Bilalxler bunlar sunucunun yüzkarası küfürcüler

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: Bilalxler bunlar sunucunun yüzkarası küfürcüler

Mesaj gönderen resp0nse »

Özelden yollayın ben ilgilencem

www.hizliresim.com adresine yükleyin direkt link yazan kısmı bana yollayın özelden
2006-2016
İstanbul Kıyamet Vakti Neferi
sLimshaDyy
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: İstiklal

Mesaj gönderen sLimshaDyy »

Valla o cibiliyetsizler yüzünden oyunu bıraktım. Oyuna biz küfür yemeye girmiyoruz. 2 gün onların ettiği küfürleri şikayet ettim hala sus filan almadılar. Oyun yöneticileri de yani hakaret olmasın da biraz anlamaları kıt. veya onları kayırıyorlar dicem de bunu kimse yapmaz. Her neyse kimseden küfür duymak istemiyorsanız oyunu bırakın. Bilalx ler gider başkaları gelir emin olun.

Kolay gelsin. (yusuf)
Slimshady ! [Kıyamet Asa^] [Sıfır Kelvin Asa^] [Cehennem Asa]
İstiklal
Kullanıcı avatarı
yaseminalici
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Yolcu

Mesaj gönderen yaseminalici »

Yaş ortalamasının en fazla 13-14 olduğu bir grup. Hoş olay yaşla da bitmiyor 12 yaşında olup da edebiyle oynayan kardeşlerimizde var. Ettikleri lafların ne olduğunu bilmeyen aile ve çevrelerinden öğrendikleri laflarla oyunda ahkam kesen veletler bunlar. Hani fotoğraf alıp yollasam şikayet etsem ceza da almaz öyle sansür kullanıyor ki susturulacaklar diye ödleri kopuyor gelmişler kendilerini delikanlı ilan ediyorlar. Bir kişi de değiller sürü gibiler biriyle tartışsanız özeliniz doluyor da doluyor hangi birini yasaklasın bu millet. Yöneticilerinden biri bir akşam sancağa gelse durumu anlayacaktır.
Resim

Jasmine
DrJasmine
Kullanıcı avatarı
karadul
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Game Time

Mesaj gönderen karadul »

öncedende msj attıgım gibi KARDEŞLER YASAKLAMAYLA FALA NGEÇMEZ BUNLAR YASAKLICAZ GENEDE ÖNEMLİ OLAN TINLAMIYACAZ ORDA YOKLARMIŞ GİBİ DAVRANACAZ DIŞLIYACAZ YA BİLDİĞİN
Kullanıcı avatarı
Astragalus
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Türk İstihbarat Teşkilat

Mesaj gönderen Astragalus »

Saydıklarının hepsi sunucu da huzursuzluk yaratıyor.. zeka yaşları küçük biraz oyuna göre ;)
Kullanıcı avatarı
bedevi
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: GAME TIME

Mesaj gönderen bedevi »

bakiyorum bakiyorum daha bir tane yonetici herhangi birsey yazmamis boylemi ilgileniyorsunuz oyunla yonetici arkadaslar ?
care yokmu yani bu adamlar kelimeleri kisaltarak kufredicekler yani devam edecekler oylemi ?
Ali abi haklisin gormemeslikten gelmek harika olur ama iste ne yazikki karsilikli atismalara giriliyor ve kufrun binibin para...
Lahkesis
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Mesaj gönderen Lahkesis »

Arkadaşlar merhaba,

İstanbul Kıyamet Vakti camiası olarak, online oyunların olmazsa olmazlarından biri de küfürsüz, seviyeli ve huzurlu bir oyun ortamıdır şüphesiz. Maalesef bir takım sebep veya sebeplerden dolayı, küfür ve hakaretin cirit attığı bir ortamla karşı karşıya kalınabiliyor. İKV Destek Ekibi bünyesinde bulunan Denetmen yetkili arkadaşlar, bu sükûnetin bozulmaması ve bu gibi durumlarda anında müdahale edebilmek için çalışıyor, çaba gösteriyor. Tabii bu huzurun sağlanmasında siz oyuncuların da yardımı olmazsa, bunu sağlamanın da güç olduğunu belirtmek isterim.

Ailevi değerlere karşı hakarete mağruz kalmak gerçekten hoş bir durum değil. Oldukça rahatsız edici bir durum ve sizi gayet iyi anlıyorum. Bu tür durumlarda lütfen oyuncuyu şikayet etmeyi unutmayınız. Bu cümlem size klişe gelebilir, zira küfür eden her oyuncu her defasında ne hikmetse 3-5 gün ceza alıyor diye düşünülür. İnanın bu son derecede asılsız bir ithamdır. :) Ceza sistemine göre bir oyuncunun aldığı cezalar sırasıyla katlanarak artmaktadır. Yani burada belirtmek istediğim; şikayet ettiğiniz oyuncu bugün 1 hafta susturma almışsa, ileride 2 hafta susturma, sonrasında da yasaklama cezasıyla ve son olarak, şikayetlerin ve cezaların art arda artması sonucusunda hesabın kapatılmasıyla son bulacaktır. Ceza sistemi çok uzun bir zamandır bu şekilde, ceza sırasına göre işlemektedir.

