Nakit mi Eşya mı?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1

Re: Nakit mi Eşya mı?

Mesaj gönderen Equalero »

ApolloBrown yazdı: 26 May 2021 22:23 Kopya olmasaydı o ganolar, koni çiçekleri bu kadar değerli olur muydu? Kopya sayesinde Allah Eminönü ve meteor madencilerinin yüzüne baktı. Kopya olmasaydı Karaköy gelmeden önce var olan madenleri stoklayanlar asla bu denli karlı çıkmazdı. Hatta zarar bile ederdi diyebilirim. Millet barut, çip, ipek, paint, sevgi, martian derdine düşmekten zaten helak olurdu. O yüzden koni çiçeği, ganoderma, kripraz falan bu kadar prim yapamazdı. Çünkü maden çeken insanlar bilir ki tek arttırıcı ile bile rahatlıkla toplanırlar. Fakat kopya olmasaydı az önce bahsettiğim Karaköy madenlerini ve droplarını düşürmek için ne kadar uğraşılırdı siz hesap edin.

Bir Karaköy reçetesinde 10 satır maden isteniyorsa sadece 2-3 tanesi Eminönü, meteor bölgesi, sivri ada ve yeraltındaki madenler. Gerisi Karaköy madenleri veya dropları. (Alaşım, parfüm, phi tilsimi ve pençe de Karaköy ile birlikte geldiği için onları Karaköy droplarına ekliyorum.)

Yani katılıyordum piyasa canli pahalı ise kopya sayesinde sanmaki maden.stoklayip Karaköy gelince birden zengin olabiliriz.

Zaten ilk zamanlae para etmiyordu madenler 5m 10 m arası satılıyordu metor sivri madenleri öyle çoklu alamiyorduk madeni zaten, 8 erbium lazım olur mesela tek tek alırdık 15 m falan alışveriş yapıp kasıp vs
Asalar üretildi zırh modası geldiği zaman ipek karaborsa idi hem satilmazdi hem parası milletkii paraya göre pahalıydı 1 zirh basmak için 8 sunucu gezip ipek aradigimi bilmiyorum ilk zamanlardan bahsediyorum
Sayılı kiislerde vardı zırh lonca olarak kasılıp tek kişiye basilirdi vs bosslar lonca sırasına göre kesilirdi.

Ozamanlar 4 asa zırh yanstimak ayrı bir keyif veriyordu

Günümüzde ise asa zırh basmak 1 saat oyunda afk kalmaya bakıyor şansın yaver giderse ....
Veya bizim tek tek aldığımız madenleri şuan sete göre alınıyor Halley set kaç taf paint mesela 48 48
Kaç koni kripraz 72 72 alıyor millet 🤔
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

maden her zaman kazandı. Nakit yerinde saydı hatta çöp oldu. Ama son güncelleme karaköy olduğu için artık neyin kıymetli olduğunu düşünemiyorum. Bir bitiş var çünkü.
Kullanıcı avatarı
APRICITAS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Salvatore Brothers

Mesaj gönderen APRICITAS »

Herkes neredeyse para stoğu iyidir demiş ama kimse enflasyondan bahsetmemiş. Bugün 150T olan bir tılsım yarın 170T olabiliyor. Ticaret yaparak ucuza aldığını pahalıya satacaksın ve elinde tılsım bulunduracaksın.

Tılsımın değeri hiçbir zaman düşmez tıpkı altın gibi değerlidir. Dönemin şartlarında en pahalı para birimi neyse tılsımı o pahalılıkta kullanabilirsin.
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

APRICITAS yazdı: 28 May 2021 00:42 Herkes neredeyse para stoğu iyidir demiş ama kimse enflasyondan bahsetmemiş. Bugün 150T olan bir tılsım yarın 170T olabiliyor. Ticaret yaparak ucuza aldığını pahalıya satacaksın ve elinde tılsım bulunduracaksın.

Tılsımın değeri hiçbir zaman düşmez tıpkı altın gibi değerlidir. Dönemin şartlarında en pahalı para birimi neyse tılsımı o pahalılıkta kullanabilirsin.
Takı setleri daha pahalı sanki afk kalarak tılsım basılabilir
Champion Class

Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Bir maden stokçusu olarak şunu söylemek isterim: Elimdeki mal ile alamayacağın yeni hiç birşey yoktur. Parayı dahi satın alabilirsin!
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen Alicavus »

Keşke şimdi bonoları vs kopya olan şeyleri kaldırmak için bir anket yapsalar. Yani Karaköy bölgesini yeni açıyormuş gibi yapsalar direk EVET oyunu kullanırdım. Çünkü o zaman bile birazcık bile saygı ve sevgi kalmıştı. Ama maalesef bu kopyalar yüzünden herkes bir farklı oldu. Her yerde küfürler, hakaretler, egoistler vs vs çoğaldı. Bunun suçu oyuncular değil çözüm bulmak için uğraşmayan ve sadece her şeyin etkinlikten ibaret olduğunu düşünenlerdir.

Sizce Karaköy yeniden açılsın gibi bir anket yapılırsa siz hangi oyu verirsiniz ?
Tabi yeniden başlatıldığında bizin suçsuz yere ban yiyen hesaplarımız da açılsaydı?

EVET mi HAYIR mı
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

Karakter sahibi olmak asil insanlara mahsustur.Asiller hep kıskanılmıştır.

ALİÇAVUŞ

Saygı Or Sevgi / Sevgi Or Saygı
(S.O.S)
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Alicavus yazdı: 02 Tem 2021 15:20 Keşke şimdi bonoları vs kopya olan şeyleri kaldırmak için bir anket yapsalar. Yani Karaköy bölgesini yeni açıyormuş gibi yapsalar direk EVET oyunu kullanırdım. Çünkü o zaman bile birazcık bile saygı ve sevgi kalmıştı. Ama maalesef bu kopyalar yüzünden herkes bir farklı oldu. Her yerde küfürler, hakaretler, egoistler vs vs çoğaldı. Bunun suçu oyuncular değil çözüm bulmak için uğraşmayan ve sadece her şeyin etkinlikten ibaret olduğunu düşünenlerdir.

Sizce Karaköy yeniden açılsın gibi bir anket yapılırsa siz hangi oyu verirsiniz ?
Tabi yeniden başlatıldığında bizin suçsuz yere ban yiyen hesaplarımız da açılsaydı?

EVET mi HAYIR mı

Bence Hayır Herşeye Yeniden başlamak
:thinking_face:
Champion Class

gizemliasker
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen gizemliasker »

8 9 ay once ara vermistim tılsımlarımı satıp nakite cevirdik 25 30 t gibi bi para vardi geçtiğimiz hafta oyuna girince gördümki su an değil 2 3 tılsım 1 tane tılsım bile alamıyorum yani eşya maden vs daha mantıklı.
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen Alicavus »

gizemliasker yazdı: 07 Tem 2021 16:46 8 9 ay once ara vermistim tılsımlarımı satıp nakite cevirdik 25 30 t gibi bi para vardi geçtiğimiz hafta oyuna girince gördümki su an değil 2 3 tılsım 1 tane tılsım bile alamıyorum yani eşya maden vs daha mantıklı.
Her zaman materyal, maden vb şeyleri stokta tutmayı severim. Çünkü oyuna ara verdikten sonra tekrar başladığımızda bu stoklar sayesinde rahatça bir şeyler yapabiliriz. Bu yüzden her zaman MADEN derim. Ama kopyacilar yüzünden her şeyin değeri kalmadı.
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

Karakter sahibi olmak asil insanlara mahsustur.Asiller hep kıskanılmıştır.

ALİÇAVUŞ

Saygı Or Sevgi / Sevgi Or Saygı
(S.O.S)
Kullanıcı avatarı
WooDoo
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen WooDoo »

Sana kötü bir haberim var. Yeni güncelleme hiçbir zaman gelmeyecek :(