Afiş hakkında yorumlar..

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
NothingxSeries
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <The Avengers>

Afiş hakkında yorumlar..

Mesaj gönderen NothingxSeries »

Arkadaşlar burada birbirimize afiş hakkında ki yorumları yaparsak ;
Daha fazla bilgimiz olabileceği kanısındayım.

İlk ben başlayayım.

- Bence -
Arz Ve Lodos yazısının yanında Odak noktası var. Ps ciler bilir. Yani bir parlak ışık.

Oraya çok yakından ve dikkatli bakarsanız tahminimce yeni bossu yüzü ve asası hariç görebilirsiniz.
Pardesü ye sahip Gaffar Bey gibi. Buda beni büyücü olacağı konusunda şüphelendiriyor.

Hikayeye göre Arzlar Ve Lodoslar galiba bu bölgede Dost olacak. Büyük Boss a karşı beraber Savaşabilirler.

Üstelik Atx in açıklamasına göre : Yeni eşyalarımız çöp olmayacak. Eksiklerimizi tamamlamaya bakın derken. Bu bölgeden gözlük veya takı düşeceği kanısındayım.

Sizce ?
15 Ekim 2007 den beri Teşkilat.

Resim

"El Emekleri , Göz Nurları." TIKLA!

[quote]Ben, Rumuzumu ; Benden seviyesizlere 1-0 avans olarak verdim.[/quote]
-Yusuf.[/i]
Kullanıcı avatarı
umutabi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Afiş hakkında yorumlar..

Mesaj gönderen umutabi »

Kardeşm çöp olmayacak ama daha gucluleri cıkacak mesela nuc cop mu değil ama kıyamet varken nuc takılmıyor
Üstü Kalsın... ResimResim
Kullanıcı avatarı
NothingxSeries
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

umutabi yazdı:Kardeşm çöp olmayacak ama daha gucluleri cıkacak mesela nuc cop mu değil ama kıyamet varken nuc takılmıyor
İşte ona biz "Çöp" diyoruz ;)

Sıfır Kelvin Parlak asam var iken Ejder asamı işportaya satmak üzereyim.

Resim

-Yusuf.[/i]
Kullanıcı avatarı
maRbLey
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen maRbLey »

NothingxSeries yazdı:
umutabi yazdı:Kardeşm çöp olmayacak ama daha gucluleri cıkacak mesela nuc cop mu değil ama kıyamet varken nuc takılmıyor
İşte ona biz "Çöp" diyoruz ;)

Sataman
Ray malifalitiko
Kullanıcı avatarı
deeLidumruL
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen deeLidumruL »

Afiş çok hoş 2 erkek 1 kızlı 2 li gruplar . Muhtemelen maviler arzlar kırmızılar lodoslar .Genç eli yüzü düzgün insanlara benziyorlar.Büyüyle ağır vuruşla gazapla işleri yok gibi.Aşk dolu bakıyorlar birbirlerine 8-)

Yine bir GB geliyor patladık artık . '' 49 '' yazısını görmekten .. :geek:
İmza düzenlendi . ceza uygulanacaktır bilginize
Kullanıcı avatarı
NothingxSeries
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Ferhat :lol:

Bir konuda haklısın.. 3 Senedir 49 u görmekten BIKTIK!!

Resim

-Yusuf.[/i]
Kristalx
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Lonca: Kristal

Mesaj gönderen Kristalx »

Merhaba ;

İşte ona biz "Çöp" diyoruz

Yazık günah satma kıyma ejderine :) hatıra olarak bir köşede kalsın. Ayrıca yeni bölgeler hakkında yapımcılar haricinde kimsenin bilgisi yok arkadaşlar kulaktan dolma şeylere lütfen inanmayın. Bazı başlıklarda bir kişi kulaktan dolma duyduğu konular hakkında birşeyler yazıyor ve küfürlü konuşuyor sonuç ceza alıyor. Bunu yapmak yerine sadece tahminlerinizi yapın şu şuymuş bu buymuş diyip sitem etmeyin boşuna. Arz ve Lodos yeni bölge tmm ama içeriğini henüz kimse bilmiyor. Kulağıma geldiğine göre içeride birçok yol varmış ancak bunların ne olduğunu elbette kimse bilmiyor. Belkide grupluktan ziyada herkes tekil hareket etmek zorunda kalır. Belki grup olarak ayrı gruplar halinde veya bir bütün olarak hareket edilmek zorunda kalınır. Bunu hepimiz bekleyip göreceğiz.

