Eminönü Sunucusu Dolu.

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
ksamet
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Re: Eminönü Sunucusu Dolu.

Mesaj gönderen ksamet »

Patron mu ? Patron ne alaka ? 😃😃
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Merhaba,

Dün gece oyuna giremediğim için yazdığım iletiyi silmissiniz.

Bakınız sayın yöneticiler. Plus paket satarken alınırken ' Öncelikli gir '' şartı var.

Fakat siz bu dijital üründe değişim yapmış gibi sonradan (girebilir) yazıyorsunuz.

Tüketici Hakem Heyeti ve Hukuk'a göre bu yaptığınız doğru değil. Satılan mal sonradan değişime gitmesi ve bilgilendirme yapılmadan herhangi bir şekilde içeriği, içi veya dışı değiştirilmesi tüketici lehine karar doğurur.

Size eleştiride bulunmadım. Küfür etmedim hakaret etmedim.
Neden giremiyorum diye isyan ettim.
Ama siz hemen gönderiyi siliyorsunuz.
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Hidrojen
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Hidrojen »

ksamet yazdı: 09 Ara 2020 10:44 Patron mu ? Patron ne alaka ? 😃😃
Onca şeyden bu mu ? 🙄
Kullanıcı avatarı
mash
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen mash »

Merhaba, yine plus + standart uyarısı ile oyuna giremiyoruz 4 gündür 1 kere boss kesemedik, lütfen düzeltir misiniz artık şu sorunu. Zaten bin bir türlü kopya yapılmış bu zamana kadar emeklerimizle yaptığımız işleri adamlar binlerce kopyalamış kimsede malzeme bitmiyor. Girip biraz eğlenmek istiyoruz. Muhtemelen yine bunu kaldıracaksınız ama belki birinizin dikkatini çeker.
Kullanıcı avatarı
talha
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: D A Ğ

Mesaj gönderen talha »

Merhaba ben ıLaZBaŞqaNı oyuna 2 gündür 1 saat üstüne giriyorum eğer böyle devam edecekse çarımı satıp oyunu bırakmayı düşünüyorum işten geldiğimde zaten oluyo 2 3 saat zamanımız onuda oyuna girmekle geçirmek istemiyoruz :)
küçük bir açıklama yaparsanız sevinirim .
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Yalnız Krallık

Mesaj gönderen byalone38 »

Resim
Göster
Resim
jetLee
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen jetLee »

bldplt yazdı: 08 Ara 2020 02:53 zamanı gelmedimi süre verin 48 saat boyunca eminönü kapalı kalacaktır diyin ne kadar kopya ıvız zıvır varsa silin tertemiz açın sunucuyu zarar eden etsin yapacak bişi yok ayrıca oyun kalabalıklaştığında hemen kasmaya başlıyor yani bu bakımı isterseniz yapabilirsiniz çok zor değil bulursunuz birini 2 günde halleder bu işin profu olmuş binlerce kişi var ödeyeceğiniz miktarda trilyon değil sonuçta 10 bin 15 bin taş çatlasa o kadarda olsun yani 10 bin tl için bu kadar uğraştırılmazki binlerce oyuncu var büyük hol geldiğinden beri sıkıntılı kaç sene oldu hala düzeltilmedi sürekli 183 hatası yani giderilmesi zor değilki bu işin profu olan kişiler en ince ayrıntısına kadar 2 günde halleder hepsini 2 gün kapatın sunucuyu olsun bitsin kim zarar ediyorsada yapacak bişi yok soğuk su içsin artık..
En başta senin karakterin bloklanır oyunun %99.999999u kopya
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

hocam oyunu 48 saat kapatıp tozunu mu alcaklar o problem öyle çözülmüyor.
kod yazılması serverin güçlendirilmesi lazım ama sobee dağıldığı için zor o işler.
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1

Mesaj gönderen Equalero »

bügünler zor evlat ...
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Kilza
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Kilza »

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.
Keyifli forumlar da demek isterdim ama ne yazık ki bu oyun insanda keyif falan bırakmıyor.

Sayın yönetim ekibi sorum direkt olarak size.!
Bu Eminönü sunucusunuz ayarları ile oynamaktan ne zaman vazgeçeceksiniz ?
Sunucu "Çok Kalabalık" görünürken plus paket sahibi olmama rağmen oyuna giremeyişimizi nasıl açıklayacaksınız ?
Son bir haftadır doğru düzgün oyuna giremiyorum ve aynı sorunu yaşayan onlarca kişi var. Her ne kadar "bu bir oyun" olsa da daha keyifli oynayabilmek adına para harcayıp plus paket alıyorsak karşılığını almak isteriz. 1 hafta gibi süre oyuna girememek, kaza rıza girmişsek bile hata kodu:183 bildirimini görüp oyundan düşmek ve yine girememek can sıkıcı olmaya başladı.
Oyunu canlandırmak adına turnuva düzenlediniz ve zaten zar zor ayakta duran sunucuya haddinden fazla yığılma olmasına sebep oldunuz.
Sebebini tam olarak bilmiyorum ama tahmin yürütmek zor değil. Turnuva aksamasın diye oyuna girişlere sınırlama getirdiğinizi düşünüyorum.
Ayrıca oyuna girmeye çalışırken "Sunucu tamamen dolu başka sunucu deneyin" yazısını görmekte ne demek oluyor ? Dalga mı geçiyorsunuz ?
12 senedir oynadığım tek bir sunucu var ve tüm çarlarım o sunucuda. Başka sunucuya gidip sıfırdan çar mı kasıcam sizin keyfiniz yüzünden ? Oyunu ve yönetim ekibini yıllardır bir çok konuda savundum, empati kurdum, çok kısıtlı bir ekiple ve düşük imkanlarla elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınızı anlatmaya çalıştım insanlara ama artık gerçekten savunulacak bir yanınız kalmadı...
BİLİN İSTEDİM...

Resim