ARZ OLDUK..............

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
XxByALeMxX
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ser Se Ri

ARZ OLDUK..............

Mesaj gönderen XxByALeMxX »

S.a (KaTiLxSeRSeRi)

ARZ olduk HIrsız olduk.....
ARZ olduk KARI olduk.....
ARZ olduk İtem dizip olduk (güya).....
ARZ olduk her yerde dinlenmez... ve 1 sıfır yenik kaldık....
ARZ olduk 1 kişiyi kestin diye yemedigin laf kalmadı.... (KRALIN OGLUYA KESİLMEYECEK)
ARZ olduk BEN KATİLXSERSERİ ŞUNU ANLADIM ARZ OLUNCA......
BU SEVERDE ARZ OLANIN YERİ YOK.... AMA ŞUNUDA İYİ ANLADIM ... ARZ OLUNCA GERÇEK DOSTLARIMI KAZANDIM...
..... AMA ARZ İYİKİ OLDUM.... BUNU YAZMAMIM SEBEBİ ŞUDUR...

Bİkaç arkadaşım vardı.... ADIMIZA konuşulan HIRSIZ lafından dolayı beni arkadaşlıktan sildi.... KANIT bile yok..
abi bişi demiyorum... GERÇEK DOSTLAR ... belli oluyor...

HAKKIMDA KİM KONUŞUR...... KONUŞSUN.... BENİ BİLEN BİLİYOR.........

DENGEYİ GETİRCEM........
SALTANATI BİTİRCEM.........
YOLUMDAN DÖNMÜCEM......... Ser Se Ri

SAYGILAR. HERKEZE İYİ OYUNLAR..
Resim
Kullanıcı avatarı
Cloutier
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Re: ARZ OLDUK..............

Mesaj gönderen Cloutier »

As. herşeyi arz olmaya bağlamışsın maşallah.

Hırsızlık konusunda kanıt yok demişsin ama çalınan ve sonrasında geri alınan malum şifa nasıl oluyor da sizin loncanıza girebiliyor ve başkan konumunda olabiliyor? Bu yeterli bi kanıttır bana göre.

İtem dizip arz olmadın mı? Arz iken mi dizdin karakterini? Hoş öyle olsan ne olacak kime ne orası ayrı.

Kestiğiniz için değil edepsizliğiniz yüzünden eleştirildiniz. O hoş olmayan fotoları buralara atmayalım istersen.

Ayrıca arz olduktan sonra kendinizi herkesten üstün görmeye başladınız ayrı bir havalara girdiniz eleştirilmeniz ve hoş görülmemeniz bundan.

Arz olduktan sonra gerçek dostlarımı buldum sahte dostlar kimmiş gördüm demişsin belki de sen arz olduktan sonra gerçek yüzünü gösterdin de ondan senden uzaklaştılar olamaz mı?

Dengeyi getircem demişsin de önce bi kendi dengeni bul bence.

Biraz daha saygılı biraz daha edepli ol veya olun.

En önemlisi bunun sadece bir oyun olduğunu unutmayın.
Kullanıcı avatarı
XxBaDFeeLxX
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Kıyamet Şovalyeleri

Mesaj gönderen XxBaDFeeLxX »

Millete yalvararak GB'ye giren ve item düşüren kişi şimdi onlara kafa tutup dengeyimi getiricek. Çikolata Sosuda istermisin ?
Kısacası BLanK ;)
Kullanıcı avatarı
XxByALeMxX
İskele Babası
İskele Babası

Cloutier yazdı:As. herşeyi arz olmaya bağlamışsın maşallah.

Hırsızlık konusunda kanıt yok demişsin ama çalınan ve sonrasında geri alınan malum şifa nasıl oluyor da sizin loncanıza girebiliyor ve başkan konumunda olabiliyor? Bu yeterli bi kanıttır bana göre.

İtem dizip arz olmadın mı? Arz iken mi dizdin karakterini? Hoş öyle olsan ne olacak kime ne orası ayrı.

Kestiğiniz için değil edepsizliğiniz yüzünden eleştirildiniz. O hoş olmayan fotoları buralara atmayalım istersen.

Ayrıca arz olduktan sonra kendinizi herkesten üstün görmeye başladınız ayrı bir havalara girdiniz eleştirilmeniz ve hoş görülmemeniz bundan.

Arz olduktan sonra gerçek dostlarımı buldum sahte dostlar kimmiş gördüm demişsin belki de sen arz olduktan sonra gerçek yüzünü gösterdin de ondan senden uzaklaştılar olamaz mı?

Dengeyi getircem demişsin de önce bi kendi dengeni bul bence.

Biraz daha saygılı biraz daha edepli ol veya olun.

En önemlisi bunun sadece bir oyun olduğunu unutmayın.

