Lonca EL KAHHAR

Meran sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Alicikkk
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos

Re: Lonca EL KAHHAR

Mesaj gönderen Alicikkk »

ULan lonca adınıza saygım var yoks acok kötü sövmüştüm...

bi insanı loncaya alrken insanmı diye kontrol edin loncanıza aldıgın adamlar adammı bakıyorm deil hep çapulcu dolu........

MaÇaKIZI HAriÇ diyerleri bakıyrm

BEN SİZİN LNCANZ Adamlarn ta a m.K

UAN amna kydgmn you newer kwouuuuuuu sikik #@!?

lonca die acmsn ismi deiştir bu ismi koulanma götcveren #@!?...
ömründe sübhanekeden başka süre dua bilmez #@!? koydugumun ogluuuuuu lonca acıor senin neyine götveren #@!?

CABUK DEİŞ BU İSMİ... BU LONCADA YAVAS YAVA S DAGILIYOR... CIKN KENDİNİZİ KURTARN BU İPNENİN YANINDAN.
Kullanıcı avatarı
Alicikkk
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Alicikkk »

[İçerik Silinmiştir] İKV Resmi Forumları içerisinde küfür, argo kullanılması. Forum hesabınız 7Gün uyarı amaçlı kapatılmıştır.

BlackParadise
Kullanıcı avatarı
Viceroy
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Devgenç

Mesaj gönderen Viceroy »

Alicik doğru söylüyor bence adam olsunda daş ' dan olsun diye loncaya adam alıyorsun neyse atalarımızın çok güzel bir sözü var '' nerde çokluk '' diye başlayan ;)

:arrow:
Savrulurken Raconun Kırmızı Pelerini O Zarif Öfkeye,Zaman Ki Sana Hasta Oldu;İncelikli Haytasın.Nüksederken Raksını Mahallenin Eyvallahı,Güzelleş Be Oğlum! Şimdilik Ölümüne Kadar Hayattasın.

RELAXEFENDY
Kullanıcı avatarı
CLoSeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: SaDaKaT

Mesaj gönderen CLoSeR »

Alicikkk yazdı:ULan lonca adınıza saygım var yoks acok kötü sövmüştüm...

bi insanı loncaya alrken insanmı diye kontrol edin loncanıza aldıgın adamlar adammı bakıyorm deil hep çapulcu dolu........

MaÇaKIZI HAriÇ diyerleri bakıyrm

BEN SİZİN LNCANZ Adamlarn ta a m.K

UAN amna kydgmn you newer kwouuuuuuu sikik #@!?

lonca die acmsn ismi deiştir bu ismi koulanma götcveren #@!?...
ömründe sübhanekeden başka süre dua bilmez #@!? koydugumun ogluuuuuu lonca acıor senin neyine götveren #@!?

CABUK DEİŞ BU İSMİ... BU LONCADA YAVAS YAVA S DAGILIYOR... CIKN KENDİNİZİ KURTARN BU İPNENİN YANINDAN.
GucluSavasci yazdı:MBu lonca da yardımlaşma yoktur... önemli olan item düşürmek..

millet birbirini sırtından geçiniyor bu lonca YA
kalbimm yazdı:YA BU LAZBULANS çarının habire item yansıtıp soru işareti koyuyor ...????

ve Blacksphirede hrsZ die millet bas bas bagırıyor klandan bölgeden hala. nasıl adamları loncanızda barındırıyorsunuz......

