Oyun oyuncudan tam olarak ne istiyor?

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Bihayn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Oyun oyuncudan tam olarak ne istiyor?

Mesaj gönderen Bihayn »

XxgreenWoLF yazdı: 08 Ara 2020 21:02
Bihayn yazdı: 08 Ara 2020 19:45 Konuyu o kadar kişi görmüş bir tek sen çıkıntılık yaptın okuduğunu dahi anlamıyorsun ama bir kez daha açıklayayım

1)Eleştirim fiyatlar:Eskiden 0dan hesap açan biri düşürdüğü çöp eşyaları işportacıya satarak belli bir miktar para elde ediyordu bu parayla en azından ipektir latextir ana kilit görevler içinde istenilen malzemeleri satın alabiliyordu bonoların kopyalayan hileci oyuncular yüzünden fiyatların abartılı bir şekilde arttığı için artık bu şekilde oynamak imkansız olmuş

2)Eleştirim grup bölgeleri: Migrat ve gaffar görevini yapmadan karaköye girilmiyor ve oyuna sıfırdan başlamış biri oyunda tanıdığı olmadığı için görevlerde sürekli başkalarından yardım istemek zorunda (burada eleştiri yardım edilmemesi değil buna mecbur bırakılmak) ve oyuncuların çoğu karaköyde olduğu için diğer bölgelerin boş olmasından mütevellit kimsenin yardıma gelmemesi gelse bile 6kişilik grubun tamamlanamaması (yukarıda bir arkadaş sa bahsetmiş bundan anladığını zannetmiyorum)

Özetle bu maddede eleştirim oyunun genel işleyişiyle alakalı kimse kimseye yardım etmek zorunda değil oyunun oyuncuyu oyuncuya muhtaç etmesine benim eleştirim (kişiye yönelik eleştiri yok yani parantez içinde açıklamazsam anlamayacaksın bazı şeyleri 😄 )

Ve son olarak senin sürekli ağzına sakız olmuş saf platin mevzusu ve beni oyuna kendini fazla kaptırmakla itham etmen..

Seni tanımıyorum kimsin nesin bilmiyorum sana ne zaman saf platin 2T dedim bunu da hatırlamıyorum ama sen nasıl bir oyunkoliksen bunu kafaya çok takmış içerlemişsin ben konu açıp selam dostlar nasılsınız yazsam bile altına gelip platine 2t istedin ühühühü türevi şeyler yazacak kadar kafayı sıyırmışsın o nedenle insanları eleştirmeden dön kendine bir bak

Bunları da anlayacağını zannetmem ama dediğim gibi senin gibilere bazen cevabını vermek gerekiyor ;)
Allah seni alacak insana yardım etsin, yemin ederim senin IQ na 3 gün ben tahammül edemedim o insan sana bir ömür tahammül etmek zorunda kalacak tekrardan Allah yardımcısı olsun,
Demek istediğimi anlamayacak kadar akılsız olman beni üzüyor, kopyacılara 2t ye saf platin satıp sonra gelir burda ağlarsın da. Senin gibiler sürekli forum köşelerinde ağlar dururlar. Bir sonraki forum başlığın şöyle olacağına eminim—— Maden sattım blok yedim yönetim istifa 😂😂😂

O kadar şey yazdım verdiğin cevap bu ya kimin iq su ne alemde bütün forum gördü :D
Kullanıcı avatarı
Bihayn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Bihayn »

Borgia yazdı: 08 Ara 2020 11:46 Merhabalar;

İstanbul Kıyamet Vakti resmî forum kanalı bir tartışma yeri değildir. Birkaç gündür taraflar arasındaki anlaşmazlıkların hakaret, rencide edici, kırıcı davranışlara doğru yöneldiğini gözlemledik. Forum kurallarımız Madde 2 gereği bu ve buna benzer davranışlara müsahama göstermediğimizi sizlere belirtmek isteriz. Forum kuralları Madde 2’yi sizlerle paylaşıyorum.

“Madde 2 Kişisel tartışma şekline dönüşen konular kapatılacaktır. Uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte ya da konunun neden silindiğine ya da taşındığına dair konu açılamaz.”

Akabinde devam edeceğiniz tartışmalar için taraflarınıza moderasyon uygulanacağını hatırlatır, saygı ve sevgi çerçevesinde forumlar dileriz.

Bilginize.

Sayın yönetici konuyu silebilirsin gerçekten çok sıkıldım iletişimden anlayıştan zekadan yoksun kısaca gerçek hayatta değil diyalog kurmak aynı ortamda dahi bulunmayacağımız insanlar burada yorum yapıyor işte :)
XxgreenWoLF
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen XxgreenWoLF »

Yok ya niye silsinler, senin gibilerini çok gördüm elinkileri sat 2-3 kat fazlasına sonra blok yiyince forum köşelerinde ağla, zaten gördüğüm kadarıyla bu ağlamaların bu kafayla gittiğin sürece ne ilk ne son olacak. Allah yardımcın olsun ne dediğimi anlayamayacak kadar aciz olmak tek sizin suçunuz olmamaz
Kilitli