Başlamak için sunucu önerisi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
legendpolice
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: Başlamak için sunucu önerisi

Mesaj gönderen legendpolice »

TOLGARDA yazdı: 05 Nis 2020 02:22
legendpolice yazdı: 05 Nis 2020 00:48 arkadaşlar herkese kolay gelsin bulunduğum sunucudan ayrılıp başka bir sunucuda oynamak istiyorum daha doğrusu bos kesmek istiyorum lütfen bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?
Plus varsa Eminönü yoksa Beyazköşk ya da Kuklacı
hocam ben zaten kuklacıdaydım ama kimse orada boss kesmiyor sürekli savaş var :)
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

legendpolice yazdı: 05 Nis 2020 10:43
TOLGARDA yazdı: 05 Nis 2020 02:22
legendpolice yazdı: 05 Nis 2020 00:48 arkadaşlar herkese kolay gelsin bulunduğum sunucudan ayrılıp başka bir sunucuda oynamak istiyorum daha doğrusu bos kesmek istiyorum lütfen bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?
Plus varsa Eminönü yoksa Beyazköşk ya da Kuklacı
hocam ben zaten kuklacıdaydım ama kimse orada boss kesmiyor sürekli savaş var :)
Hocam oyunda kimse tanımadığı için boss kesmiyor desek yeridir. Sağ olsun arada destek olan arkadaşlar oluyor ama bu da yeterli değil. Diğer sunuculara geçmek bu konuda çözüm olmayabilir :(

Ama yönetim Gaffar görevi olanlar için bir etkinlik başlatıyor takip edebilirsin.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
jumpercan2
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen jumpercan2 »

Oyunda boss, item ve ticaret gibi karmaşık konularda yardımcı olabilecek tecrübeli birileri bana ulaşabilir mi ilk çıktığından beri belli aralıklarla oyuna girdim fakat tam konuyu kavrıyamadığım için bırakmak zorunda kaldım bir çok kez.Dolu serverlardan birinden görev vb konularda yardımcı olabilecek kişiler varsa sevinirim.
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Teşkilat sunucusunda başlayıp görevlerde vs. zorluk çeken arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum , karaköyde boss kesimi de yapılıyor .
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Rustem
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Rustem »

Ben Eminönünde Oynurdum Ve Şuan Oyuna Para Yatırmadımdan Oynıyamıyorum Başka Bir Sunucuda Oynamaya Karar Verdim Acaba Hangi Suncuda Başlmalıyım. Hangi Sunucda Görevlere Yardım Ediliyor .
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Rustem yazdı: 09 Nis 2020 16:21 Ben Eminönünde Oynurdum Ve Şuan Oyuna Para Yatırmadımdan Oynıyamıyorum Başka Bir Sunucuda Oynamaya Karar Verdim Acaba Hangi Suncuda Başlmalıyım. Hangi Sunucda Görevlere Yardım Ediliyor .
Yardım için istiyorsan kalabalığa gitmen lazım o da Eminönü, ardından Beyazköşk ve Kuklacı gelir. Yardım konusunda da yönetimin Çemberlitaş etkinliklerini takip etsen daha iyi olur.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: