◄███▓▒░░AFxLoncası░░▒▓███►

Sancak sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
WHiTexDeWiL
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: ◄███▓▒░░AFxLoncası░░▒▓███►

Mesaj gönderen WHiTexDeWiL »

aRaZ yazdı:
WHiTexDeWiL yazdı:Merhaba arkadaşlar.

Bugün Lonca üyeniz den biri olan AfxRaLtun arkadaşımızla sığnak attık. Grupta Titxasena da vardı. Tam kenan a geldik kesicez Grup başkanı olan AfxRaLtun arkadaşımız Titxasena'yı gruptan attı. Tamam bende günahım kadar sevmem Titx leri ancak insan emeğine biraz saygımız olsun istiyorum. Hatta sığnak içerisinde tartıştık ama ne ben çıktım ne o. Zaten tartışmamız ağır bile değildi. Güzelce geldik kenana kadar. Buyrun AfxRaLtun'un oyuncuyu gruptan attığına dair kanır.

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/15/4450.jpg

Resim

Yaptığı ayıptan öte bir şey değildir. Lütfen adı geçen Lonca arkadaşınızı uyarmanızı rica ediyorum. Kim olursa olsun sonuçta bizle orada dakikalarını harcamış emek vermiş ve sonucun da gruptan atılmıştır. Tekrar söylüyorum burada Titx'i değil insan emeğini savunuyorum. Bilginize..

Keyifli forumlar.
Öncelikle geçmiş kandilinizi en içten dileklerimle kutlarım... Ramazan arkadaşımızın yaptığı harekette kişiye veya loncaya karşı bir tavır olarak yapılan bişey olarak görmüyorum... Şayet her insanın bir anı başka bir anına uymaz ki buna kişisel sorunlarda sebep olur... Görüldüğü üzere Ramazan sus karakterde ki ağız dalaşı olacağını sanmıyorum ancak Titxasena'nın başka bir şekilde Ramazan'a bişey söyleyip söylemediğini de bilemeyiz... Hata Ramazan'da ise kendisiyle konuşup gereken bişey varsa yapmasını sağlayacağımdan emin olabilirsiniz...
İyi Forumlar, İyi Oyunlar...

Öncelikle iki karakter arasında ne geçmiş önceden bilemem ve bilmemide gerektiren birşey değil. Ancak yukarıdada dediğim gibi onu gruptan atması uygun olmadı. Sonuçta emek vererek bizlerle kenana kadar geldi yardım etti. İlk iletimde de düzgün ve saygılı bir üslup kullanarak arkadaşınızı uyarmanızı rica ettim. Ancak kendisi ukala bir tavır ile beni kaideye almadığını söyledi. Beni kaideye almaması önemli değil. İnsanlığı kaideye alması ve bu hareketi bir daha yapmaması yeterli. ;) Neyse arkadaşınızı uyarırsınız konu kapanır. Lonca sayfanız daha fazla konu dışı iletilerle kirlenmesin. Loncanıza başarılar.

Keyifli forumlar.
catashrop
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen catashrop »

WHiTexDeWiL yazdı:
aRaZ yazdı:
WHiTexDeWiL yazdı:Merhaba arkadaşlar.

Bugün Lonca üyeniz den biri olan AfxRaLtun arkadaşımızla sığnak attık. Grupta Titxasena da vardı. Tam kenan a geldik kesicez Grup başkanı olan AfxRaLtun arkadaşımız Titxasena'yı gruptan attı. Tamam bende günahım kadar sevmem Titx leri ancak insan emeğine biraz saygımız olsun istiyorum. Hatta sığnak içerisinde tartıştık ama ne ben çıktım ne o. Zaten tartışmamız ağır bile değildi. Güzelce geldik kenana kadar. Buyrun AfxRaLtun'un oyuncuyu gruptan attığına dair kanır.

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/15/4450.jpg

Resim

Yaptığı ayıptan öte bir şey değildir. Lütfen adı geçen Lonca arkadaşınızı uyarmanızı rica ediyorum. Kim olursa olsun sonuçta bizle orada dakikalarını harcamış emek vermiş ve sonucun da gruptan atılmıştır. Tekrar söylüyorum burada Titx'i değil insan emeğini savunuyorum. Bilginize..

Keyifli forumlar.
Öncelikle geçmiş kandilinizi en içten dileklerimle kutlarım... Ramazan arkadaşımızın yaptığı harekette kişiye veya loncaya karşı bir tavır olarak yapılan bişey olarak görmüyorum... Şayet her insanın bir anı başka bir anına uymaz ki buna kişisel sorunlarda sebep olur... Görüldüğü üzere Ramazan sus karakterde ki ağız dalaşı olacağını sanmıyorum ancak Titxasena'nın başka bir şekilde Ramazan'a bişey söyleyip söylemediğini de bilemeyiz... Hata Ramazan'da ise kendisiyle konuşup gereken bişey varsa yapmasını sağlayacağımdan emin olabilirsiniz...
İyi Forumlar, İyi Oyunlar...

Öncelikle iki karakter arasında ne geçmiş önceden bilemem ve bilmemide gerektiren birşey değil. Ancak yukarıdada dediğim gibi onu gruptan atması uygun olmadı. Sonuçta emek vererek bizlerle kenana kadar geldi yardım etti. İlk iletimde de düzgün ve saygılı bir üslup kullanarak arkadaşınızı uyarmanızı rica ettim. Ancak kendisi ukala bir tavır ile beni kaideye almadığını söyledi. Beni kaideye almaması önemli değil. İnsanlığı kaideye alması ve bu hareketi bir daha yapmaması yeterli. ;) Neyse arkadaşınızı uyarırsınız konu kapanır. Lonca sayfanız daha fazla konu dışı iletilerle kirlenmesin. Loncanıza başarılar.

