöSderLdqnn bir beLqesdr bizimde coqu msjmız siLndi bu konuda
Xjokerx-Ucube
Kullanıcı avatarı
efemehmet
Cin Avcısı
Cin Avcısı

kımseye bu gune kadar saygıda kusur etmedım etmemde buyugume abı abla kucugume sevecen davaranım

haksızlıga dayanamam
yalan soylemem ıyı kotu gunler gecırdık herkese ts ederım benden tıt loncasında bu kadar

EFEMEHMET
Resim
Resim
Resim
Resim
2012
Kullanıcı avatarı
furkangur
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen furkangur »

Efe ile benim samimiyetimi sorgulayanlar var sanırım bakın iyi dinleyin kanıtda gosterem efe ile yedigimiz ictigimiz ayrı gitmez oyuna baslamasına ben neden oldum ben olmasam onu tanımayacaktınız bile titx loncasına girmesini ben istedim vede cıkmasını da ben istedim itirazı olan varsa bana gelsin adama yuklenip durmayın fazla benim aklımı kimse celemez yanlıs olan birseyide dogru gosteremez iiyiyi kotuyu ayırt edecek kadar hayat tecrubem var Allah'a sukur
Efenin carlara gelince alayının sifresi bende alayını da ben kastım cogu zaman efe oyunda sanıyorsunuz ama ben vardım o carda

Serhat abi sana hala abi diyecek saygım var bu gitmezde ama bana tavır yapmaya devam edersen bu saygı biter bilesin
KİM İYİ KİM KOTU HEPİNİZDEN İYİ BİLİYORUM ÇÜNKÜ HERKEZİ TARAFSIZ DİNLEDİM VE ORTAMLARINDA BULUNDUM
Sancaktan
yNçRxGaZaBııNeFeR (49) (Savaşçı)(LODOS)
GaZaBıııNeFeR (49) (Şifacı)(LODOS)
Gazabınefer (Büyücü)(Arz)