PlayStore İKV Çemberlitaş Paket Sorunu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Re: PlayStore İKV Çemberlitaş Paket Sorunu

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Nerulu buralarda görmek gerçekten çok hoş
Resim
Kullanıcı avatarı
EkSeLaNS53
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen EkSeLaNS53 »

Evet arkadaşlar bu sorun hala devam ediyor.

Günlerdir tek şifremi mi değiştirmediler , yeniden aktivasyon mu yaptırmadılar sonra mail adresimimi değiştirmediler , telefon numarasımı dersiniz >:) en sonunda bana dediler ki Türk Telekom ofisine gidip GÜVENLİ İRTİBAT NUMARASI tanımlamanız gerekmekte , bende o kadar gideceğim yolu sevincimden düşünmeyerek gidip , en sonunda sorun ortadan kalkacak heralde dedim , ne safmışım naaan O:-)

Girdim Türk Telekom ofisinden içeri , tam karşımda bi adam buyrun beyefendi ne için gelmiştiniz dedi yardımcı olayım , siz kimsiniz dedim. Ben buranın yöneticisiyim efendim dedi , ulaan dedim şansa bak dört ayak üstüne düşüyoz bugün dedim :blush: ağzım kulaklarımda ben dedim güvenli irtibat numarası tanımlamak için geldim O:-) adam ne dese beğenirsiniz efendim biz Türk Telekom ofisleri güvenli irtibat numarası tanımlayamıyoruz , ya dedim nasıl olur :grimacing: müşteri hizmetleri gönderdi beni buraya playstordan alışveriş yapamıyorum yapabilmem için türk telekom ofisine gelip güvenli irtibat numarası tanımlamam gerekiyomuş. Adam aynı kibarlıkla bu dertten kendilerininde muzdarip olduğunu , benim gibi çok kişinin geldiği ama müşteri hizmetlerinin yanlış bilgilendirme yaptığını Türk Telekom ofisi olarak güvenli irtibat numarası tanımlama yetkilerinin olmadığını , yapmak istediklerinde ise bu işleme yetkiniz yoktur diye bir cevapla karşılaştıklarını , bunuda mail ile bir üst makama bildirdiklerini kendilerininde bir cevap beklediğini söyledi. Onun yanında müşteri hizmetlerini aradım verdim adamın eline telefonu , sağolsun adam 15 dakika konuştu ve durumu müşteri temsilcisinede anlattı.

Yani sizin anlayacağınız bu güvenli irtibat numarası nasıl bi bela ise ürün alımında kredi kartı yada mobil ödeme dışında seçeneğimiz kalmadı. Türk Telekom faturası üzerine taksitle ürün almak şuan imkansız gibi.
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

EkSeLaNS53 yazdı: 08 Ağu 2017 16:55 Evet arkadaşlar bu sorun hala devam ediyor.

Günlerdir tek şifremi mi değiştirmediler , yeniden aktivasyon mu yaptırmadılar sonra mail adresimimi değiştirmediler , telefon numarasımı dersiniz >:) en sonunda bana dediler ki Türk Telekom ofisine gidip GÜVENLİ İRTİBAT NUMARASI tanımlamanız gerekmekte , bende o kadar gideceğim yolu sevincimden düşünmeyerek gidip , en sonunda sorun ortadan kalkacak heralde dedim , ne safmışım naaan O:-)

Girdim Türk Telekom ofisinden içeri , tam karşımda bi adam buyrun beyefendi ne için gelmiştiniz dedi yardımcı olayım , siz kimsiniz dedim. Ben buranın yöneticisiyim efendim dedi , ulaan dedim şansa bak dört ayak üstüne düşüyoz bugün dedim :blush: ağzım kulaklarımda ben dedim güvenli irtibat numarası tanımlamak için geldim O:-) adam ne dese beğenirsiniz efendim biz Türk Telekom ofisleri güvenli irtibat numarası tanımlayamıyoruz , ya dedim nasıl olur :grimacing: müşteri hizmetleri gönderdi beni buraya playstordan alışveriş yapamıyorum yapabilmem için türk telekom ofisine gelip güvenli irtibat numarası tanımlamam gerekiyomuş. Adam aynı kibarlıkla bu dertten kendilerininde muzdarip olduğunu , benim gibi çok kişinin geldiği ama müşteri hizmetlerinin yanlış bilgilendirme yaptığını Türk Telekom ofisi olarak güvenli irtibat numarası tanımlama yetkilerinin olmadığını , yapmak istediklerinde ise bu işleme yetkiniz yoktur diye bir cevapla karşılaştıklarını , bunuda mail ile bir üst makama bildirdiklerini kendilerininde bir cevap beklediğini söyledi. Onun yanında müşteri hizmetlerini aradım verdim adamın eline telefonu , sağolsun adam 15 dakika konuştu ve durumu müşteri temsilcisinede anlattı.

