BAZILARI ÇOK HAKSIZLIK YAPIYOR

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: BAZILARI ÇOK HAKSIZLIK YAPIYOR

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Sevgili Edii,yorumunuza kısmen katılmakla beraber bazı hususlarda mevcut oyuncu profilinin yaratılmasında yönetiminde bir suçluluk payı olduğunu,bunu gözden kaçırmamanızı şiddetle belirtmek isterim.Mesela en basitinden,Genişleme Paketi geldi,gelirken ayrı bir konu açtılar,hataları dinlediler,anket yaptılar,oyuncularla iç içe bir test süreci geçirdier.Peki ya sonrası?Şimdi sana sorsam ki,yönetim ile iç içemiyiz,aramızda sular sızmamakta mı şeklinde,ne diyebilirsin?Anket yaptıkları konuda,oyuncu ile yönetim arasındaki bağı kuvvetlendirebileceğinden bahsetmiştim,neden?Birşeylerle ilgilenildiğini ve bazı şeyler yapılmaya çalışılırken"ben, oyuncu kitlemide dinleyeyim" zihniyeti ile yaklaştıklarında burada kim bas bas bağıracak,çağıracak,isyan edicek?
Göster
2013'ten sonraki boşluğa hiç değinmek bile istemiyorum!
Sizin yorumunuza kısmen katıldığım tarafına gelirsek,bazı oyuncu kitlesinin aklı,beyni sadece ama sadece ELEŞTİRMEK üzerine modlanmıştır.Bu normal gibi gelir ama çok ciddi bir sorundurda ayrıca.Hiçbirşeyi beğendiremez misin bir insana Allah aşkına?Yok efendim,beğense bile bak işte şurasıda şöyle olsaymış der.Eleştiri olmayacak mı?Olacak ancak işin güzel tarafını görmüyor ve körü körüne hunharca hele hele üslupsuzca eleştirilerde bulunuyorsan,sen haklı iken bile haksız olursun güzel kardeşim, burada bir anlaşalım.İşte gerçek oyuncu profili,hani o İKV kitlesi denir,bu ikisinin arasındaki dozajı gayet iyi bilir.Oyunun salahiyeti için eleştirir ancak üslubunca.Ne yazık ki yönetim dinlemediğinde,anla ki olmuyor kardeşim.Oyunu bırak demiyorum ama sana değer vermediğini gördüğün birine günlük hayatta nasıl tepki veriyorsan,nasıl araya mesafe koyup konuşmuyorsan yine aynısını yap.Bırak,uğraşma.Kimbilir belki birgün değişir bazı şeyler.
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
SonunaKadar
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Sonuna Kadar

Mesaj gönderen SonunaKadar »

Evet güzel kardeşim şimdi konuş oyun 6 saattir kapalı yönetime acıyayım mı kaç yıl öncesine saracaklar merak konusu 39 29 level döneminden bahsedilmeye başladı ne diyelim şimdi sen sole eleştirmeyelim 2 poh poh 2 gaz 2 gülücük atalım üstüne helal abe spermi diyelim sen sole 😂
*Sonuna Kadar Loncası* Beyazköşk
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Lonca: Son Kaptan

Mesaj gönderen noctiluca »

Ben de boyle dusunuyordum ama kufur etmeden elestirilmeli, cunku oyuncularin geri sarma madurlugu cok artmaya basladi
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

Ediii yazdı: 07 May 2018 18:40 Ben cidden bu insanları anlamıyorum. İkv yöneticileri iyi bir şey yapsa yine kötü laflar edip kırıcı konuşup morellerini Bozuyorlar istenmedik teknik hatalar oluyor tekrar yüklenip dalga geçer gibi hakaret ediyorlar bakın Bu bir türk oyunu türkiyeden 81 ilden oynayan insanlar var bnlerce kişi oynuyor ve ikv yöneticileri bnlerce kişiye karşılık toplasan 15 kişi mücadele ediyor + birde böyle düşünen insanlarımız var sanki bu akçeden gelen paralar hemen nihat özpay ve gmlerın cebıne gidiyor sanıyorlar ikv yöneticilerın bir kaçı sadece maaşlı çalışıyor paralar türk telekoma gidiyor veya diğer anlaşmalı şirketlere Tabi bende bazı kızdığım konular oluyor ama gidip işini yapan forum yetkılerıni terslemıyorum Forumda Geziyorum bakıyorum çoğu sankı gmler olsun forum yetkılılerı olsun düşmanları öyle konusma uslubu varkı kınıyorum o arkadaşları
her kelimesine katılıyorum +1 ayrıca bide bişey ekleyeyim renkli yere

Kıbrıstan oynayan var eey '' Yavru Vatanı '' unutmayın O:-)
Eminönü Sunucusu - YaVRuVaTaN

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Sorunun paratelekomda oldugunu playstore gibi dandik bir siteden anlamaniz lazim zaten , o siteyle Istanbul kiyamet vaktinin dagiticisi ayni firma cok zor degil bunu anlamak.
Resim
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

Parlementxx yazdı: 08 May 2018 08:12 Sorunun paratelekomda oldugunu playstore gibi dandik bir siteden anlamaniz lazim zaten , o siteyle Istanbul kiyamet vaktinin dagiticisi ayni firma cok zor degil bunu anlamak.
yönetim playstore'da yaşanan sorunun farkındaydı bu yüzden interaktif ek bir akçe/oyun ürünü alım/alışveriş sitesi geldi
perdigital
alışverişinizi burdan yapmanız daha sağlıklı ve stabil olacaktır.
hiç yoktan playstore gibi adamı kanser etmiyor , bu yeni gelen sistem hem sağlıklı hemde güvenli hemde daha hızlı
Konu hakkında ayrıca bakınız Yönetim tarafından duyurulan İlgili akçe alışveriş sitesi Mobil ödeme ve İninal Kart ile ödemede tekrardan geri geldi ayrıca perdigital ile :grinning:

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