PlayStore İKV Çemberlitaş Paket Sorunu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
EkSeLaNS53
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: PlayStore İKV Çemberlitaş Paket Sorunu

Mesaj gönderen EkSeLaNS53 »

TiberSeptim yazdı: 20 Ağu 2017 10:48 Bu tarz sorunların, biz gönüllü destek ekibi tarafından çözülemeyeceği defalarca sizlere söylendi.Hata ilgili birimlerin bilgisi dahilindedir,en kısa zamanda çözümlenmesi ve sonuçlandırılması beklenmektedir.
Ya hocam Allah razı olsun gönüllü olarak bu yardımı yapmaya çalışıyosun. Hata ilgili birimlere iletilmiş ne güzel , bu ilgili birim size bi cevap vermiyor mu ? Bu ilgili birim ne yapıyo Allah aşkına ? Şimdi Playstore diyor ki , bu kısıtlama oyun yetkilileri tarafından yapılmış Playstore ile ilgili bir durum değil. Zaten şuan Playstore da sadece İKV ürünlerinde böyle bir kısıtlama var , başka hiç bir oyunumuzda böyle bir kısıtlama yok diyor. Daha önce forumda bazı GÖNÜLLÜ yöneticilerimiz bu sorunun playstore tarafından kaynaklandığını söylüyordu. Hocam sen Forum yetkililisin , Oyun yetkilisi ile birebir görüşebiliyorsundur illaki , bu kısıtlamayı onlar yapmış Playstore un dediği bu. Yada bi hatadan kaynaklanıyo şununla bi ilgilensinler yaa , yada desinler ki böyle kardeşim işinize gelirse 500 akçe alcan bi daha 500 akçe almak için 32 gün beklicen desinler.
Kullanıcı avatarı
EkSeLaNS53
Cin Avcısı
Cin Avcısı

32 gün kısıtlaması hala devam ediyor , destek ekibinede 4 gün önce yazdım bu sorunu hala cevap vermediler 😂 akçe alamadığım için birazdan 4. mail adresimi açıp onu açtıktan sonrada 4. playstore üyeliğimi açıcam daha sonrada akçemi alıcam 😂😂 tabi her açtığım mail adresi playstore üyeliği ürünnalınca 32 gün kısıtlanıyor 😂
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

EkSeLaNS53 yazdı: 24 Ağu 2017 02:03 32 gün kısıtlaması hala devam ediyor , destek ekibinede 4 gün önce yazdım bu sorunu hala cevap vermediler 😂 akçe alamadığım için birazdan 4. mail adresimi açıp onu açtıktan sonrada 4. playstore üyeliğimi açıcam daha sonrada akçemi alıcam 😂😂 tabi her açtığım mail adresi playstore üyeliği ürünnalınca 32 gün kısıtlanıyor 😂

İkisini bir arada yap usta 5. Üyeliğinide aç :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Caffeine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Caffeine »

türk telekom para kazanmaktan bile sıkılmış anlaşılan. yarın bir gün oyunu playstore'dan satışa çıkarırlarsa şaşırmam. :D
Kullanıcı avatarı
EkSeLaNS53
Cin Avcısı
Cin Avcısı

SPIEGLEIN yazdı: 24 Ağu 2017 08:10
EkSeLaNS53 yazdı: 24 Ağu 2017 02:03 32 gün kısıtlaması hala devam ediyor , destek ekibinede 4 gün önce yazdım bu sorunu hala cevap vermediler 😂 akçe alamadığım için birazdan 4. mail adresimi açıp onu açtıktan sonrada 4. playstore üyeliğimi açıcam daha sonrada akçemi alıcam 😂😂 tabi her açtığım mail adresi playstore üyeliği ürünnalınca 32 gün kısıtlanıyor 😂

Yaa şaka gibi hocam ☺ adamlar şu sorunu çözemediler yaa ☺ destek ekibi bile cevap vermedi bana 2. kez yazdım hala cevap bekliyorum diye yine tık yok ☺
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

EkSeLaNS53 yazdı: 24 Ağu 2017 21:23
SPIEGLEIN yazdı: 24 Ağu 2017 08:10

Yaa şaka gibi hocam ☺ adamlar şu sorunu çözemediler yaa ☺ destek ekibi bile cevap vermedi bana 2. kez yazdım hala cevap bekliyorum diye yine tık yok ☺

Ctrl + v tuşu bozulmuş usta :) bekle az daha
Resim
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

Profilimde kayıtlı bir telefon numarası olmasına rağmen gsm onayı adlı bir sorunla karşılaşıyorum. Şu playstore'dan çektiğimiz nedir yarabbii
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \