Silinen Karakterler Geliyor,Üretim ve Toplama Sıfırlanıyor

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
Liberator
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: Silinen Karakterler Geliyor,Üretim ve Toplama Sıfırlanıyor

Mesaj gönderen Liberator »

üretim sıfırlama 1 kere olsun
PeNON HÜKÜMSÜZ KARDEŞİMİZZ

Resim

KINIYORUZ
Kullanıcı avatarı
AmiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: KHoLPaSHaLi

Mesaj gönderen AmiR »

kFygFb yazdı:
Zaten emek vermeyenler değil emek verenler karşı. 4 yıldır hizmet veriyor karşılığınıda eminim alıyordur ve 4 yıldır emek verenlerın emeklerını neden caldılar ?
kutu için daha önceden açıklamalar yaptım o kısma daha girmem !

1 yıldır alırım plus paket lakin şu aşamadan sonra daha almam.

vesselam
Sen bu kafayla gidersen hiçbir zaman anlayamazsın birşeyleri.
'' Birşekilde karşılığını alıyordur '' Bu nasıl bir akıl mantık ?
Bilmiyorsun üstüne birde patavatsızca yorum yapıyorsun
Tabi ya karşılık alıyorlardı o yüzden kapanma noktalarına kadar geldi İKV
Hani karşılık alıyorlardı ya bak ne güzel almışlar ikv yi zenginlikten kapatma noktasına getirmişlerdi..
Sağır duymaz uydurur misali seninkisi kusura bakma bu kadar vakit ayırabildim sana .
Senin gibiler herşeyi biliyor, biz bilmiyoruz eşşeğiz sonuçta değil mi ?
İkv Kapanma noktası geldiğinde ttnet çatısı altında değildi ve ttnet çatısı altına girince birşeyler yaptı !!!
Ttnet e geçince İCF, Süpercan piyasaya çıktı.
Sayfasında " viewtopic.php?f=46&t=39559&start=260 " Bir kaç birşeyler yazdım belki sen cevaplarsın üstün zekanla !
He bu arada değerli vaktinleriniz olursa bir ara gelinde münakaşa yaparız !!

vesselam
Bir Ağaçtan Bir Milyon Kibrit Çıkar
Bir Kibrit Bir Milyon Ağacı Yakar.
"Yıldızdoğan"

Lider : Doğru İşleri Yapar
Yönetici : İşleri Doğru Yapar

CW
Kullanıcı avatarı
XxXJoKeRXxX
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Lonca: Joker Ve Yandaşları

Mesaj gönderen XxXJoKeRXxX »

Lathander yazdı:Arkadaşlar halen nedenleri merak ediyorsunuz. Lütfen duyurularımızı ve mesajlarımızı sorunuzu sormadan önce kontrol ediniz.
Lathander yazdı:Forumlarda oyuncularımızdan gelen tepkileri yoğun bir şekilde takip ediyor ve bu tepkiler üzerinde değerlendirmeler yapıyoruz.

Burada bizim karakter kurtarmada ve üretim ve toplama puanlarının sıfırlanmasında neden İKV Özel Sürüm Kutu istediğimizi fark eden bunu kavrayan oyuncularımız olmakla beraber İKV Özel Sürüm Kutu'yu diğer Plus Paket abonelikleri ile aynı görerek haksızlık yapıldığını söyleyen oyuncularımız mevcut.

Biz İKV Özel Sürüm Kutu yerine, İKV Plus Paketin bir üstü olacak bir abonelik çıkarıp, Fiyatını aylık 15 TL yapıp adına da İKV Mega Paket koyup bunu şart koşsaydık inanıyorum ki bugün sergilenen pekçok olumsuz yorum olmayacaktı.İKV Plus Paket satın alan oyuncularımız oyundaki her özellikten faydanalabilecek diye bir şart yok. Bu özellikler birer Plus Paket özelliği olan Klan ve Bölge kanalının kullanılması gibi oyun içi ayrıcalıklar olduğunu hatırlatırız.

Bu ayrıcalıklar kullanılması için İKV Özel Sürüm Kutusunun istemesi kesinlikle maddiyata dayanan bir talep değildir. Bunun içinde oldukça net ve anlaşılır bir kanıtnımız var. En pahalı ucret olan 3 aylık İKV Plus 29 TL değerinde iken İKV Özel Sürüm Kutu'yu D&R'da 14,90'dan temin edebiliyorsunuz. Biz bu özellikler için sizden daha fazla ücret ödemenizi değil, aksine daha az ücret ödemenizi istiyoruz. Lütfen konu hakkında değerlendirme yaparken bu olguyu görmezden gelmeyelim.

Şuan çalışmalarımız İKV Özel Sürüm Kutu'nun tedariğini kolaylaştırmak üzerine yoğunlaştırdık. www.uyelikal.com'dan alabileceğiniz gibi D&R'dan yada Bimeks'den temin edebilirsiniz.

İKV Özel Sürüm Kutu'nun İKV için ne demek olduğunu pek çok noktada sizlerle paylaştık. Bu konu hakkında genel etkileşimde halen bir duyuru sabittir. İKV Özel Sürüm Kutu'nun neden bu kadar önemli olduğunu bu konumuzdan takip edebilirsiniz. Bİz de 29 TL ödemek yerine daha az ücret ödeyerek İKV Özel Sürüm Kutu alarak bize katkıda bulunan oyuncularımıza teşekkür olarak bu ayrıcalıklar için İKV Özel Sürüm Kutu talep ediyoruz.

Şu an için kısa vade içinde bu şartın kaldırılmasını düşünmüyoruz. İleride sadece Plus Paket seviyesine indirgeme gibi alternatifler düşünülebilir. Ama bu ayrıcalıklardan öncelikli olarak İKV Özel Sürüm Kutu sahipleri faydanalabilecektir.

Teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.
Toz pembe hayaller vardı tozunu çekdim kafa yaptı. [ Joker ] [Ucube ]

Pembeşєутαη ©

[Pembe Stayla] PEMBEYLE YAZDIM KENDİ TARZIMI YANSITSIN DİYE
;) ;) ;)
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi

Mesaj gönderen Auril »

AmiR yazdı:
kFygFb yazdı:
Zaten emek vermeyenler değil emek verenler karşı. 4 yıldır hizmet veriyor karşılığınıda eminim alıyordur ve 4 yıldır emek verenlerın emeklerını neden caldılar ?
kutu için daha önceden açıklamalar yaptım o kısma daha girmem !

1 yıldır alırım plus paket lakin şu aşamadan sonra daha almam.

vesselam
Sen bu kafayla gidersen hiçbir zaman anlayamazsın birşeyleri.
'' Birşekilde karşılığını alıyordur '' Bu nasıl bir akıl mantık ?
Bilmiyorsun üstüne birde patavatsızca yorum yapıyorsun
Tabi ya karşılık alıyorlardı o yüzden kapanma noktalarına kadar geldi İKV
Hani karşılık alıyorlardı ya bak ne güzel almışlar ikv yi zenginlikten kapatma noktasına getirmişlerdi..
Sağır duymaz uydurur misali seninkisi kusura bakma bu kadar vakit ayırabildim sana .
Senin gibiler herşeyi biliyor, biz bilmiyoruz eşşeğiz sonuçta değil mi ?
İkv Kapanma noktası geldiğinde ttnet çatısı altında değildi ve ttnet çatısı altına girince birşeyler yaptı !!!
Ttnet e geçince İCF, Süpercan piyasaya çıktı.
Sayfasında " viewtopic.php?f=46&t=39559&start=260 " Bir kaç birşeyler yazdım belki sen cevaplarsın üstün zekanla !
He bu arada değerli vaktinleriniz olursa bir ara gelinde münakaşa yaparız !!

vesselam
:lol: :lol:
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
DehrayN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen DehrayN »

mitmet yazdı:
messi58 yazdı:o1.09.2010 tarihinden önce ki silinen çarların(24.08.2010) geriye gelme gibi bi ihtimali varmı yok mu???
eğer gelcekse bir değil 10 tane paket alırım. o gun 4 hesap, yani 16 adet karakter silindi bunların 9 uda şahaserliydi bu konuda kesin bi cevap verebilirmisnz...
bin yere yazdılar 01.09.2010 diye hala kesin bi cevap bekliyorum demenizdeki amacı anlayamadım. ama şunu da belirteyim ki, şu anlık 01.09.2010 tarihine kadar dediler
01.09.2010 tarihinden önce silinmişti benim karakterlerim kurtardım ben karakterlerimi
Kullanıcı avatarı
Leqendxkinq
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Leqendxkinq »

şuanda kutu aldım ve hesaba yükledim fakat karakter geri getirmeyi denedim fakat ''bu servis sadece ikv özle sürüm kutusu yüklenmiş hesaplar için geçerlidir'' diye bir hata alıyorum sebebi nedir acil yardım ?
°±° Lєqєηd кiηq °±°

RoWxLeqeNd
Kullanıcı avatarı
Canceazi
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı
Lonca: #direngezi

Mesaj gönderen Canceazi »

Leqendxkinq yazdı:şuanda kutu aldım ve hesaba yükledim fakat karakter geri getirmeyi denedim fakat ''bu servis sadece ikv özle sürüm kutusu yüklenmiş hesaplar için geçerlidir'' diye bir hata alıyorum sebebi nedir acil yardım ?
sanırım kutu yükleyince KUTU ÖZELLİKLERİNİ bir gün sonra gösteriyor.
Resim
Colorado - Magicem
- BeoWulfxBaNDeRaS - MeGaxPeaRSoN

Resim
Kullanıcı avatarı
Leqendxkinq
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Canceazi yazdı:
Leqendxkinq yazdı:şuanda kutu aldım ve hesaba yükledim fakat karakter geri getirmeyi denedim fakat ''bu servis sadece ikv özle sürüm kutusu yüklenmiş hesaplar için geçerlidir'' diye bir hata alıyorum sebebi nedir acil yardım ?
tam olarak bir gün mü ? dün akşam yükledim şimdi denedim olmadı
°±° Lєqєηd кiηq °±°

RoWxLeqeNd
Kullanıcı avatarı
Leqendxkinq
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Leqendxkinq yazdı:
Canceazi yazdı:
tmdır öğrendim saol
°±° Lєqєηd кiηq °±°

RoWxLeqeNd
Kullanıcı avatarı
Canceazi
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı
Lonca: #direngezi

Mesaj gönderen Canceazi »

Leqendxkinq yazdı:
Leqendxkinq yazdı:
Canceazi yazdı:
tmdır öğrendim saol
=))
Resim
Colorado - Magicem
- BeoWulfxBaNDeRaS - MeGaxPeaRSoN

Resim