Kısaltma küfürlere değinmek gerekirse, unutmayın ki destek biriminde görev alan her yetkili bir oyuncudur. Nitekim, sizlere hizmet verilirken aynı zamanda duruma oyuncu gözüyle bakabilen ve bu doğrultuda sahip olduğu tecrübeleriyle hizmetini sürdüren bir destek takımı vardır. Gün içerisinde sizlerden, oyunculardan gelen şikayet bildirimlerinde birbirinden ilginç o kadar içerik geliyor ki, inanın bazen hayret içerisinde kalabiliyor ve kendinizi gülmekten alıkoyamıyorsunuz. :) Küfür veya başka bir ihlal içerisinde bulunurken birbirinden ilginç kısaltmalar, kodlamalar, şifrelemeler, vb. yöntemler kullanılıyor. Ama sizi temin ederim ki bunların hiçbiri ama hiçbiri gözden kaçmıyor. Nitekim buna göre ceza veriliyor, buna göre işlem uygulanıyor.

Velhasıl kelam, bu gibi durumlarda ilgili kullanıcıyı muhakkak ama muhakkak şikayet ediniz. Alınan her ceza bir öncekine göre katlanıp, ceza arttırılmaktadır. Oyundan keyif alabilmeniz için, stres atma umuduyla vaktinizi harcadığınız bir eğlencenin heba olmaması için size arz ettiğim bu ricayı göz ardı etmeyiniz.

Tartışmanın uzatılmayacağına ve olayın büyümeyeceğine dair sizlere olan güvenimden dolayı konuyu kilitleme gereği bulmuyorum. Fikir ve görüşlerinizi, mümkün mertebede şahıs göstererek yapmamanızı istirham ederim. Sorgunuz sualiniz olduğu takdirde, elimden geldiğince yanıtlamaya çalışacağımdan emin olabilirsiniz.

İyi akşamlar, keyifli forumlar dilerim.
Kullanıcı avatarı
yaseminalici
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Yolcu

Mesaj gönderen yaseminalici »

3-5 gün yada hafta susturulma cezasıyla akıllansalar burada bu konu açılmazdı zaten susturulma cezası almaktan korktukları için ya kısaltmalar kullanarak yada 5 level charlarla millete küfür ediyorlar. Ip adresinden oyuna girişi engelleme türünde bir ceza sistemi olsa bakın bir daha yapıyorlar mı. Şu oyuna kafa dağıtmak için giriyoruz kafamız şişik olarak geri dönüyoruz. Burada derdimize çare bulacağınıza ne diyorsunuz konuyu kilitleseniz ne olacak yenisi açılmaz mı sanıyorsunuz? Gelip sunucuya siz bu kişilerden rahatsızlık duyuyor musunuz diye bir sorun. Şikayet edilen karakterleri çekin etkinlik salonuna böyle böyle şikayetler var siz ne hakla bu millete oyunu zehir ediyorsunuz diye sorgulayın. Yapamayacağınız şeyler mi bunlar?
Resim

Jasmine
DrJasmine
Kullanıcı avatarı
Carine
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Sal Ta Nat

Mesaj gönderen Carine »

haklısın yaseminalici oyuna gelsin bir yönetici oyunculara sorsun bakalım bu konuyu actım sebebse ben şu 8 ay içerisinde bu bilalleri yasaklamak ve şikayetle gecirdim fakat bunlar her seferinde başka charla küfretti onu yasakla başka bi karakter yine bu böle devam ede geldi şikayet 1 hesaba yapılıyor hesap ne dirki otursan pc başında 1 saate kaç tane hesap alırsın zor değil her hesaptan yazsan küfrünü her hesap yasak alsa ne olacaki al yine yeni hesap! Sayın sorunlu arkadaş szin dedikleriniz hep yapıldı ama sonuç yine aynı ben bu konuyu acarken öle bir anda karar vermedim damla damla bardak doldu, taştı sabır ayrıca yorum yapan arkadaşlara da teşekkürler bunlar yaşı küçük olabilir ailesinde sorunu olabilir de bizler bu duruma katlanmak zorunda değiliz...
axdwa
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen axdwa »

2009 dan beri kullanılan bir hesap sadece küfür,maden vs şeyler için açılan bir hesap var içinde ne 39 ne 49 ne 29 o kadar karakter kasılmadı en fazla 5 bunu yaptım çünkü bana edilen hakaretlere karşı sizin yapacağınız birşey yok bende anladıkları dilden bir güzel anlattım ben burdan yetkili birine hakaret etsem forum hesabı oyundan etsem sınırsız blok alıyorum bunu başka oyuncuya yapınca aynı nickte karakterden edip hesaba katlanarak artıyor bunu 2009 dan beri gözlemliyorum bunlar sanıyor ki 49 lvl karakterlerle küfür,hakaret ediyorlar kişi 49 lvl i silmeyeceği için karakter üzerinden hesaba sus maal ediliyor klişe öyle denmez böyle denir iyi oku burasınıda başka oyunlarda özellikle yabancı oyunlarda aileye sövünce en az ceza 1 hafta bloktan başlıyor sonraki cezalar 2 hafta,3 hafta uzuyor 4 üncü veya 5 incide hala devam ediyorlarsa sınırsız blok cezası oluyor şimdi hesap açmak 5 dk sürüyor en fazla 1 lvlden sövüp çıkıyorlar onada susturma veya blok atıldığında karakteri oyundan düşürmenizdir çünkü oyundan düşmediği için ceza aktifleşmiyor bize sanki 100 kişilik bir ekibinz varmış gibi davranıyorsunuz orda baksan 10 tane adam yok ilgilenen diğerleri hava almaya gelmiş boş boş bakınıyor yok aha twit gelmiş yok gönüllüymüş faso fiso ...
Kilitli