LAG.! Heryerde LAG.. !

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
kuccukhusam1
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Kuklacı
Lonca: byHMF

LAG.! Heryerde LAG.. !

Mesaj gönderen kuccukhusam1 »

Merhaba Arkadaşlar, İKV sevdiğim bir oyundur, Ancak oyuna hep severek girip sinirlenerek çıkıyorum,
Düşündüm, Pc de virüs vardır o yüzden lag vardır diye, baştan format attım, Olmadı, İnternetimin Hızı düşük o yüzden kasıyor dur diye düşündüm, ?? Hızı 8 Mbps, Yeni İnternet paketi aldım, 22Mbps Ama yine kasıyor =) Hata Bende mi yoksa sunucularda mı anlayamadım. =)

Resim
Kullanıcı avatarı
iLkeriLker25
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Re: LAG.! Heryerde LAG.. !

Mesaj gönderen iLkeriLker25 »

kuccukhusam1 yazdı:Merhaba Arkadaşlar, İKV sevdiğim bir oyundur, Ancak oyuna hep severek girip sinirlenerek çıkıyorum,
Düşündüm, Pc de virüs vardır o yüzden lag vardır diye, baştan format attım, Olmadı, İnternetimin Hızı düşük o yüzden kasıyor dur diye düşündüm, ?? Hızı 8 Mbps, Yeni İnternet paketi aldım, 22Mbps Ama yine kasıyor =) Hata Bende mi yoksa sunucularda mı anlayamadım. =)

Resim
Bu Lag Şikayeti Meteor , Yer Altı Ve Diğer Bi Sürü Yeni Haritanın Gelmesiyle Başladı Ve Hala Devam Ediyor Çözüm İçin Arayış Yok Sunucularda İyleştirilme Yapıldı Denip Duruyorlar Ondanda Aşikarım. :(
Resim

..ıIı.. MamoCan ..ıIı..

Benim BOZKURT Yurdumda ÇAKALLARIN İŞİ NE !!!
Kullanıcı avatarı
YasinKocamanca
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Klan: Lodos
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen YasinKocamanca »

Oyun Yüksek girafikli bir oyun olduğundan iyi bir donanım istiyor haliyle senın sorunun donanımsal da olabilir ..
Yasin KOCAMANCA

Video Adresiniz www.ikvvideo.web.tv HİZMETİNİZDE !

http://ikvvideo.web.tv/
ZIPKIN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ZIPKIN »

YasinKocamanca yazdı:Oyun Yüksek girafikli bir oyun olduğundan iyi bir donanım istiyor haliyle senın sorunun donanımsal da olabilir ..
:D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
Arizonaa
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Büyük Selçuklular

Mesaj gönderen Arizonaa »

Şimdi baktım "SuperCan 2" çıkmış ve reklamını internete koymuşlar. Sobee IKV'ye hastalıklı Altın yumurtlayan Tavuk muamelesi yapıyor. Beslemiyor ölüme terk etti. Açıkçası bunu neden yapıyor anlamda vermiş değilim.
Arizonaa - Şahüzzaman - TAVAL- Lomanşifa

Bıraktı 31.03.2013
Kullanıcı avatarı
HuNKaR
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen HuNKaR »

YasinKocamanca yazdı:Oyun Yüksek girafikli bir oyun olduğundan iyi bir donanım istiyor haliyle senın sorunun donanımsal da olabilir ..
Yasin dalgamı geçiyosun güzel kardeşim :D İkv metin2 ' den sonra gördüğüm en rezil grafikli oyundur. hatta metin2'den daha rezil grafikleri oldugunu söyleyebilirim çünkü oyunda skill efekti denen bişi yok. arkadaşın dediği gibi bu oyun ölüme terk edilmiş. sunucular bomboş ve yapımcılar bunun farkında değil. yazık ettiniz abicim bu güzel oyuna. diri diri gömdünüz. ben bütün emeklerimi ve paralarımı sonuna kadar haram ediyorum.
Kullanıcı avatarı
kuccukhusam1
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: byHMF

Mesaj gönderen kuccukhusam1 »

Tamam diyelim ikv yüksek grefik çözünürlüklü, Benim pc Ram 4 GB Ekran Kartı Nvida 2 GB, en basit örnek, hadi buda mı olmadı, oyunun ayarlarını en düşüğe alırım, Düşük Çözünürlük, ama buda olmuyor yükesek yada düşük çözünürlük ikiside aynı.. .
Kullanıcı avatarı
VBMaSTeR
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Seyr-i Beka

Mesaj gönderen VBMaSTeR »

Ekran kartı driverını doğru kurduğuna emin ol, eğer eminsen ekran kartı sürümünü güncelle. Bilgisayar kaç cpu ile çalışıyor bir kontrol et ona göre yardımcı olalım.
VBMaSTeR - BuRRaQ

I will be Lodos Forever, Hopefully together....
Kullanıcı avatarı
iLkeriLker25
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen iLkeriLker25 »

Arizonaa yazdı:Şimdi baktım "SuperCan 2" çıkmış ve reklamını internete koymuşlar. Sobee IKV'ye hastalıklı Altın yumurtlayan Tavuk muamelesi yapıyor. Beslemiyor ölüme terk etti. Açıkçası bunu neden yapıyor anlamda vermiş değilim.
:D :D
Resim

..ıIı.. MamoCan ..ıIı..

Benim BOZKURT Yurdumda ÇAKALLARIN İŞİ NE !!!
Kullanıcı avatarı
YasinKocamanca
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen YasinKocamanca »

VBMaSTeR yazdı:Ekran kartı driverını doğru kurduğuna emin ol, eğer eminsen ekran kartı sürümünü güncelle. Bilgisayar kaç cpu ile çalışıyor bir kontrol et ona göre yardımcı olalım.
+1
Yasin KOCAMANCA

Video Adresiniz www.ikvvideo.web.tv HİZMETİNİZDE !

http://ikvvideo.web.tv/