Yeni Sunucu!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Yeni Sunucu!

Mesaj gönderen benibanladilar »

hattihumayun yazdı: 24 May 2024 00:40 halley oğuz kağan tarzı eşyalar oyuna eklenmeyecekti , örneğin şuan maksimum eşya yeşilmen atmaca olacaktı ya da büyücüde ensari altuncu gibi , tek eşya tek set saçmalığı çt zamanı oyuna geldi oyunun ömrüne en çok darbe verenlerden biridir aslında ve büyük yanlış 13 senedir devam ediyor ,

eğer yeni sunucu vs. düşünülüyorsa kesinlikle yine bu yanlışa düşülmesin oyunun son sınırı grup bölgeleri olsun miğrat sığınak gibi

çok iyi hatırlıyorum yıl 2017 falandı karaköy gelmeden yeni bölge açık bölge olacak haberi ulaştığında yine derindeki sır-yeraltı zamanı gibi toplam 3 şaheser olacağını düşünmüştük oyuncular olarak , 1 tane kadim gibi boss olacaktı o bosstan bir şey düşürüp kendi sınıfımızın şaheserini üretecektik ama bu tek eşya saçmalığı yine devam etti

mesmer büyük sahra arsenik dizdiğimiz element zamanı ne güzeldi mesela çeşitliliğin olduğu
hocam hepimiz açık bölge olacak denilince heyecanlanmıştık, bir baktık grup bölgesini açık bölge yapmışlar. :grin:
sanırım fark ettikler ki grup bölgesi açınca oyuncular 10 yıl oynayabiliyor. yapmasıda kolay, karaköyüde öyle yaptılar.
Kullanıcı avatarı
hattihumayun
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen hattihumayun »

benibanladilar yazdı: 24 May 2024 15:28
hattihumayun yazdı: 24 May 2024 00:40 halley oğuz kağan tarzı eşyalar oyuna eklenmeyecekti , örneğin şuan maksimum eşya yeşilmen atmaca olacaktı ya da büyücüde ensari altuncu gibi , tek eşya tek set saçmalığı çt zamanı oyuna geldi oyunun ömrüne en çok darbe verenlerden biridir aslında ve büyük yanlış 13 senedir devam ediyor ,

eğer yeni sunucu vs. düşünülüyorsa kesinlikle yine bu yanlışa düşülmesin oyunun son sınırı grup bölgeleri olsun miğrat sığınak gibi

çok iyi hatırlıyorum yıl 2017 falandı karaköy gelmeden yeni bölge açık bölge olacak haberi ulaştığında yine derindeki sır-yeraltı zamanı gibi toplam 3 şaheser olacağını düşünmüştük oyuncular olarak , 1 tane kadim gibi boss olacaktı o bosstan bir şey düşürüp kendi sınıfımızın şaheserini üretecektik ama bu tek eşya saçmalığı yine devam etti

mesmer büyük sahra arsenik dizdiğimiz element zamanı ne güzeldi mesela çeşitliliğin olduğu
hocam hepimiz açık bölge olacak denilince heyecanlanmıştık, bir baktık grup bölgesini açık bölge yapmışlar. :grin:
sanırım fark ettikler ki grup bölgesi açınca oyuncular 10 yıl oynayabiliyor. yapmasıda kolay, karaköyüde öyle yaptılar.
mesela dediğimiz gibi olsa EM'ler de tekrar canlanırdı , eskiden 49-derindeki sır kadim zamanı tek eşya setlerinin olmadığı zaman her saniye başı em girerdik çünkü EM sonu tek efsun çift efsun eşya atardı ve bu eşyalar o zaman çok değerliydi , /em yazar em'in kaç dk içinde biteceğine bakar son 1dk hızlı hızlı /savas 1 /savas 2 yazar girmeye çalışırdık hatta giremezdik bile çok hızlı dolardı , EM'in boş olduğunu hiç hatırlamıyorum her saniye başı doluydu o zamanlar

hiç unutmuyorum em sonu bana yücelen ceket atmıştı bir keresinde zengin olmuştum o zaman :D 20m falandı ,

hatta belki şimdi EM'lere yönelik güncelleme getirseler yine dolabilir , örneğin EM sonu ceket reçetesi falan atsa ya da şuan oyuncular en çok neye ihtiyaç duyuyorsa iksir vs. gibi
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen bymehmett »

geleceği yok ama insan bekliyor işte..
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Ne hasta bekler sabahı
Ne taze ölüyü mezar
Ne de şeytan bir günahı
Seni beklediğim kadar
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

yeni sunucu gelsin, orti'ye "imparator" editi yapacağım.

Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen bymehmett »

oyunda ortalık 56 olmustu sımdı tertemız bır oyun bızı beklıyor herkesı oyuna davet ederım ıyı forumlar
Kullanıcı avatarı
IFonQzrail
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: YENİ SUNUCU İSTİYORUZ

Mesaj gönderen IFonQzrail »

Piyasaya göz gezdirmek için oyuna girdim durum içler acısı. M 23 ve karaköy reçeteleri dışında piyasa bitmiş. Bir maden mi arıyorsunuz fiyat mı sordunuz cevap = teklif, reçete mı lazım ne kadar cevap = teklif, 25 lwl takı hoşunuza mı gitti ne kadar cevap = teklif . :')

ORTİ reis yeni sunucu şart üzme bu koca çınarı. En azından bir açıklama yapın millet bilgilensin yahuu

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
ReaListGangsta
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ReaListGangsta »

IFonQzrail yazdı: 28 May 2024 14:50 Piyasaya göz gezdirmek için oyuna girdim durum içler acısı. M 23 ve karaköy reçeteleri dışında piyasa bitmiş. Bir maden mi arıyorsunuz fiyat mı sordunuz cevap = teklif, reçete mı lazım ne kadar cevap = teklif, 25 lwl takı hoşunuza mı gitti ne kadar cevap = teklif . :')

ORTİ reis yeni sunucu şart üzme bu koca çınarı. En azından bir açıklama yapın millet bilgilensin yahuu

Resim
Evet katiliyorum herseye teklif , genelde met 23 istiyorlar birde su tarafinan bakmak lazim ..
insanlar kopya urun alarak blok yemek istemiyolar .. tilsimlar kopyalanmiyor bildigim kadariyla . insan elindekini ban yememek adina boyle birsey yapabiliyor .. bende taki ile takas yapma konusundayim her zaman . Takida kopyalanmiyor ve direkt onunla takas isitoyrum . mesela dun ferro erkek ceket recetesi dusurdum ozelim doldu iste su kadar maden bu kadar maden hayir yani.. bono istemiyorum varsa abi taki ile veya tilsimla takaslarim niye daha saglikli insanlar korkuyorlar . Neden abi insanlarin yaptigi kopyadan cok eski karakterim blok yesin ?
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

IFonQzrail yazdı: 28 May 2024 14:50 Piyasaya göz gezdirmek için oyuna girdim durum içler acısı. M 23 ve karaköy reçeteleri dışında piyasa bitmiş. Bir maden mi arıyorsunuz fiyat mı sordunuz cevap = teklif, reçete mı lazım ne kadar cevap = teklif, 25 lwl takı hoşunuza mı gitti ne kadar cevap = teklif . :')

Resim
ticaretin döndüğü 3 şey kaldı m23,reçete,takı bunlar yoksa ticaret yapamıyorsun :') tamamen bitik piyasa sadece bunun için bile yepyeni bir sunucu şart.
Kullanıcı avatarı
DavuTT
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen DavuTT »

up...
...