EN ÜSTTE SEN YAZMIŞSIN ÇALINTI ŞİFA VE BAŞKAN OLMUŞ BANA İSİM VER .......... üstü kapalı kelime yapma...

ben sadece 1 tane şifa başkan yaptım ve o şfiada ARkadaş onu dizdi ve kastı baştan sono anlamadımki... sölermisin hangi şifa çalıntı elinde kanıt varmı öle laf yapmakla olmuyo :..... KANITI geç kanıt manıt umrudma degil bana isim ver hangi şİFA BU ??????????? BEN BİŞEY ÇALDIYSAM VEYA ALDIYSAM AÇIK AÇIK DERİM ÜSTÜ KAPALI İŞYAPMAM... Bİ İŞ YAPARSAM ORAYA BANA AİT KART VİZİT BİRAKIRIM ........ belli sen beni tanımıyosun...
Resim
Kullanıcı avatarı
XxByALeMxX
İskele Babası
İskele Babası

XxBaDFeeLxX yazdı:Millete yalvararak GB'ye giren ve item düşüren kişi şimdi onlara kafa tutup dengeyimi getiricek. Çikolata Sosuda istermisin ?
ben kimseye yalvarmadım yalvarmamda.... hem benim halen 3 asa 2 caket 3 ayak eksigim var... sence item dizipmi olmuşum..? hem kimseye kafa tutmuyorum O nasıl kelime .......
Resim
Kullanıcı avatarı
WoLFPaC
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Cazfig

Mesaj gönderen WoLFPaC »

Kardeş arz oldun tamam ona birşey diyemem ama geçen gün ben biriyle alış veriş yapıcaktım siz geldiniz bana daldınız sonra dediniz bana sen dalmasan bile biz dalacaktık zaten dediniz işte sonra baktım sen yine dalacak gibisin bende daldım sana sonra dıyorsun ya sabır diyorsun yani bu olayda suç sendeydi. Hadi kp filan lazımsa söyleyebilirdin kp verirdim ozaman. Arz olmanada birşex demiyorum o sana kalmış bir durum
Kullanıcı avatarı
Cloutier
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen Cloutier »

XxByALeMxX yazdı: EN ÜSTTE SEN YAZMIŞSIN ÇALINTI ŞİFA VE BAŞKAN OLMUŞ BANA İSİM VER .......... üstü kapalı kelime yapma...

ben sadece 1 tane şifa başkan yaptım ve o şfiada ARkadaş onu dizdi ve kastı baştan sono anlamadımki... sölermisin hangi şifa çalıntı elinde kanıt varmı öle laf yapmakla olmuyo :..... KANITI geç kanıt manıt umrudma degil bana isim ver hangi şİFA BU ??????????? BEN BİŞEY ÇALDIYSAM VEYA ALDIYSAM AÇIK AÇIK DERİM ÜSTÜ KAPALI İŞYAPMAM... Bİ İŞ YAPARSAM ORAYA BANA AİT KART VİZİT BİRAKIRIM ........ belli sen beni tanımıyosun...
Çalınan ve geri alınan şifanın adını sen de çok iyi biliyorsun Tomriskatun. Bu arkadaşının şifası mıydı güldürme beni. Klan savaşlarından itina ile uzak duran bir şifanın sizin loncanızda işi ne?
O şifayı babı ali ruh taşında Serseri loncasında gördüğümde çok şaşırmıştım sonradan çıktı tabi kokusu. Önce kanıt istemişsin sonra kanıt manıt umrumda değil demişsin kendinle çelişiyorsun. Çaldıysam ve aldıysam demenden de anlaşılacağı gibi bunları yaparım diyorsun. Asla böyle birşey yapmam demiyorsun. Zaten görünen köy klavuz istemez.

Son olarak kimse seni tanımak zorunda değil. Ama sen bu tarz hareketlerle sivrilmeye çalışırsan terbiyesizlik edepsizlik hatta hırsızlığa varan eylemler yaparak tanınmaya çalışırsan çok doğal olarak tepki görürsün ve eleştirilirsin.

Arz oldunuz......
Terbiyeli, Ahlâklı, Seviyeli, Adam da olursunuz umarım.
Kullanıcı avatarı
ROckStarGAMES
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ROckStarGAMES »

Oyunda arz-lodos kavgası en sinir oldugum şey.

Bu oyunda bir sistem var. İsteyen lodos olur isteyen arz. Neymiş efendim "İtemini lodosken dizmiş arz olmuş" olabilir çok normal adamın canı ne isterse onu yapar. Neymiş herkesi kesiyolarmış. Tabii kesecek karsı klandansın adamın hakkı bu. Sonucta klana giren herkes kesilmeye göze almıs demektir. Şu arz olayını büyütenler oyunu gerçek hayatı benimseyenlerdir. Benim için bilgisayarı kapadığımda oyun bitmiştir her şey bilgisayarın içinde kalmıştır. Fakat bazıları bunun içinden çıkamıyor...
Kullanıcı avatarı
XxByALeMxX
İskele Babası
İskele Babası

Cloutier yazdı:
XxByALeMxX yazdı: EN ÜSTTE SEN YAZMIŞSIN ÇALINTI ŞİFA VE BAŞKAN OLMUŞ BANA İSİM VER .......... üstü kapalı kelime yapma...