İyi forumlar...
Kullanıcı avatarı
deeLidumruL
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen deeLidumruL »

Kristalx yazdı:Merhaba ;

Yazık günah satma kıyma ejderine :) hatıra olarak bir köşede kalsın. Ayrıca yeni bölgeler hakkında yapımcılar haricinde kimsenin bilgisi yok arkadaşlar kulaktan dolma şeylere lütfen inanmayın. Bazı başlıklarda bir kişi kulaktan dolma duyduğu konular hakkında birşeyler yazıyor ve küfürlü konuşuyor sonuç ceza alıyor. Bunu yapmak yerine sadece tahminlerinizi yapın şu şuymuş bu buymuş diyip sitem etmeyin boşuna. Arz ve Lodos yeni bölge tmm ama içeriğini henüz kimse bilmiyor. Kulağıma geldiğine göre içeride birçok yol varmış ancak bunların ne olduğunu elbette kimse bilmiyor. Belkide grupluktan ziyada herkes tekil hareket etmek zorunda kalır. Belki grup olarak ayrı gruplar halinde veya bir bütün olarak hareket edilmek zorunda kalınır. Bunu hepimiz bekleyip göreceğiz.

İyi forumlar...

bunlar az kalır benim beklediklerimin yanında Bro. elektrik + su + kira + ikinci öğretim harç paraları + kredi kartı borçları = İCRA bekleyip göreceğim . :lol:
İmza düzenlendi . ceza uygulanacaktır bilginize
Kullanıcı avatarı
NothingxSeries
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Kristalx yazdı:Merhaba ;

İyi forumlar...
Yeni gözlükleri ve Yeni bossu (Belki slot da olabilir.) Nasıl olduğu (Şekli Şemali.) hakkında bilgim olduğuna göre... Bence herkes kulak doldurmuyor, direk bakıyor =)
Özele pm atmayın kimseyle paylaşmayı düşünmüyorum. Ama charına iddaaya girebiliriz isteyenle :lol:.

Resim

-Yusuf.[/i]
Kullanıcı avatarı
CruicaL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Kuklacı
Lonca: CcC BayKuş ReyiZ CcC

Mesaj gönderen CruicaL »

NothingxSeries yazdı:Arkadaşlar burada birbirimize afiş hakkında ki yorumları yaparsak ;
Daha fazla bilgimiz olabileceği kanısındayım.

İlk ben başlayayım.

- Bence -
Arz Ve Lodos yazısının yanında Odak noktası var. Ps ciler bilir. Yani bir parlak ışık.

Oraya çok yakından ve dikkatli bakarsanız tahminimce yeni bossu yüzü ve asası hariç görebilirsiniz.
Pardesü ye sahip Gaffar Bey gibi. Buda beni büyücü olacağı konusunda şüphelendiriyor.

Hikayeye göre Arzlar Ve Lodoslar galiba bu bölgede Dost olacak. Büyük Boss a karşı beraber Savaşabilirler.

Üstelik Atx in açıklamasına göre : Yeni eşyalarımız çöp olmayacak. Eksiklerimizi tamamlamaya bakın derken. Bu bölgeden gözlük veya takı düşeceği kanısındayım.

Sizce ?
hani ışık göremedim ben
Alexis Texa's

cCc SoN BaYKuŞ cCc

^^^^(*ı*)^^^^
Yiğit Gülsen