BÖYLE lonca olmaz OLSUN

HEMEN bi isim e pini alın ve deişin isminizi

ÇAMURA BATTINZ CIKAMIOYORSUNZ...
Evet hepınıze sıra sıra cvp verem 1. bu lonca yardımlasma ve kardeslık adına kuruldu loncaya gelmek ıstıyorum dıyen arkadaslara hırsızlık kufur vb olaylar olmadıgı surece loncaya alıyoruz kı su ana kadar aldıgımız hıc bır uyede bu cıkmamıstır...2. Lazbulans adlı karakter bızımle alakası yoktur bılıp bılmeden konusan mallara hep gıcık olmusum senın sayende dahada sınır oldum 3.alıcık madem bu loncaya o kdr gıcıktın bızım loncaya neden basvurdun ? cok pıs bı huyum vardr her seyı fotolarım fotoları koydurtma buraya senı dahada rezıl etmek ıstemıyorum ayrıca bu kadar cakma hesap acmana gerek yoktu tek bır hesaptan bunları soylesen ben gene senı sustururdum... (Ben forumdan ufak bır kufur yazdımmı sılen o forum yonetıcılerı adam burda kufur edıyo mal mal bakıyonuz sonra bız boyle cevaplar verınce bız suclu oluyoruz amacınız ne ?) yoksa kısısel tartısmaya meyıl var....
Güzel bir maceraydı...

Başlangıc: Yorgunxgeceler->SoNxNeFeR<-->Bitiş: xCLoseR->YouNeveRKnow

Nusret YEŞİLBAŞ

THE END
Kullanıcı avatarı
CLoSeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen CLoSeR »

KarizmaSavasci yazdı:
CLoSeR yazdı:
LyKaoN yazdı:
Viceroy yazdı:
AmiR yazdı:İlk olarak loncanız hayırlı olsun inş. En kısa zamanda güzel şeyler başarır devamı da gelir.
Geçenlerde oyundan bir arkadaşınızla konuştum adını hatırlamıyorum, Lonca isminiz ile alakalı biraz sohbet etmiştik ki yarıda kaldı arkadaş oyundan düştü sanırım.
Lonca isminiz >> El kahhar anlamı:Her şeyi hükmüne itaat ettirebilen bir galibiyet ve hâkimiyet sahibi
Kahhar ismi Cenab-ı mevlamın isminden olduğu gibi anlamı da biliyorsunuz.
Kur-an'ı Kerim de de En-am Suresi 18. ayette ; “O, kullarının üstünde tam hâkimdir. O, hüküm ve hikmet sahibidir, her şeyden haberdardır.” geçmekte.
Ben müslümanım diyorsam, sizleri uyarmak isterim ki azıcık olsa hakkım var ;
Lonca isminizi değiştirmeniz. Manasın da da Hakim, Hüküm Ve hikmekten bahsetmekteki bu vasıflara hiç bir kulun zerre kadar erişemiyeceği imkansız olduğunu biliyorsunuz.
HA diyeceksiniz ki Amir kardeş İllaki biz bu sıfata erişemeyiz ama azda olsun manasını oyunda bir nebze yerine getirmeye çalışıyoruz veya başka bir şekilde düşünerek bu ismi seçtiniz.
Oyunun zaten yüzde 60 oranı çocuk yaşta ki Haşa Allah etmesin Loncanızın adı ile dalga geçer veya küçümser veya hakaret ederse bunun altından kalkamıyacağınızdan eminimki inş. başınıza böyle olay gelmez. Vicdan azabı çeker misiniz çekmez misiniz orası size kalmış bir şey.
Ben sizlere kızmıyorum veya beni yanlış anlamanızı istemiyorum. sadece üstüme düşen görevi yaptım.
İnş. Beni anlarsınız ve tekrardan loncanız hayırlı olsun kardeşliğiniz daim olsun.
iyi forumlar.

