Gblerde Ejder Asa Sacmalığı!!!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KaPTaNYaGiZ
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: Gblerde Ejder Asa Sacmalığı!!!

Mesaj gönderen KaPTaNYaGiZ »

bordo yazdı:Ejdersiz isen işin zor sığnak için. Bizim gibi insaflı kişilere denk gelmen lazım.
Daha 2 gün önce grubumuza 47 lvl büyücü aldık haliyle ejdersiz.
Daha kenan görevi duruyormuş tecrübesizmiş. Bizim vurduğumuza vur yeter dedik aldık.
2 kere sığnağa girdi bizimle ve 49 lvl oldu. Şansına hiçbirşey düşmedi ama çok dua etti yardım ettik diye.
Biz 5 kişide girip kesebilirdik ama ejdersiz birini alıp öyle gittik.

Bu konuda herkes aynı fikirde olmayabilir olmak da zorunda değil.
O yüzden biraz şans lazım iyi bir gruba denk gelmek herzaman olmaz.
İşte bu oyuna böyle insanlar lazım.
Kullanıcı avatarı
Arizonaa
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Büyük Selçuklular

Mesaj gönderen Arizonaa »

Şöyle söyliyeyim grubu sen kur tabiri caizse ezik olanları topla ve gir taktikleri öğren sonra tecrübeli olduğunu anlayınca başkaları alır saten şahsen ben ilk girdiğimde 10 tane goril içtim düşünene gidene kadar :D Ejderde zorunlu değil mısıra tankımla girdiğim an grub atarlar o kadar büyü olmasına ramen neden çevre artı tecrübe :twisted:
Arizonaa - Şahüzzaman - TAVAL- Lomanşifa

Bıraktı 31.03.2013
Kullanıcı avatarı
Dilhun
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Dilhun »

KaPTaNYaGiZ yazdı:
bordo yazdı:Ejdersiz isen işin zor sığnak için. Bizim gibi insaflı kişilere denk gelmen lazım.
Daha 2 gün önce grubumuza 47 lvl büyücü aldık haliyle ejdersiz.
Daha kenan görevi duruyormuş tecrübesizmiş. Bizim vurduğumuza vur yeter dedik aldık.
2 kere sığnağa girdi bizimle ve 49 lvl oldu. Şansına hiçbirşey düşmedi ama çok dua etti yardım ettik diye.
Biz 5 kişide girip kesebilirdik ama ejdersiz birini alıp öyle gittik.

Bu konuda herkes aynı fikirde olmayabilir olmak da zorunda değil.
O yüzden biraz şans lazım iyi bir gruba denk gelmek herzaman olmaz.
İşte bu oyuna böyle insanlar lazım.
Haklısın Oyuna Nadir Boyle Grup Ve Loncalar ....
İnsanın İnsana Kıydığı Gun Kapattım Bu Görmeyen Gözlerimi !!!!

[Agah Efendi]
Kullanıcı avatarı
SeF4
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen SeF4 »

Dilhun yazdı:
newnamex yazdı:Herkez Doguştan Ejderli Degill o bölgelerde bekleyecegine ejderini üret ve sen onların grubuna girme bu sefer :D :D
Cok güzel dıyorsun kardesım ama Ejder Kuklacıda Basmak O kadar Kolay da degıl 1 Haftalık Sarraf Artırıcı Cektım Sabah 09,00 da baslayıp gece 05,00 e kadar Elmas Kalsedon ve Ametıst cekıyorum 1 HAftada 24 Krıp 17 Acık Pembe Ametıst ve 12 Yesıl Elmas Oldu 3, Derece Saf Ise 0 1 tane bile akık olsun sıbıuryalı olsun dusuremedım bu yuzden sınırden patlayacak duruma gelmstım
Ya Şundan Bundan Şikayet Etmeyin Kuklacıda 100 Tane Ejder Olsa Hadi 60 Tanesi Arkadaşının Yardımıyla Falan Üretse Kalan 40 Ejderi Adamlar Beleş mi Aldı ? Onlarda Uğraştı Sizin Gibi Hatta Belkide Onların Ürettiği Zamanda Şans Artırıcı VB. Yoktu.Eskiden İyi Hatırlıyorum Bir Madene 12 Tane Koyarlardı Mesela Elmas Madeni Elmas Sınırsız,Yeşil Elmas 122,Meneke Elmas 12 Tane Koyarlardı Bir Madenden Bir Günde 12 Menekşe Çekilebilirdi.Biz İnsan Değilmiydik Maden Başında Sabahladıkta.
Göster
Sunucu:Sancak
Lonca:Inception
Resim
Kullanıcı avatarı
Gulyabani
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Gulyabani »

