Yanlışlıkla silinen yok olan şaheser veya nadideler hk.

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
Hammerx
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Re: Yanlışlıkla silinen yok olan şaheser veya nadideler hk.

Mesaj gönderen Hammerx »

Tarihi aKlımda değiL .!
*Resim*
Kullanıcı avatarı
veym2
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen veym2 »

Hammerx yazdı:BEN NERDEN BİLECEM ELİME GEÇTİĞİ TARİHİ :(
haklısın ben daha dün ne yedimi unuttum ne zaman düştünü nerden bilcez :(
TamTum
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen TamTum »

veym2 yazdı:
Lathander yazdı:Merhaba tekrardan,

öncelikle bu işlemlerin amacı bu tarz önemli ve daha yoğun emek isteyen eşyaların bir anlık dikkatsizlikle heba olmasına çözüm üretme arzusudur. Yukarıdaki bilgilendirme ve notlara ek olarak bu işlemler sunucuların geri sardığı günlerde elde edilmiş eşyalar için geçerli değildir. İlerleyen süreçlerde eğer imkan olursa bu da dahil edilmeye çalışacaktır.

teamxtolgacan, bildirimini lütfen yenile. Eğer bu mesajdan önce bildirimini yenilemişsen lütfen geri dönüşümüzü bekle.

Ayrıca bilgi kiriliği olmaması açısından lütfen arkadaşınız adına bilgi paylaşımı yapmayınız. Dikkat ederseniz her ikinizin bildirimi de birbirinden farklıdır.

İyi eğlenceler.
bu gün çarım soyuldu nasıl olduğunu bilmiyorum 2 gündür oyuna girmiyodum bu gün girdiğimde birde ne göreyim çarım meteorda ve çıplak bi girdimki adam itemleri çalmış mor gözleri ve mor maraton ayağı azat cevo bilge cevo elide atmış ben bunları ne zaman çıkardığım tam aklımda deil bunları geri almamın bi yolu varmı bu itemlerim çalınma sonucu gitti itemler ve hiç bi şifre paylaşımım olmadığı halde nasıl bu şekilde çalına biliyor çarım
Mustafa ele geçirdigin tarihleri biliyorsan Alırsın
Resim
Kullanıcı avatarı
veym2
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen veym2 »

TamTum yazdı:
veym2 yazdı:
Lathander yazdı:Merhaba tekrardan,

öncelikle bu işlemlerin amacı bu tarz önemli ve daha yoğun emek isteyen eşyaların bir anlık dikkatsizlikle heba olmasına çözüm üretme arzusudur. Yukarıdaki bilgilendirme ve notlara ek olarak bu işlemler sunucuların geri sardığı günlerde elde edilmiş eşyalar için geçerli değildir. İlerleyen süreçlerde eğer imkan olursa bu da dahil edilmeye çalışacaktır.

teamxtolgacan, bildirimini lütfen yenile. Eğer bu mesajdan önce bildirimini yenilemişsen lütfen geri dönüşümüzü bekle.

Ayrıca bilgi kiriliği olmaması açısından lütfen arkadaşınız adına bilgi paylaşımı yapmayınız. Dikkat ederseniz her ikinizin bildirimi de birbirinden farklıdır.

İyi eğlenceler.
bu gün çarım soyuldu nasıl olduğunu bilmiyorum 2 gündür oyuna girmiyodum bu gün girdiğimde birde ne göreyim çarım meteorda ve çıplak bi girdimki adam itemleri çalmış mor gözleri ve mor maraton ayağı azat cevo bilge cevo elide atmış ben bunları ne zaman çıkardığım tam aklımda deil bunları geri almamın bi yolu varmı bu itemlerim çalınma sonucu gitti itemler ve hiç bi şifre paylaşımım olmadığı halde nasıl bu şekilde çalına biliyor çarım
Mustafa ele geçirdigin tarihleri biliyorsan Alırsın
ben dün ne yedimi hatırlamıyorum onu nasıl hatırlıcam
Kullanıcı avatarı
Crack
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Crack »

Bende iflisin savaşçıya verdiği pantolonu atmıştım 5 ay önce işportaya . Lathandere sorduğumda geri alamamıştım :) Hadi iyisiniz yine İstanbul sakinleri.;)
Resim
Kullanıcı avatarı
Silahcix
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Lonca: İnferno Team

Mesaj gönderen Silahcix »

Leqendxkinq yazdı:güzel bir çalışma olmuş ama ya hiç düşmemiş itemleri düşmüşde kaybolmuş gibi gösterip item almaya çalışanlar olursa ?
Veritabanı denen birşey var ;) İncelenek tabiiki..
İKV'den Haberdar Olun!
İKV İletişim/Destek Formu için Tıkla!

Dev İKV Maden Haritası İçin Tıkla!

Açıklamalı Görev Konusu İçin Tıkla!

Murat ARIKAN
Kullanıcı avatarı
turagar
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen turagar »

Güzel bir uygulama biz oyuncuların anlık dikkatsizlikler yüzünden giden itemlerin geri alınması için çok iyi
Bende yanlışlıkla urban tora tora zırh ve kadim görevi itemi ayakkabıyı işportaya atmıştım ama geri gelmiyodu en azından bunda sonrası için güzel bişey olmuş
ResimResim
*******Turagarvsturagar**********Troyaxxturagar*******
Resim
*******Turagarveşehit**********
Kullanıcı avatarı
1EngiN1
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen 1EngiN1 »

Teşekkür ederiz fikirlerimizin dikkate alındığını görmek güzel. Umarım en yakın zamanda silinen karakterlerle ilgili bir çalışma da gelir. Özellikle serverlerde bu kadar emek hırsızının olduğunu düşünürsek aciliyetini anlamak zor değil ...
Etolford ///// Eminönü //// Fierce
Kullanıcı avatarı
MoziLLa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen MoziLLa »

veym2 yazdı:haklısın ben daha dün ne yedimi unuttum ne zaman düştünü nerden bilcez :(

merak etme sende bu zeka olduktan sonra o itemler olsada olmasada pek bişey farketmez. ;)
MePoDer Üyesi :arrow: Ayık Olun ;)
______ ;) MoZiLLa ;)______
Kullanıcı avatarı
OsmanBey
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Tılsım
Lonca: Osmanlı

Mesaj gönderen OsmanBey »

Çok Güzel bir uygulama. Deneme Sürecinde olduğundan Bu konuda başvuru yapan arkadaşlarında biraz sabretmeleri gerekir. Neticede hiç geri alamamaktansa biraz geçte olsa geri almak daha iyi.
Bazı arkadaşların dediği gibi '' Ele geçirilme tarihi'' yerine '' Kaybolduğu veya en son çantada olduğu Tarih '' olsa olmazmı?

Kilitli