Fotograf albümü

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
ilkeruzz
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: ATATÜRK & ASİL

Fotograf albümü

Mesaj gönderen ilkeruzz »

Malum Kişileri resmedicem.Sanatsal çalışmaya özen göstericem umarım beğenilir... :arrow: :twisted:
Adam ol canımı al, Aksi takdirde evine gömer üstüne beton döker tepesinede bayrağımı dikerim...!!!
Kullanıcı avatarı
RuZGaRxUnRuLy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Altınordu

Re: Fotograf albümü

Mesaj gönderen RuZGaRxUnRuLy »

foto yok ortalıkta gözükmüyor
12 Mayıs 2007 / 14 Haziran 2013 BiR Zamanlar GİZEMLİRÜZGAR (KANUNXREXNOW)
ilkeruzz
İskele Babası
İskele Babası

şuanda yok masaüstü pc me geçtiğimde olacak laptopla değil adam kesmek gb de bile donuyo 3-4 gün içinde kavuşacam orjinal pcme ozaman gelecek fotolarda merak etmeyin ... :twisted:
Adam ol canımı al, Aksi takdirde evine gömer üstüne beton döker tepesinede bayrağımı dikerim...!!!
ilkeruzz
İskele Babası
İskele Babası

Fotoları toplamaya başladım :twisted: silinme ihtimaline karşı :!: hepsini aynı anda yükliyecem elde var 1. İnsanca davranmıştım kulak asıl madı burada komple 1 lonca görebilirsiniz :arrow: :twisted: tabi bu biraz zaman alacak tektek yakalıyorum tek gezenleri. Bölgeleri ve klanları takibim altında , SesSizliğimden Ders Almayana Nefretimle Ders Veririm.İmzam Yaşam felsefemdir. :arrow: :twisted:
Kullanıcı avatarı
DEWELOPER
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: DuMaN

Mesaj gönderen DEWELOPER »

Sen hastalıklı , egoist , idiot ve şizofrenik bir insansın.Kendi kafanda salakça kurgular yapıp sadece kendini kandırıyorsun...Madem çok fotoya merakın var Paşa , Enes ve ya ben ws ye bekliyoruz seni ??? Grupla kestiğin adamı sen kesmiş olamazsın.Ws dediğimizde bir vuruyorum 50 canınız kalıyor diyerek kaçıyorsun ws de...Lodos klanına senle konuşmaya geldiğimde 1 tane seni savunan arkadaşın çıkmadı ben arz iken okadar sağlam dostluklar kurdum lodosta sende gördün tüm klan bi arzı destekledi sana karşı ... Buda senin kendi klanında bile sevilmediğini gösteriyor...İmzana gelirsek imzanda diktatörlükten başka hiç bir şey yok...İyi oyunlar sana dilerim ki aklını başına toplar skypeme gelir güzelce konuşursun...Başka taktirde sen 1 can yakarsan biz 11 yaparız bilmiş olasın ... İyi forumlar ...İyi eğlenceler ... İyi günler...
lDuMaNlDeWeLoPeR
lATAMlSENÇOKYAŞA
DuMaNLaNıYoRuZ
LoSTxDEWELOPERx
Paranvarsaneraht

İnsanın en kolay kandırdığı şey kendisidir...
IRaUcHI
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen IRaUcHI »

Benım resımlerımi iyi çekmediysen iyi olmaz bak yakısıklı cıkmısımdır inş sana kufur ettıysem de soyle ıyı etmedıysem tekrarlarım =)
IRaUcHI
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen IRaUcHI »

Der Di Olan Burdan AĞLamASIN skype denen bısey var zırlamanız için :D 8-)
ilkeruzz
İskele Babası
İskele Babası