gece gece neyin tribindesin :) :)
AmiR'e katılıyorum.Bunu trip olarak algılama ki öyle anlaşılacak bir tarafı yok,üstüne düşen görevi yapmış.Çok da güzel anlatmış.Nusret bu konuyu bir ele alıp iyice tartışın kardeşim.Başarılar.
AmiR yazdı:İlk olarak loncanız hayırlı olsun inş. En kısa zamanda güzel şeyler başarır devamı da gelir.
Geçenlerde oyundan bir arkadaşınızla konuştum adını hatırlamıyorum, Lonca isminiz ile alakalı biraz sohbet etmiştik ki yarıda kaldı arkadaş oyundan düştü sanırım.
Lonca isminiz >> El kahhar anlamı:Her şeyi hükmüne itaat ettirebilen bir galibiyet ve hâkimiyet sahibi
Kahhar ismi Cenab-ı mevlamın isminden olduğu gibi anlamı da biliyorsunuz.
Kur-an'ı Kerim de de En-am Suresi 18. ayette ; “O, kullarının üstünde tam hâkimdir. O, hüküm ve hikmet sahibidir, her şeyden haberdardır.” geçmekte.
Ben müslümanım diyorsam, sizleri uyarmak isterim ki azıcık olsa hakkım var ;
Lonca isminizi değiştirmeniz. Manasın da da Hakim, Hüküm Ve hikmekten bahsetmekteki bu vasıflara hiç bir kulun zerre kadar erişemiyeceği imkansız olduğunu biliyorsunuz.
HA diyeceksiniz ki Amir kardeş İllaki biz bu sıfata erişemeyiz ama azda olsun manasını oyunda bir nebze yerine getirmeye çalışıyoruz veya başka bir şekilde düşünerek bu ismi seçtiniz.
Oyunun zaten yüzde 60 oranı çocuk yaşta ki Haşa Allah etmesin Loncanızın adı ile dalga geçer veya küçümser veya hakaret ederse bunun altından kalkamıyacağınızdan eminimki inş. başınıza böyle olay gelmez. Vicdan azabı çeker misiniz çekmez misiniz orası size kalmış bir şey.
Ben sizlere kızmıyorum veya beni yanlış anlamanızı istemiyorum. sadece üstüme düşen görevi yaptım.
İnş. Beni anlarsınız ve tekrardan loncanız hayırlı olsun kardeşliğiniz daim olsun.
iyi forumlar.
Amır benle konusmustun sımdı bu ısmı koyarkende dusunduk bunları ama koyabılecegımız en guzel ısım bydu cunku allahın adından guzel ısım olmadagından dolayı .. dedıgını dıger arkdaslarada solıcem eger oy bırlıgı ıle degıstırme kararı cıkarsa degısırız :)
BÖYLe lonca ismini kulanıpda işi gücü yalan dolan olanlar gerçekten ACınacak haldesiniz....

Yatacak yeriniz yok.... DEgiştirin bu ismi BenCe...
Seni unutmusum bizim loncada ne bır hırsızlık ne bize kufur edılmeden (anneye kardese kufur edılmeden ) kımse klandan kufur etmez....
Güzel bir maceraydı...

Nusret YEŞİLBAŞ

THE END
Kullanıcı avatarı
xADANADEMiRSPORx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen xADANADEMiRSPORx »

SigaRamnxDumanı

THeRoCKuLee

Megaxcrunk

XxImKeZZaPxX

SoNxFıSıLTııı

bunlar meranın kaliteli hırsızları beowulf wrestler diye tanıdığımız emir WARLORDSXKOMPLEKS ÇARIYLA TÜM MERANI SOYDU ZAMANINDA !

SİGARAMIN DUMANI ÇAĞLARLA WS ATIP PARAYI VERMEDEN KAÇTI VATANXEMBROSİYLE

VE BENİM 30 İKSİRİMİ HALA VERMEDİ

KUSURA BAKMAYIN AMA BU LONCA ADAM OLMAZ

SAYI ÇOK OLSUN DİYE ANCA ADAM ALIN SİZ ;)
ResimRELAXXEEFENDYY
Kullanıcı avatarı
Respected
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Respected »

Selamlar,

Öncelikle belirtmek gerekir ki forum üzerinde yapacağınız tartışmalar size hiç bir getiri sağlamaz, bunun yanı sıra kullanıcı veya kullanıcılar moderasyona tabii tutulabilir. Bir başka kullanıcıya yönelik olarak yapacağınız suçlamalar varsa, bu durumda kanıtlar ile birlikte sizleri İKV İletişim/Destek Formu'nda bekliyor olacağız. Bunun dışında ise diğer kişi/kişileri suçlamanıza haklı ya da haksız olsanız dahi göz yumulamaz, bu tür iletiler uyarılmaksızın kaldırılır.