Grup bölgelerinin temel amacı arkadaşlıktır. Eğer arkadaşların varsa nitrojen bıçak ile de grup bölgelerine alırlar :) Ejder istenmesinin temel nedeni ise kısa sürede işi halledip bölgeden çıkmaktır :)
"Dünyâda 100 gram akıl varsa, bunun 90 gramı Abdülhamîd Han'da, 5 gramı bende, kalan 5 gramı da diğer dünyâ siyâsîlerindedir" Prens Bismarck
Kullanıcı avatarı
RogerThat
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen RogerThat »

Uğracaksın hemen öyle 1 gunde pes etmek yok ben 1 ay ugasrım ve amacıma ulaştım.Dediğin doğru ejder asasız arkadaşın olmadan cok zor gırersın gb ye sen şimdiden materyellerı toplamaya başla :idea:
Kullanıcı avatarı
LAstRoManC3
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen LAstRoManC3 »

Dilhun yazdı:Arkadaslar Sıgınak Ve Mıgrata Genelde Ejdersiz Buyuculerı almıyorlar.Alanlar Ise Tecruben varmı dıye bır soru yoneltıyor.

Sımdı Sinerji yapalım.Sende Ejder Asa Yok ve Tecrubende Yok Mısır Carsısına Gırdın Ve Pm Ile Grup Varmı ? Dıye msj attın Kısıler Ilk olarak Ejder Varmı daha sonra Tecruben varmı dıyıp sızı Gb ye almıyor.O Grup Almazsa bu grup almazsa ben bu gblerde nasıl tecrube kazanacam.Yada Ejderli Ve Tecrubesiz mi girecim gbye Lutfen Bıraz da Bız gıbı dusunun....
Gb atmak istiyorsan Ejder Asa Malesef ŞArt Menekşe akik sibir çekmeye uğraşacağına bunlar 1er tane cıkartana kadar 20-25 tane alex ve mavi cekebilirsin yer altında hem kendine lazım olan ları kendin cekerek tamamlarsın hemde cok ii para kazabilirsin bu yolu denemeni tavsiye ederim cok sabırlı olman lazım böyle forumdan bağırıp çağırarak bi yere varamassın malesef dostum şimdiden bolsanslar İyi Forumlar ;)
UnuTmaYın Ben Sizin Annelerinizin sokağa Cıkarken Uyardığı Kotu CocuĞum :)
IxMaTRaKSioNexI(^Ejder Asa)
KaDeRSiZxHaYLaZ(^Latif)
Kullanıcı avatarı
Dilhun
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Dilhun »

SeF4 yazdı:
Dilhun yazdı:
newnamex yazdı:Herkez Doguştan Ejderli Degill o bölgelerde bekleyecegine ejderini üret ve sen onların grubuna girme bu sefer :D :D
Cok güzel dıyorsun kardesım ama Ejder Kuklacıda Basmak O kadar Kolay da degıl 1 Haftalık Sarraf Artırıcı Cektım Sabah 09,00 da baslayıp gece 05,00 e kadar Elmas Kalsedon ve Ametıst cekıyorum 1 HAftada 24 Krıp 17 Acık Pembe Ametıst ve 12 Yesıl Elmas Oldu 3, Derece Saf Ise 0 1 tane bile akık olsun sıbıuryalı olsun dusuremedım bu yuzden sınırden patlayacak duruma gelmstım
Ya Şundan Bundan Şikayet Etmeyin Kuklacıda 100 Tane Ejder Olsa Hadi 60 Tanesi Arkadaşının Yardımıyla Falan Üretse Kalan 40 Ejderi Adamlar Beleş mi Aldı ? Onlarda Uğraştı Sizin Gibi Hatta Belkide Onların Ürettiği Zamanda Şans Artırıcı VB. Yoktu.Eskiden İyi Hatırlıyorum Bir Madene 12 Tane Koyarlardı Mesela Elmas Madeni Elmas Sınırsız,Yeşil Elmas 122,Meneke Elmas 12 Tane Koyarlardı Bir Madenden Bir Günde 12 Menekşe Çekilebilirdi.Biz İnsan Değilmiydik Maden Başında Sabahladıkta.
demek ıstedegın seyı bılıyorum eskıden maden sureler 3-5 dk arasında ıdı ve bu halden daha ıyıydı. Keske Sans artırıcı kalksa ve maden sayıları ve surelerı dusurulse oyun suan kı halınden daha ıyı bır hal alır.
İnsanın İnsana Kıydığı Gun Kapattım Bu Görmeyen Gözlerimi !!!!