Çalınan ve geri alınan şifanın adını sen de çok iyi biliyorsun Tomriskatun. Bu arkadaşının şifası mıydı güldürme beni. Klan savaşlarından itina ile uzak duran bir şifanın sizin loncanızda işi ne?
O şifayı babı ali ruh taşında Serseri loncasında gördüğümde çok şaşırmıştım sonradan çıktı tabi kokusu. Önce kanıt istemişsin sonra kanıt manıt umrumda değil demişsin kendinle çelişiyorsun. Çaldıysam ve aldıysam demenden de anlaşılacağı gibi bunları yaparım diyorsun. Asla böyle birşey yapmam demiyorsun. Zaten görünen köy klavuz istemez.

Son olarak kimse seni tanımak zorunda değil. Ama sen bu tarz hareketlerle sivrilmeye çalışırsan terbiyesizlik edepsizlik hatta hırsızlığa varan eylemler yaparak tanınmaya çalışırsan çok doğal olarak tepki görürsün ve eleştirilirsin.

Arz oldunuz......
Terbiyeli, Ahlâklı, Seviyeli, Adam da olursunuz umarım.

bak benim güzel abim ... sana şöle anlatayım.... tomriskatunu ben çalsam bunu açık açık net derim tmmı bu 1+1 = 2

bak abi o kız bozuntusu varya beni kan dırdı bana özelden yazdı bu lodoslar canımı sıktı flan filan arkadaş olduk..
sonra bu kızla baya baya klonuştuk oyunda DİKAKTINI ÇEKERİM OYUNDA DİYORUM... bayabi sorna bu bana dedi sabahlıycam bugün ben ttm dedim bende sabahlıcam dedim... baya bi konuştukdan sonra DEDİM face faln verirmisin .. veya skayp ... hemen bana msn sini verdi benim pcde msn olmadıgı için skayp da konuşalım dedim...

CANLI ŞAİTLERİM VAR:..... skaypdada vardı tanıdık biri... abi bu kızla konuştum sorna dedim cam açalım ... kızın yüzünü gördüm .. alalhın gücüne gitmesin... ama çirkindi sorna ben kızdan uzaklaşmaya başladıkca içime düştü... yüzünü görmeden önce yalan degil bende baglandım kıza çünkü konuşması açaip kanımı çekiyordu....

neyse uzun sözün kısası... son günümüzde bi konu açıldı... bana dedi sen okumadınmı bende ilk okulu zopr bittirdim dedim...oda şakasına bana dediki benim ailem okumamış ... istemezler.. ve sornadan ben fırsat bu fırsat ayrılma zamanı DDDDDDD sonra bana yazdı seni seviyorum ama ben demesine gerek kalmadan bi kaç kelime ile bitirdim.. ve loncadan bütün ç4rlarını attım evet başkan etmiştim yalan degi lbaglanmıştım yüzünü gördüm ..
500 km uzaklaştım....ve loncamdan ATTILDI... ve senle iNAN bu konuyu açık açık bi şekilde konuşmak isterim ..

BEN TOMRİSKATUNU ÇALSAYDIM GERİ VERMEZDİMKİ AKILLI OLUN ABİ... BANA İFTİRA ATIYO KIZ VALLAHİ BİLLAHİ İFTİRA........ LODOS OLCAK İŞTE İFTİRA ATIYOR
En son XxByALeMxX tarafından 25 Oca 2013 20:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
XxByALeMxX
İskele Babası
İskele Babası

ROckStarGAMES yazdı:Oyunda arz-lodos kavgası en sinir oldugum şey.

Bu oyunda bir sistem var. İsteyen lodos olur isteyen arz. Neymiş efendim "İtemini lodosken dizmiş arz olmuş" olabilir çok normal adamın canı ne isterse onu yapar. Neymiş herkesi kesiyolarmış. Tabii kesecek karsı klandansın adamın hakkı bu. Sonucta klana giren herkes kesilmeye göze almıs demektir. Şu arz olayını büyütenler oyunu gerçek hayatı benimseyenlerdir. Benim için bilgisayarı kapadığımda oyun bitmiştir her şey bilgisayarın içinde kalmıştır. Fakat bazıları bunun içinden çıkamıyor...
KARDEŞİM SİZİN SEVERLE BİZİM SEVER ARASINDA DAGLAR KADAR FARK VAR BURDA ARZ OLDUNMU KARI OLDUN DEMEKTİR BİLMEM ANLATA BİLDİMMİ.. ŞÖLE ÖRNEK VERİYİM LOCNA SAYFASIAN GİR BAK KAÇ TANE ARZ LOCNASI KAÇ TANE LODOS LOCNASI VAR 50 LONCANIN 48 Zİ LODOS dddddddddddddd 2 TANE ARZ VAR SENCE _?
Resim
Kilitli