???????? Karşınızda!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
Refresh
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Guardians Of İstanbul

Re: ???????? Karşınızda!

Mesaj gönderen Refresh »

Kurtlarxfearx yazdı:
Refresh yazdı:
Kurtlarxfearx yazdı:
Refresh yazdı:ikv yi ne seviyesiz insanlar oynuyor yorumlara bak size o akıl boşa verilmedi az kullanın o saksıyı

Kime diyorsun sen?
Kime mi diyorum saçma sapan yorum yapanlara diyorum .Yok Agah ı öldürecekmişizde yok şuymuş da yok buymuşda biraz o saksıyı çalıştırın

=)Malca konuşma git yukrılara bak orada diyen vardı ona gönderme yaptım kıt mısın nesin anlamıyorsun bana sarıyorsun
Adam gibi konuş. Madem gönderme yapıyon bunu belli et .Nerden bilebilirim senin gönderme yaptığını ukala.
Kıyametin göbeğinde, İstanbul'da ya Kıyametin Efendisi olursun ya kölesi!

GuardianS of İstanbuL
Kullanıcı avatarı
Kurtlarxfearx
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Kurtlarxfearx »

Refresh yazdı:
Kurtlarxfearx yazdı:
Refresh yazdı:
Kurtlarxfearx yazdı:
Refresh yazdı:ikv yi ne seviyesiz insanlar oynuyor yorumlara bak size o akıl boşa verilmedi az kullanın o saksıyı

Kime diyorsun sen?
Kime mi diyorum saçma sapan yorum yapanlara diyorum .Yok Agah ı öldürecekmişizde yok şuymuş da yok buymuşda biraz o saksıyı çalıştırın

=)Malca konuşma git yukrılara bak orada diyen vardı ona gönderme yaptım kıt mısın nesin anlamıyorsun bana sarıyorsun
Adam gibi konuş. Madem gönderme yapıyon bunu belli et .Nerden bilebilirim senin gönderme yaptığını ukala.

Senin gibi vasıfsız insanlar yüzünden forum hesabımı bloke edecek değilim. konuyu kapıyorum
Kullanıcı avatarı
Refresh
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Guardians Of İstanbul

Mesaj gönderen Refresh »

Kurtlarxfearx yazdı:
Refresh yazdı:
Kurtlarxfearx yazdı:
Refresh yazdı:
Kurtlarxfearx yazdı:

Senin gibi vasıfsız insanlar yüzünden forum hesabımı bloke edecek değilim. konuyu kapıyorum
Lafsın Başka Bişey Değil....
Kıyametin göbeğinde, İstanbul'da ya Kıyametin Efendisi olursun ya kölesi!

GuardianS of İstanbuL
Kullanıcı avatarı
KaraXHayalet
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Mesaj gönderen KaraXHayalet »

Byjuzzky yazdı:Çemberlitaş Usulu Geyik Derisi :DD
Teknolojik geyik :)
Kullanıcı avatarı
barkido
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen barkido »

arkadaşlar çembelrrli taşa sirkeci garıdnan girilecek
avakado=eminönü
Kullanıcı avatarı
KaraXHayalet
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Mesaj gönderen KaraXHayalet »

Refresh yazdı:
Kurtlarxfearx yazdı:

Kime diyorsun sen?
Ama öyle çıkarsın bu sözünü hatırlatırım sana gün gelir devran döner
Kullanıcı avatarı
Liwer
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen Liwer »

Çemberlitaş adlı konu başlığının altını luzümsuz yazılarla doldurmayınız..
Kullanıcı avatarı
Suskunjackal
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Suskunjackal »

Gerçekte Çemberlitaş Eminönü'nün cok uzaklarında değil metro ile 2 3 durak.

Söyle düşünebiliriz.Bizim teşkilata karşı ayaklanacağımızı pek sanmıyorum ama teşkilatla yolumuzu ayıran bi görev vardı, ondan sonra onlara karşı olabilirz mantıklı gelıyor olsada ondan daha mantıklı birşeyle çemberlitaş gelecektir diye düşünüyorum.

Şimdi Junon görevinde bir anahtar alıyorduk ve Arzuhalciye götürüyorduk.Burda yanlış hatırlamıyorsam Arzuhalcı anahtarı bulduk sımdı sorun kapıyı bulmak lazım dıyordu.

Eminönü'nden olabilir gibime gelıyor cunku gerçekte yakın yerler Çemberlitaş ile.

Ama Migrat'ta bir şehir görevide vardı, Centrioun'un arkasında onunda arkasından gidilen bir yer olabilir.

Videoda görünen Gaffar Bey ise orada ne işi var ? Teşkilata karşı ayaklanıyorsa Çemberlitaş'ta neyapıyor ? Oradaki canavarları kesıyorsa teşkilata karşı ayaklanacağımız varsayımı nerden ortaya cıkıyor :)

Yönetimimiz gene yapacağını yapmış, insanları heyecanlandıran oyuna bağlayan maceranın devamını en güzel şekilde ortaya koymuş.Video olsun, gelecek Çemberlitaş olsun güzel olacağından eminim.
Kullanıcı avatarı
shadowprols
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen shadowprols »

BEnce Savaşçıların Bu bölgede Büyücülere Göre Daha cok Önemi Olcak Tabi Bu Benim Düşüncem Videoda Fotodaqi Savaşçı Fotoğrafı Ve Alt Yazıdaqi ''O Gün Geldiğinde Bizde Oyunumuzu Oynuyacağız...

Benim Düşüncem Ama 2 Aya Kdr Bunun cEvabını Görcez. ;)
Resim

HARPxHARP
Ruaemarthal
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Ruaemarthal »

DoGanSarLi yazdı:Biz ayaklanmıyoruz. Gaffar Bey ve Beyaz Büyücüler

ayaklanıyor ve Teşkilat ile yollarını ayırıyor. Bizde onlarla savaşıyoruz.
Oyunun tarihçesini okuyan arkadaşlar biliyorlar ki beyaz büyücüler daha önce (yani oyuna biz karakterlerimizle dahil olmadan önce) zaten ayaklanmışlardı. Ki son savaşlarını yapıp yenilmişlerdi. Zaten şarapcıda onlardan biri. (Her ne kadar daha önce beyaz büyüclerden ayrılmışta olsa.)
Liberator yazdı:sorunlar
Rabotlar çok saçma ikvde olmamalıydı
...
Robotlar dediğinzi sanırım "Makine"ler. Onlarda Meteorda yaratıklarla savaşmaları için yapılmış yarı büyü yarı mekanik "robotlardır". Hikayeye dahil olmakta geç bile kaldılar bence...