Yani sizin anlayacağınız bu güvenli irtibat numarası nasıl bi bela ise ürün alımında kredi kartı yada mobil ödeme dışında seçeneğimiz kalmadı. Türk Telekom faturası üzerine taksitle ürün almak şuan imkansız gibi.
Sonuna kadar okudum kısa bir film yaşamışsınız :D

Türk telekom faturası üzerine ürün almanızı pek önermem :D direk alın gitsin kartla en mantıklısı

Bende bir ara oh işte ya nolcak her ay 2 tl 3 tl 5tl fark bir gün öyle diye diye bir bakmışım fatura kendini almış gidiyor :D
Resim
Kullanıcı avatarı
EkSeLaNS53
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Baktık Türk Telekom üyeliğimiz ile ikv ürünü alamıyoruz , kredi kartı ile Çemberlitaş Paketi aldım , sorun çıkmadı anındada epinler geldi. Bide 5500 akçe alayım dedim ahandaa olan

Resim

Ya arkadaş neden alamıyorum ? Neden bekliyorum 32 gün akçe almak için. Bela oldu bu Playstore başımıza yaa , para benim sanane arkadaş istediğim zaman alırım , 32 gün nedir yaaa.
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Açın yeni üyelik alın gitsin
Resim
Kullanıcı avatarı
EkSeLaNS53
Cin Avcısı
Cin Avcısı

SPIEGLEIN yazdı: 10 Ağu 2017 03:41 Açın yeni üyelik alın gitsin
Hocam her alacağımız zaman üyelik mi açacağız , çok saçma birşey değil mi ?
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

EkSeLaNS53 yazdı: 10 Ağu 2017 03:55
İkvde pek mantıklı bir şey olmayacağı için sadece :) en azından alacaksanız beklemeyin diye öneride bulundum yoksa bende tamamen sizin gibi düşünüyorum. Çok saçma çok gereksiz ve yerinde olmayan bir durum
Resim
Kullanıcı avatarı
XxPEERLESSxX
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Lodos
Lonca: Kristal

Mesaj gönderen XxPEERLESSxX »

SPIEGLEIN yazdı: 10 Ağu 2017 03:58
EkSeLaNS53 yazdı: 10 Ağu 2017 03:55
İkvde pek mantıklı bir şey olmayacağı için sadece :) en azından alacaksanız beklemeyin diye öneride bulundum yoksa bende tamamen sizin gibi düşünüyorum. Çok saçma çok gereksiz ve yerinde olmayan bir durum
Hocam ben yeni üyelikte açmayı denedim olmuyor yahu nasıl bir saçma sistemleri varsa :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Natulcien
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Stille Opposition

Mesaj gönderen Natulcien »

ben 1 tane 5500 , 1 tane de çemberlitaş kutusu aldım playstoredan. sorun olmadı ama epinlerin gelmesi bir 20dk yı buldu ki normalde hiç öyle yavaş olmazdı diye hatırlıyorum. Ttnet üyesi olduğum halde ttnetten bende sorun yaşadım.o yüzden kredi kartıyla aldım. 2 tl gibi bi fark oldu taksit yaptırdım, aman dedim hiç uğraşamam otobüs zaten 2 tl :D Belli bir problemlerinin olduğu. Umarım çözülür sorununuz.
xFeRx
IxFeRxI
IIxFeRxII
Natulcien
Parıltı
AYIZIT
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı