Maden fiyatları toplantı sonrası

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Manasiyok
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: Maden fiyatları toplantı sonrası

Mesaj gönderen Manasiyok »

Küfürle ilgili önerilere bakmak için burayı ziyaret edebilirsin....

viewtopic.php?f=31&t=31662&start=50
Thre are the norml( . )( . )the silicone ( + )( + )the perfct(o)(o).Some are cold(^)(^)some belong to grndmthers\./\./And let’s nt forgt the very large(o Y o)the very small(.)(.)and the asymmetrical(•)(.)We love them all! Say FCK to breast cancer!
Kullanıcı avatarı
AlpAykan
Junon'un Katili
Junon'un Katili
Sunucu: Tılsım

Re: Maden fiyatları toplantı sonrası

Mesaj gönderen AlpAykan »

Manasiyok yazdı:
amonxra yazdı:Tüm loncalar için öncelik maden fiyatlarının yüksek olmasımı yoksa küfürsüz bi tılsımmı.Maden konusuna gösterdiğiniz hassasiyeti neden küfür konusunda göstermiyosunuz bunun için bi toplantı yapmıyosunuz anlamak güç, gerçek hayatta olduğu gibi para herşeyden önce geliyo oyun bile olsa.Saygılarımla.
Küfür için bir toplantı yapıldı...3 öneri var öneriler üzerinde düşünülüyor.....

Ayrıca belirliten fiyatlardan madenler şuanda satılıyor fakat o paradan alıpta 2 katına satacak olanlara değil öncelikle bu konuya onay vermiş olan lonca üyelerine satılıyor... Satında aldım sattımda bu fiyatlardan....

Maden adamın 20 m da çekebilir.... bende 6 m çekerim alıcı ona mı gelecek bana mı?

Adamda 20mdan bekletsin dursun madeni... Sonunda paraya ihtiyacı olursa 6m den o da paşa paşa satacak... Ya da ihtiyacı olmazsa satmayacak.. Kimse kimseye zorla maden sattırmıyor ki...

Burda Arz Lodos klansız gözetmeksiniz tüm tılsım için uğraşılıyor bunu göremiyorsunuz ya şaşırıyorum.....
Kardeşim , ilgin ve deteğin için teşekkürler.

Hilalin söylediklerine gelicem müsadenle :

Hilalxfenomen kardeşim , henüz tanışmak nasip olmadı ,
ama benim ve tüm loncaların gayreti tılsımı daha iyi bir sunucu yapmak.

Reelde bu kadar vakit harcıyormusunuz demişsin , birbirini,ze bu kadar dil döküyormusunuz demişsin.

Valla kardeşim , oyundaki arkadaşlarımın çoğuyla reeldede görüşüyorum.
Ve hepsinin durumumdan haberi var

Tam üç gündür uykusuzum.
Reelde ki işlerim nedeniyle , o kadar kişiye dil döküyorum ki tahmin edemezsin.
Boş bulduğum vakitlerde de oyunla ilgili projelerimi açıklıyor ve saolsunlar Loncaların %95 inin desteğinide görüyorum.
Umarım bu açıklamdan bir şeyler çıkartırsın.