Lonca EL KAHHAR konu başlığı altında bulunan güncel tartışma içerikli iletiler temizlenmiş olup, gerekli notlar tarafımca alınmıştır. Lütfen El Kahhar üyelerine ait olan bu lonca konusunu işgal ederek forum ahlak ve işleyişine engel olmayınız. Aksi taktirde verilen cezalar katlanarak artacak, tartışma ortamı yaratan kullanıcılar hoş görülmeyecektir.

Tartışma ortamı yaratan iletileri rapor etmeniz durumunda sizlere daha hızlı yardımcı olacağımızı lütfen unutmayınız.

İyi forumlar.
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
CLoSeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen CLoSeR »

Resim

Dostluk ve birlikteliğimizin ebedi olması için kurulan loncamız hayırlı olsun..

El kahhar anlamı:Her şeyi hükmüne itaat ettirebilen bir galibiyet ve hâkimiyet sahibi

Lonca Yetkili Listemiz:

#xxEDİHAZxx~Kehanetxşifa#

#xCLoseR~YouNeveRKnow~CRimiNaL #

#SoNxFıSıLTııı~FıSıLTı~SoNxFıSıLTıı#

#Sonxhürgeneral~SoNxŞımaL#

#xLaZoĞLux#

#SigaRamıNxDumaNı#

#SoNxMeHMeTCiK#

#Kanunsuzxrizeli#

#SoNxReiS#

#NiKeLaJ#

#MeGaxDeSCaRTeS#

#TeKxCaNıMsIn#

#MaÇaxKıZı#

Lonca Sayfamız:[/color]http://www.istanbuloyun.com/LoncaMainPage.aspx

#Loncamız hakkında herhangı bır olumsuz olay durumunda xCLoseR SoNxFıSıLTıı Sonxhürgeneral den herhangi biriyle gorusmenız yeterlıdır#
Güzel bir maceraydı...

Nusret YEŞİLBAŞ

THE END
Kullanıcı avatarı
TEKYOLDEVRiMM
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen TEKYOLDEVRiMM »

hepsi hırsız bunların
ERNSToCHEQuEvaRa & GERİLLA & Resim

Aze Bizim Aze Dağların Kızı Aze Yüreği Yiğit Aze Gözleri Güleç Aze .Veremem Veremem Veremem Aze'mi Ellere .
Kullanıcı avatarı
CLoSeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen CLoSeR »

Resim

Dostluk ve birlikteliğimizin ebedi olması için kurulan loncamız hayırlı olsun..

El kahhar anlamı:Her şeyi hükmüne itaat ettirebilen bir galibiyet ve hâkimiyet sahibi

Lonca Yetkili Listemiz:

#xxEDİHAZxx~Kehanetxşifa#

#xCLoseR~YouNeveRKnow~CRimiNaL #

#SoNxFıSıLTııı~FıSıLTı~SoNxFıSıLTıı#

#HüRGeNeRaL~SoNxŞımaL#

#xLaZoĞLux#

#SigaRamıNxDumaNı#

#SoNxMeHMeTCiK#

#Kanunsuzxrizeli#

#SoNxReiS#

#TeKxCaNıMsIn#

#MaÇaxKıZı#

Lonca Sayfamız:
:arrow:
http://www.istanbuloyun.com/LoncaMainPage.aspx

#Loncamız hakkında herhangı bır olumsuz olay durumunda xCLoseR FıSıLTıı HüRGeNeRaL den herhangi biriyle gorusmenız yeterlıdır#
Güzel bir maceraydı...

Nusret YEŞİLBAŞ

THE END
Kilitli