Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

romendiyojen yazdı: 18 Ara 2021 18:39
Retaliation yazdı: 16 Ara 2021 12:15

Eski ruh olmasa da

Veysel bu şarkıyı atmayaydın iyiydi ama olsun. :smoking:
Swordsman yazdı: 19 Ara 2021 11:25 20 senede bir şehir bu kadarmı değişir
Nereye gitti bizim eski İKV'ciler :(
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Herkese merhaba.

Güzel birkaç günü geride bıraktım. Buraya eskisi gibi her gün değil de yeterince bir şeyler yaşadıktan ve biriktirdikten sonra yazmanın daha mantıklı geldiğini düşündüm. Her zaman olduğu gibi giriş kısmını kısa tutarak gelişme kısmına geçiyoruım.

GBZ kesimlerine devam ettik ancak elimizde sıfırdan başka bir şey yok maalesef. :/

Resim
*
Resim

Geçenlerde bir Komiser grubu buldum ve dahil oldum. Grup lideri tank ararken bir kişinin bölgeden Yonca arayışında olduğunu gördüm. Fiyatına 5T çekince şaşırdım. Yonca, Mikroçip ve Sentetik İpek'ten pahalı. :D Neyse dedim gruba durumu izah ettim alışverişimizi yaptık. Tekrar gruba döndüğümde ise gruba alınmadım, grup lideri benim yerine birini almış, yazdığımı görmemiş. Açıkçası hiç etik değildi yaptığı, neyse ki komiseri kesmek için kesmeye gidiyorum. :)

Resim

Kasamda duran milattan öncesine ait Peptitlere de alıcı çıkınca onları da sattım.

Resim

Sonrasında öyle bir şey yaşadım ki arkadaşlar, bu konuda -çok değil- geçmiş iletilerde de paylaşılan "Herkes bir gün evinde geri döner" sözünü birebir yaşadım. Taa 49 zamanlarından oyuna seneler sonra geri döndüğümde kuzenimin arkadaşı olan oyuncu bir ablamızın hesabını gördüm Karaköy'de. Belki o değildir diye hiç yazmamıştım. Ancak geçenlerde alaşım kasmaya biri aranırken gruba dahil olmak istedim ancak loncam yoktu. Hemen bir lonca daveti aldım. Karakteri oynayan kişinin abla değil de kardeşi olduğunu sordum ve aramızda şöyle bir konuşma geçti.

Resim

Ardından beraber alaşım kastık. Bizim çocuklar arasında alaşım kasmaya bayılan Tolga'ya da selam yolladım özelden. ;) Nazar değmesin ama Reta burada biraz şanslı çıktı.

Resim
*
Resim

Son olarak bizim agalarla ÇT attık. Bana Gaffar'ın artık baya zor olduğunu, kesilemeyecek kadar güç olduğunu yere göğe sığdıramayarak anlattılar. Ancak hiç dedikleri gibi olmadı. Canı 2 falanken abanarak vurunca dedim ki 'Bu ne lan çöp olmuş Gaffar' ve o anda Gaffar bana döndü tek attı. Dumur olduk. :O

Resim

Son olarak şuraya 2015 zamanlarından alıntı bırakacağım. Kendinize iyi bakın, iyi forumlar.

Retaliation yazdı: 17 Kas 2015 14:36 Merhaba Sevgili Günlük

Dün savaşçımla Kenan atayım dedim hem görevleri de yapmış olurum diye düşündüm ve oyundaki bir tanıdık ablam sayesinde Kenan'a girdim.Maalesef ki bir şey düşmedi ama olsun zaten tek seferde hepsi çıkacak değil ya :)
Resim
Sadece 'Onun Adı Kenan[49]' adlı görevden kazanılan Farabi Modeli Solucan Modeli İpekli Eldiven ile Kenan'dan ayrıldım
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Oyunun ekonomisi ülkeyle eşdeğer gidiyor sanırım ':)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

FiratCakiroglu yazdı: 21 Ara 2021 10:30 Oyunun ekonomisi ülkeyle eşdeğer gidiyor sanırım ':)
Maalesef öyle :') Ama bir düzen oturtulmuş, açıkçası ben sevdim. Hiç böyle olacağını sanmıyordum. >:)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar herkese selamlar.

Geçenlerde yaptığımız şeyleri anlatmaya devam edeceğiz efenim. Giderek alıştığım oyunda; az çok yeni düzeni, yeni ortamı ve insanları tanımaya devam ediyorum. Yeni alışmaya çalıştığım şeyse para kazanma yolları. Bugün de benim yaptığım yöntemlerin ekran görüntüsünü atacağım.

Geçenlerde Büyük Büyücü kesiliyordu ve büyücü aranıyordu. Benim 4 eldivenin 4'ü de eksik olduğu için kesmem gereken bir yaratık. Ancak bizim çocuklarla beraber olduğum için onları bırakmak istemedim ama Muhammed gel ben de eşlik edeyim dedi. Büyük Büyücü'den elimiz boş döndük fakat Muhammed sayesinde tek grup nasıl kesiliyormuş öğrendim. Seviliyorsun Muhammed. :*

Resim

Ertesi güne n'apalım diye düşünürken loncadan bizim Buğra açıktı. Murat da artık bizim loncada. Ben de dedim ki hadi gelin alaşım kasalım. Geçen gün tanıştığımız Leonardo da bize dahil oldu. Muratla sesli sohbet ederken Leonardo'nun ne kadar şanslı olduğundan bahsederken adama alaşım düştü. :D

Resim

E tabi sonra komşudan pişen bize de düştü. :relieved:

Resim
*
Resim
*
Resim

Ertesi gün Barış'la şansımızı Dev Ana Parfümü'nde denedik. Ben buraya atıyorum da inşallah kısmetimiz kapanmaz. ':)

Resim
*
Resim

Ve son olarak, buradan Muhammed'e ve Buğra'ya -bizim loncada olan Buğra değil- teşekkürlerimi borç bilirim. Ben oyuna geri dönerken "kuru kuru dönmem aga" demiştim. Muhammed ile Buğra da sağ olsunlar bana güzel bir hediye düşünmüşler. Halley zırhla beraber hasarım 2900 oldu, darısı diğer eksikleri tamamlamada. Bu arada söylemeden edemeyeceğim biz zırhı basana kadar sunucu çöktü, aha dedik gitti her şey. Neyse ki eksiksiz her şey yerindeyken zırhı bastığımızda bu sefer de çantaya düşmüyordu zırh. Binbir çeşit yol denedikten sonra nihayet çantaya geldi, derin bir oh çektik. :')

Resim

Başka bir yazıda görüşmek dileğiyle, iyi günler, iyi forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Halley zırhın hayırlı olsun dostum, darısı halley ceket olarak başına inşallah. :relaxed:
Bu arada Muhammed'e selamlar sevgiler. :relieved:
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Sana parfüm hangi ara düştü? Hiç görmedim sdfsdfdsffgsdfs.
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Zırh hayırlı olsun , güle güle eskit :relaxed:
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Mürekkebi hala daha tükenmeyenlere selam olsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Hayırlı olsun :heart_eyes:
kedi