Re: ÇEMBERLİTAŞ GÖREV

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Çemberlitaş görevleri (karaköye girmek)

Mesaj gönderen Skull »

fatih343 yazdı: 10 Ağu 2020 18:49
Skull yazdı: 09 Ağu 2020 00:12 Teşkilat ve Sancak sunucularında görevlerime yardım edebilecek olanlar var mıdır?
Kardeş sen çar kasma sana yönetim direk dizili çar versin öyle oyna bence :D forumda ki boşluk seviyesi azalır :)
Reelde bir fayda gösteremeyen klavye delikanlısı hayırdır. Acıyorum sizin halinize. :grinning:
Kullanıcı avatarı
fatih343
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen fatih343 »

Skull yazdı: 11 Ağu 2020 00:23
Skull yazdı: 09 Ağu 2020 00:12 Teşkilat ve Sancak sunucularında görevlerime yardım edebilecek olanlar var mıdır?
Kardeş sen çar kasma sana yönetim direk dizili çar versin öyle oyna bence :D forumda ki boşluk seviyesi azalır :)
Reelde bir fayda gösteremeyen klavye delikanlısı hayırdır. Acıyorum sizin halinize. :grinning:
Konunun reelle ne alakası var :D boşver düşünme yorma o kocaman beynini :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Göster
fatih343 yazdı: 11 Ağu 2020 11:49
Skull yazdı: 11 Ağu 2020 00:23
Konunun reelle ne alakası var :D boşver düşünme yorma o kocaman beynini :D
Sanal kral seni. :grinning:
Yusufens
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

gaffara destek

Mesaj gönderen Yusufens »

1 ay olmak üzere hala gaffarı yapamadım yardım lazım çt etkinlik falan olsun
TANIMSIZ25
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı

GAFFAR GÖREVİME YARDIM

Mesaj gönderen TANIMSIZ25 »

Bu sunucu yeni başladım ve tanıdığım pek kimse yok oyun için görevlerime yardımcı olacak lonca veya oyuncular arıyorum. Yardım edecek arkadaşlar oyun içinden yada buradan ulaşırsalar sevinirim

OYun içi Nick: Byagsu
Kullanıcı avatarı
polefriend
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos

x ve gaffar görevi hakkında

Mesaj gönderen polefriend »

arkadaşlar eminönü sunucusunda oynuyorum.uzun zamandan beri xe ve gaffara yardım edebilecek birilerini arıyorum ama bir türlü bulamadım. eski karakterimi silmiştim ve oyuna 0dan başlamaya karar verdim. 1haftada hesabımı 50ye kastım fakat bu görevler nasıl olacak bilmiyorum. e.o sunucusunda bu görevlere yardım edebilecek biri varmıdır böyle giderse karaköy hayal olacak gibi geliyor..
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: S V M

Re: x ve gaffar görevi hakkında

Mesaj gönderen Bubyo »

polefriend yazdı: 26 Kas 2020 15:23 arkadaşlar eminönü sunucusunda oynuyorum.uzun zamandan beri xe ve gaffara yardım edebilecek birilerini arıyorum ama bir türlü bulamadım. eski karakterimi silmiştim ve oyuna 0dan başlamaya karar verdim. 1haftada hesabımı 50ye kastım fakat bu görevler nasıl olacak bilmiyorum. e.o sunucusunda bu görevlere yardım edebilecek biri varmıdır böyle giderse karaköy hayal olacak gibi geliyor..
hocam özelden kullanıcı adını yazar mısın
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
sonsuzadek45
Cin Avcısı
Cin Avcısı

çt görevi

Mesaj gönderen sonsuzadek45 »

bugün birisi dedi 50 liraya çt görevini yaparmısınız diye ciddiden yazık bu karaköy çt sorunu kaldırın artik yazık o insanlara bugüne kadar çok insanin çt görevini yaptık çtyı bilmeyen insanlara görevi yaptırmak için 3.4 saat uğraştik başarıya vardık ama bir noktadan sonra yoruluyor insan çileden
Kullanıcı avatarı
sonsuzadek45
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: çt görevi

Mesaj gönderen sonsuzadek45 »

sonsuzadek45 yazdı: 03 Ara 2020 23:42 bugün birisi dedi 50 liraya çt görevini yaparmısınız diye ciddiden yazık bu karaköy çt sorunu kaldırın artik yazık o insanlara bugüne kadar çok insanin çt görevini yaptık çtyı bilmeyen insanlara görevi yaptırmak için 3.4 saat uğraştik başarıya vardık ama bir noktadan sonra yoruluyor insan çileden
Biraz tebessüm edin bu insanlara
Kullanıcı avatarı
Kino
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: ADA

Oyuncu arkadaslara gelsin.

Mesaj gönderen Kino »

Dün ilk defa Karakoy bölgesine girdim ve orada olan sayısız oyuncuya çok sinirlendik. İnsanlar grup bölgelerinde gaffar olsjn k3nan olsun görevleri yapmak için yetenekli, güçlü arkadas yada grup ararken siz zaten zirvede iken neden kimseye yardım lazim mı? Biz de o durumdaydık. Destek verelim arkadaşlara demiyorsunuz? Her lonca yada grup akşamda 1 gaffar kesse veya 1ine destek olsa fena mi olur.

Neys3 fikrimi beyan etmek istedim. IYİ OYUNLQR...
Eminönü / Mehnur ☆ - ☆ Teşkilat / HipHop - Hiphopxbüyü