[Agah Efendi]
Kullanıcı avatarı
Zodiac1
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Zodiac1 »

Dilhun yazdı:
SeF4 yazdı:
Dilhun yazdı:
demek ıstedegın seyı bılıyorum eskıden maden sureler 3-5 dk arasında ıdı ve bu halden daha ıyıydı. Keske Sans artırıcı kalksa ve maden sayıları ve surelerı dusurulse oyun suan kı halınden daha ıyı bır hal alır.
Ya abi söylemeyim söylemeyim diyorum,neyse.Bak şimdi sen büyük ihtimalle okula gidiyosundur yaza kadar hergün kenara 1 lira koy okul bittiğinde tahmınımce 130 lira fln oluyo.Onlarla akçe al sat sana 370 m para yapar bu parayla 1 günde ejder basarsın artan parayla savascına ecel fln bas yada ceket üret.Şimdi bi forum yetkılısı oyun içinde akçe satısı yapmak yasaktır diyicek onlara aldırma bizi akçe satmaya zorluyolar çünki.Bir maden 25 dk da bir cıkarmı ya insaf biraz. :shock:
xDFMx[^Ejder Asa]
Hestawot[(^)Latif]
Evsaıceha[İbni Sina Modeli Cevriye Sultan Modeli(^) Çıbanlı Akrep (Asa)]
Zodiac [Ashab-I Kehf]
Kullanıcı avatarı
Forumkral
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Forumkral »

Fahrenheit yazdı:
Fahrenheit yazdı:Merhaba;
Günümüz oyun piyasasında büyücüler için olmazsa olmaz olan Ejder Asa' yı üretmenin bir çok yolu var.

Birinci Yol:
-2500 Akçe yüklenir.
-Dükkandan Sarraf Artırıcı ürün alınır.
-Sabahlara kadar Elmas Madeni çekilir (Aynı zamanda kalsedonlar da toplanıp akikler tamamlanmaya çalışılır)
-5 Menekşe de tamamlanınca (Şansına bağlı olarak 1-2 hafta sürebilir)
-Yeraltına gidilir
-Topaz madeni toplanıp Karacin ve Bombacı kesilir.(Diğer toplama puanı Madenci ve ya Lokmana verilip İridyum, Dört Yapraklı Yonca da çıkarmaya çalışabilirsin)
-Çıkan torbalar işportaya, toplanan mavi topazlar ise Mavi Kaya' ya

Not:Bu yol zaman sıkıntısı olmayanlar içindir.

İkinci Yol:
-2500 Akçe Yüklenir.(Üyelik aldan yüklerseniz 500 akçe de hediye veriyorlar.)
-Otomata gidilir.
-Akçelerin hepsine (3000 Akçe) Ejderha Kudretlendiren İksir alınır.
-İksirler tanesi 400 binden olmak üzere satılır.(Bizim sunucuda 400 binden rahatça satılabiliyor)
-İksirler satıldığında yaklaşık 60-70m para ediyor.
-Bunlarla Menekşe Elmaslar tamamlanır.Akik ve diğerleri için yine zaman ayırman gerekli.
-Diğerlerini de kolay yoldan tamamlamak için Üyelikal dan 2500 Akçe daha yüklenebilir.

Not:Bu yol para sıkıntısı olmayıp zaman sıkıntısı olanlar içindir.

Üçüncü Yol:
-Eğer oyunda 3-4 adet 49 seviye karakterin var ise;
-Karakerlerin İfliss, Kadim Hidra, Dev Komodo, Solucan ve Dişi Örümcek görevleri yapılır.
-Görevlerden alınan materyaller uygun fiyatlardan satılarak Menekşe Elma Akik gibi önemli madenler para ile alınabilir.

Not:Bu yol karakter kasmayı seven ve bol miktarda 49 seviye karakteri olanlar içindir.Görevleri yapmak için biraz da çevre gereklidir.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.İyi Forumlar..!
Arkadaş anlatmış fazla söze gerek yok.Bu yolları çerçeveletip demirci rüstemin yanına asacan arkadaş :D
Sabırlı insanın öfkesinden kork
Bacon