Kıyamet-i Nefer Loncası

Tılsım sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ScorpioN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Anka

Re: Kıyamet-i Nefer Loncası

Mesaj gönderen ScorpioN »

Sniperslardan birisi Erkan Kara ise yanılmıyorumm...
[list=1]Shefa-Doktorshefacı[/list]
Kullanıcı avatarı
ByaLoNeII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Suskunlar

Mesaj gönderen ByaLoNeII »

ScorpioN yazdı:Sniperslardan birisi Erkan Kara ise yanılmıyorumm...
Kardeşim foton varsa koyarsın yoksa susarsın bu kadar basit.Camur at İzi kalsın.
IIaLoNeII*mrdexteR*wınchesteR*göndeRgeLsin
Kullanıcı avatarı
ScorpioN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen ScorpioN »

2 sene oldu 2 sene artislik yapma sor eskilere Duman Loncasını bak ne diyolar... Eski foruma bak...
[list=1]Shefa-Doktorshefacı[/list]
Kullanıcı avatarı
AlpAykan
Junon'un Katili
Junon'un Katili
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen AlpAykan »

Lonca konularında tartışmaya mahal vericek şeylerden kaçınmak gerek.
Bunu defalarca farklı konuarda elirttim.

Sorunu olan , özelden halletme yoluna gitsin.
Veya Lonca başkanı ile irtibat kursun.

iyi Forumlar...
Kullanıcı avatarı
Yasakask
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Yasakask »

raporsuzdely yazdı:
xXxaRTisTxXx yazdı:
lFeaRl yazdı:Lodos olun artist eziktir bol bol kp verir size =))
Bak buda sizin kpler için istiyor gel beni dinle arz ol rebels le kardeş lonca yaparız .d.d sonra gel keyfim gel ws atan savaşçınız varsa beklerim bu arada :)
Sabır et neyıne dersen 2 t sıne 3 el ;) kabulmu ?
Lonca olarak tılsım sunucusuna hoş geldiniz bu arada nerde ws orda ben eger kabul edersen sen gelince ben atmak isterim ws yi :) ama 3 olmaz 5 el :) he bide 2t deil 500m e kadar atarım :)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Erkann
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Erkann »

ScorpioN yazdı:2 sene oldu 2 sene artislik yapma sor eskilere Duman Loncasını bak ne diyolar... Eski foruma bak...
Bir karar aldık ve Tılsım sunucusuna geliyoruz. Burada eski bir loncadan bahsetmenin anlamı yok. Eskilerden mutlaka beni tanıyanlar vardır ama benimle kişisel bir sorunu olan kişi asla olamaz. Kimsenin emeğinde gözüm olmadı, olmazda. Oyunda yapılan hiçbir muhabbette adım dahi geçmez. Yalnızca oyuna girer oynarız, arkadaşlarımızla vakit geçirir, çıkarız. Bizim için durum bundan ibaret.
Daha gelmeden böyle bir durumla karşılaşmakta hiç hoş değil. Açıkcası bunları yazmayıp sunucuya gelmemi iptal etmeyi düşündüm. Umarım hepimiz için hayırlısı olur.
NefeRxSnipeRs [(^) Ejder Asa] - [Kıyamet Asa]
NefeRxcaRpeDieM
Kullanıcı avatarı
kenan76
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen kenan76 »

Öncelikle Benim ailemden hiç kimseye iftira atamazsın..Ben Kenan Loncanın Başkanıyım..ben öyle dün tanıdığım adamları almam İftira attığın kişi çarımda 400m para varken 1 kuruşuna dokunmayan bir insandır ve güvenimi kazanmış kişidir...Gelelim tılsıma geliş sebebimize .Biz Sancakta Muhabbet edecek ws atacak oyunu oyun için oynuyan adam kalmadığı için Sancaktan ayrıldık ve bu kararı öne süren kişide benim.....he varsa Kanıtın buyur getir görelim konusalım Kanıtım yok diyorsan O zaman susmasınıda bileceksin....Çamur Atmadan Önce İyi Düşün Çünkü İlk Senin Elllerin Kirlenir.....Forum Sayfamızı Boşyere İşgal Etmessen Sevinirim. İyi Forumlar
Tılsım
NefeRxFaLlCoNeX(^Ejder Asa,^Kıyamet Asa,Sıfırkelvin Asa)
NefeRxKeNaN(^Ecel Getiren,Latif)
Kullanıcı avatarı
kenan76
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen kenan76 »

Mertkinqx yazdı:
kenan76 yazdı:Herkeze teşekkür ederim...Savaşları severim Kendimizden Eminiz Sonuna kadar savaşırız :D Ws gelince Sancakta Sansım kapalıydı item düşmedi ama Arkdaşların çarı kullanarak her türlü ws atarız :D....Gbler geldi geleli Ws Atmayı özlemiştim duyumlarıma göre bu sunucu muhabbeti,ws,etkinlikleri seviyormuş :D bunlarda benim istediklerim Sizlerle iyi anlaşacağız :D...İyi Forumlar

Büyücü vs'sinde iddaan varsa beklerim :lol: :lol: 8-) 8-)
malesef kardeşim büyücüm vardı Çalındı :( şuanda tek karakterim Şifa ama ezik bi büyücüm var üstünü dizersem hay hay neden olmasın :D ama Snipers,Yunis büyücüde güzel ws atar :D
Tılsım
NefeRxFaLlCoNeX(^Ejder Asa,^Kıyamet Asa,Sıfırkelvin Asa)
NefeRxKeNaN(^Ecel Getiren,Latif)
Kullanıcı avatarı
xXxaRTisTxXx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen xXxaRTisTxXx »

kenan76 yazdı:
Mertkinqx yazdı:
kenan76 yazdı:Herkeze teşekkür ederim...Savaşları severim Kendimizden Eminiz Sonuna kadar savaşırız :D Ws gelince Sancakta Sansım kapalıydı item düşmedi ama Arkdaşların çarı kullanarak her türlü ws atarız :D....Gbler geldi geleli Ws Atmayı özlemiştim duyumlarıma göre bu sunucu muhabbeti,ws,etkinlikleri seviyormuş :D bunlarda benim istediklerim Sizlerle iyi anlaşacağız :D...İyi Forumlar

malesef kardeşim büyücüm vardı Çalındı :( şuanda tek karakterim Şifa ama ezik bi büyücüm var üstünü dizersem hay hay neden olmasın :D ama Snipers,Yunis büyücüde güzel ws atar :D
Bende isterim büyü savaşçı :)
NoTimeToCry - DeaDZoNe

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
ByaLoNeII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Lonca: Suskunlar

Mesaj gönderen ByaLoNeII »

xXxaRTisTxXx yazdı:
kenan76 yazdı:
Mertkinqx yazdı:

Bende isterim büyü savaşçı :)
Artist sen benle ws atıcan ben savascıyım :)
IIaLoNeII*mrdexteR*wınchesteR*göndeRgeLsin