İstanbul Kıyamet Vakti'nde TeamSpeak Devri başlıyor.

Loncanız hakkındaki tüm bilgilendirmeleri ve duyurularınızı buradan yapabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Schiller
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Anka
Klan: Lodos

İstanbul Kıyamet Vakti'nde TeamSpeak Devri başlıyor.

Mesaj gönderen Schiller »

Merhaba arkadaşlar,

Sizde bilirsiniz ki Skype de sesler hep karışır ve rahatsız oluruz.TeamSpeak 3 ile buna tam bir çözüm sağlamış olucağız.Öncelikle Loncalarımızın TeamSpeak3 Serverimize katılım koşullarını açıklıyım.

* Loncaların TeamSpeak Serverimize katılması için En az 5 kişi getirmesi gerekmektedir.5 kişi getiren her loncaya özel odalar açılıcaktır.
* TeamSpeak Serverimizde Sudden Attack, Knight Online , CS , Mars online , PointBlank , Wolfteam Klanlarıda bulunmaktadır.
* TeamSpeak'ın en önemli özelliği Bas Konuş sistemidir.Bu sebeple herkesin sesi birbirine karışmaz ve rahat ve ferah biz oyun ortamı sağlanır.
* TeamSpeak serverimize kayıt etmek için tek yapmanız gereken 5 Lonca arkadaşınız ile TeamSpeak Serverimize gelmeniz.Geldikten sonra oda açma istediğinizi dile getirdikten sonra odanız açılıcak ve bir arkadaşınıza Yetki verilicektir(Gelecek üyelerinizi Kayıt ettirmek için)

TeamSpeak3 Server İp adresimiz : :arrow: 95.173.172.91

Servere nasıl bağlanırım;
TeamSpeak3 Client download adres: :arrow: http://www.teamspeak.com/?page=downloads
İndirip Yükledikten sonra Adım 1
Resim
İndirip Yükledikten sonra Adım 2
Resim
İndirip Yükledikten sonra Adım 3
Resim

DipNOT: Yönetici Arkadaşların Böyle yararlı bir programı konu dışına atmayınız ikv'yi ilgilendiren bir konudur!
Kullanıcı avatarı
SiLAHCI
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Klan: Lodos

Re: İstanbul Kıyamet Vakti'nde TeamSpeak Devri başlıyor.

Mesaj gönderen SiLAHCI »

Selamlar,

Aynı içerikli konunuz zaten genel etkileşimde bulunarak bir çok oyuncunun dikkatini çekecek bir konumda bulunuyor. Buradaki konunuzu kilitlemek durumundayım. Lütfen buradan devam ediniz.

İyi forumlar.
İKV'den Haberdar Olun!
Resim Resim

İKV İletişim/Destek Formu için Tıkla!

Dev İKV Maden Haritası İçin Tıkla!

Açıklamalı Görev Listesi İçin Tıkla!

Murat ARIKAN
Kilitli