Cevap bile vermeye değmeyecek "kişi"lersiniz madem çok adam akıllı konuşabiliyonuz adam gibi konuşaydınız bölgeden ama size yakışanı siz daha iyi biliyosunuz zaten beni seven olup olmaması yada sizin gibilerin arasına atılması arasında fark var!!!! kafanda bunu anlıyacak akıl varsa orasını ben bilemem,Size cevap yazarak sadece kendimi alçaltıyorum oyüzden kendi aranızda takılın küçüklerim,burada laf kalabalıgı yapmayın kırmızıda morda yazsan fark yapmaz ws ms skype zırıldamayın "adam" olana o dedikleriniz yapılır.Konuşmalarınızdan ne olduğunuz açıkca anlaşılıyo imzamda ADAM lık kavramı anlatılıyor bide olmayanlara neler yapacağ"ım".Özellikle kapasitene göre yazdım küçük kardeşim. her anlatılmak istenen kafana kazınsın diye "" içinde sevenim sevmeyenim beni ilgilendirir sen kafana göre takıl hastalık konusuna gelince ben hastaları tedavi ediyorum yöntemlerim de "laftan anlamayanlara" yönelik boşa bölgeden sus yedirtmeye ugrasırsınız "50 tüysüze" laf yetiştirmem.Çok adam kesmekle işim olsaydı siz gibilerin uğruna zırladığı kp ve rütbe olayında aşmış olurdum.Budediklerim kafatasının içine umarım ulaşabiliyordur.Kim olduğum ne olduğumu adam olanlar biliyorlar sen ve sen gibilerin ne düşündüğü gram umurumda değil kendi pisliğinizi bana mal edemezsiniz olayın başlangıç noktası sengibiler tabi anlayabileceğini yine zannetmiyorum.Anladığınız dil neyse onla karşılık görürsünüz miniklerim.İmzamda yazan şeyleri yaparım hiç kuşkun olmasın istediğin yerde istediğin şekilde at tut tanıdıklarım neler yapıp neler yapamayacağımı iyi bilirler.Herkesi tanımam adam olanları az ama öz bana yetiyo bunuda anlayabildiysen artık.Buraya meşğuliyet verme nasıl olsa laftan anlama kabiliyetiniz yok ben 63 can yakarım sizin karşınızda tek ben varım yanan 1 can olur restse rest postaysa posta neyden anlıyabiliyorsanız.Edebinizi takılıp yerinizde durursanız kimse sizinle uğraşmaz kim yada ne olduğunuzun önemide yok,kimleri tanıdığınız kimlerle takıldıgınızda anlaşılabiliyor merak etmeyin.içinizde gerçek hayattan da tanıdığım sadece "1 delikanlı" kişi vardı oda aranızda olmadığına göre arada kırmış olacağımda kimse yok.Tanıdıklarımı nasıl tanıdığımı belki biraz anlamışsınızdır dostluk bağımız vardır oyüzden sayıları azdır.Bişeyin öcünü alacaksam nekadar sürdüğünün önemi olmaz nekadar acı çektirdiğime bakarım, bu iki kelimeyi iyi öğrenin EDEP ve SAYGI !!!!!
ilkeruzz
İskele Babası
İskele Babası

Benim hakkımda atıp tutan ancak üreteceği mlz meler için para isteyip vermediklerimdir yada loncadan attıklarım kendi ağzınla söylediğin gibi tanıdığım az ve öz ve çoluk çocukta değiller siz gibilerlede laflarını "çöpe atmazlar" 1 tane küfür etmeden nekadar karşımda alçaldığının farkındasındır heralde yazdığım yazıda imla hatası arasan senin yazdıkların yanında edebi eser gibi durur küçüğüm.

" Sen hastalıklı , egoist , idiot ve şizofrenik bir insansın.Kendi kafanda salakça kurgular yapıp sadece kendini kandırıyorsun...Madem çok fotoya merakın var Paşa , Enes ve ya ben ws ye bekliyoruz seni ??? Grupla kestiğin adamı sen kesmiş olamazsın.Ws dediğimizde bir vuruyorum 50 canınız kalıyor diyerek kaçıyorsun ws de...Lodos klanına senle konuşmaya geldiğimde 1 tane seni savunan arkadaşın çıkmadı ben arz iken okadar sağlam dostluklar kurdum lodosta sende gördün tüm klan bi arzı destekledi sana karşı ... Buda senin kendi klanında bile sevilmediğini gösteriyor...İmzana gelirsek imzanda diktatörlükten başka hiç bir şey yok...İyi oyunlar sana dilerim ki aklını başına toplar skypeme gelir güzelce konuşursun...Başka taktirde sen 1 can yakarsan biz 11 yaparız bilmiş olasın ... İyi forumlar ...İyi eğlenceler ... İyi günler...

"

Şuyazı ile ilgilide kim forumla ilgileniyosa bizahmet bana verdiğiniz gibi bi sus rica edeyim.Atarlı miniğimiz biraz düşünsün belki aklı başına gelebilir. Cümle kurmayı öğren sütünü iç vitaminini al büyüde gel karşıma,çocukları avutamam bizahmet bu konuda ebeveynlerin senle uğraşsınlar,ben darülacize değilim.

Şunun hakkında biraz düşün belki sana bazı fikirler sunabilir;

Küçük düşünceler resimin bir kısmıyla,Büyük düşünenler ise resmin tamamıyla ilgilenirler.

Mecazları ve ana temayı anlayamazsan sor "abilik" yapar anlatırım küçüğüm.
Kullanıcı avatarı
DEWELOPER
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen DEWELOPER »

İnsanın en kolay kandırdığı yaratık kendisidir ... Ayrıca sen renk körüysen benim yapacak bişeyim yok yazdığım renkleri iyi bak.Sana okadar acı vermişik ki hep biz kestiğimiz halde sen hala ben kesiyorum diyorsun ebep ve saygı kişiye göre değişir sana verilecek saygı tasma ile bağlanacak kadar bile az değil . Ağaç yaşken eğilir demişler sen böyle görmediysen bizim yapacak bişeyimiz kalmaz.Bu arada bana yazarlık dersi verme gazetelerde sürekli yazılarım ve şiirlerim çıkıyor ayrıca bir çok sitede yazarlık yapıyorum bir makine mühendisi olarak sen kafanı ayık tut ...
lDuMaNlDeWeLoPeR
lATAMlSENÇOKYAŞA
DuMaNLaNıYoRuZ
LoSTxDEWELOPERx
Paranvarsaneraht

İnsanın en kolay kandırdığı şey kendisidir...
Kilitli