Keyifli forumlar.
Ben oyunu kişisel nedenlerim nedeniyle bıraktım fakat dostlarımı bırakmadım Ramazan benim en sevdiğim dostlarım arasındadır ramazanla herşeyimi paylaşırız reelde olsa birbirimizi tanırız şimdi sana soruyorum neden günahın kadar sevmediğin ( sözde ) kişilerle bölge atıyorsun ? Ona bakarsan seni ne zaman görsem rehber ceketi giymişsin karakterin bankada. Şimdi bunu dert eden oldumu, sen ordaki olayı biliyormusun ? Onun özelini biliyormusun ? Ramazan sana çoktan cevap verirdi ama demek ki çok boş konuki cevap vermiyor sevmediklerinle girme bir daha hem Ramazan'ın attığını nerden biliyorsun belki o inadına çıktı ? Ben şahsen Titx lerle göreve bile gitmem onlar sayesinde çok ban sus aldım. Ramazan orda suslu sana nasıl cevap versin ? Belki adamı bezdirdi özelden cevap veremiyor nasılsa diye Ramazan'da yasaklama huyu yoktur ;) Antropofobi,Afxraltun,Matuka,Darkangelevo,Bıçakcı,Meksikalı,Healting,yNçRxToLkY bu kişilerin her karakterine bir iftirada bulunan kişiler karşılarında beni bulur. Hepsini çok yakınen tanırım. Bu sana ilk ve son mesajım. Sana tavsiye günahın kadar sevmediklerinde bir şey yapma böyle sorunlar olmaz. Mesela dikkatimi çekti orada benim sevmediğim 2 kişi var isterse orada tanıdığım 4 kişi oldun en sevdiğim 4 kişi olsun geride o 2 kişi olsun girmem örnek GangBang adlı kişi Allah'a küfür etti onla 1 kere dahi olsun gb atmadım benle çok gruba girdi hemen çıktım.
Kullanıcı avatarı
AFxLonca
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen AFxLonca »

Lebron (Ali) Arkadaşımız AFxLeBRoN olarak aramıza katılmıştır...
Resim

AFx Loncası Şikayet,Öneri,Başvuru v.b E-mail Hesabı ;
afxlonca@hotmail.com

Resim
Kullanıcı avatarı
Glunar
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Glunar »

Öncelikle merhaba. Ben bu mesajı başvuru için hazırladım. Oyunda pek fazla takılamıyorum takılamama sebebim kasılmak için güzel bir kadro bulamama. Bende klana girmeye kararverdim ve sizin klanınız ilgiimi çekti. Oyunda büyücü veya savaşçı kasabilirim. Şifacıdan hoşlanmıyorum. Büyücüler Buz veya elektrik itemleri giyiyor, Savaşçılar ise yücelen yani
maximum hasar veya saldırmayı yükselten örneğin Yücelen misali toratora icadı falan gibi.

Umarım Kabul Edersiniz...
Kullanıcı avatarı
bilinmez
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen bilinmez »

Glunar yazdı:_________________________________________________
Öncelikle merhaba. Ben bu mesajı başvuru için hazırladım. Oyunda pek fazla takılamıyorum takılamama sebebim kasılmak için güzel bir kadro bulamama. Bende klana girmeye kararverdim ve sizin klanınız ilgiimi çekti. Oyunda büyücü veya savaşçı kasabilirim. Şifacıdan hoşlanmıyorum. Büyücüler Buz veya elektrik itemleri giyiyor, Savaşçılar ise yücelen yani
maximum hasar veya saldırmayı yükselten örneğin Yücelen misali toratora icadı falan gibi.

Tam olark ne isteidğini söylersen daha iyi yardımcı olabilirler.
Kullanıcı avatarı
AFxLonca
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen AFxLonca »

Glunar yazdı:_________________________________________________

Demek istediğin bariz ancak lonca senin kendini kastırmak için başvurmanı gerektiren bir yer değildir...
Resim

AFx Loncası Şikayet,Öneri,Başvuru v.b E-mail Hesabı ;
afxlonca@hotmail.com

Resim
Kullanıcı avatarı
Glunar
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Glunar »

Umarım Kabul Edersiniz..

Ben Loncaya sadece kasılmak için girmiyorum...

Loncaya alıyormusunuz almıyormusunuz? Açıkçası loncanıza girmek istiyorum(Bazı arkadaşlar inatla anlamıyor veya okumuyor)
Kullanıcı avatarı
Glunar
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Glunar »

Eğer Evet Der iseniz gerçekten İstanbul Kıyamet Vakti benim için değişecek ve şunu belirtmek istiyorum.

Büyücümü olacağım?

Savaşçımı?

Savaşçı olursam daha iyi ama sığınaklara veya miğrata alacak grubu pek fazla bulamıyorum. 46 LvL çarım var ama aslında berbat bir durumda
Kullanıcı avatarı
bilinmez
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen bilinmez »

Glunar yazdı:Eğer Evet Der iseniz gerçekten İstanbul Kıyamet Vakti benim için değişecek ve şunu belirtmek istiyorum.

Büyücümü olacağım?

Savaşçımı?

Savaşçı olursam daha iyi ama sığınaklara veya miğrata alacak grubu pek fazla bulamıyorum. 46 LvL çarım var ama aslında berbat bir durumda
Ben loncadan değilim ama sana tavsiye vereyim mesela büyücüsün ejder asa üğretemiyosun bölgelere alnman çok zor eğer savaşçı kasıp üstünü tank dzersen ve sağlam olursan bölgelere alınabilirsin.
Kullanıcı avatarı
Glunar
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Glunar »

Başvuru İptal.... :|