Oyun hakkında ki genel düşüncelerimiz.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
yuself77
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Re: Oyun hakkında ki genel düşüncelerimiz.

Mesaj gönderen yuself77 »

o dediğiniz belki görev için olabilir reçete düşmeyen bosslar sadece görevler olsun diye.. Yoksa kapalı bölge olsa girip direk boss mu kesicen... O zaman reçetelerin değeri kalmaz oyun kendi kendini bitirmiş zaten fişini çeker direk.. Sıgınak, migrat yada çemberlitaş ta bosslara gitmek için belli yollardan belli yaratıkları keserek geçiyorsun.. Mesela Hakir in kapalı bölgesi nasıl olacak? Büyük büyücü nasıl olacak?

Güzel söylüyorsunuz da nasıl olacak onu da bir anlatın. :)
Kullanıcı avatarı
okan54kaplan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Terk İ Diyar

Nereye kadar böyle bu?

Mesaj gönderen okan54kaplan »

Merhabalar hergün aynı başlıkları görmekten veya aynı şikayetleri duymaktan sizlere gına gelmedi mi yönetim ekibi? Ne hesaplarımızı aktarabiliyoruz Nede lonca puanlarımız sisteme giriyor ? M.A Eşya alamıyoruz Şuan oyunun 2 sorunu kaldı aktarım ve lonca puanı başka bir sorun yok bizi bize bırakırsanız biz zaten çözeceğiz sizden 2 ricamiz şu yazılanları dikkate almayın işleme alın teşekkürler. :relaxed:
Sayın kendini vazgeçilmez sananlar. Vazgeçtiklerim referansımdır.

Kullanıcı avatarı
okan54kaplan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

1 Yıldır hakir kesip halley ceket alamamak nedir ? hidra suyuna girmedin sanırım sen hiç :) Sen 1 gün boyunca zaten hakirde dursan illa eş değer bir reçete vesaire alacağını sanıyorum ben 2. kesimimde aldım tamamen şans eseri bu.

[/quote]
Hemen anlatıyorum. Çemberlitaş gibi iki bölge halinde olabilir. Bosslara giden yollara yeni yaraktıklar eklenebilir veya şuanki mevcut tırpan ve bombacılar güçlendirelebilir. İlk önce gbzleri kesebiliriz ya da direk büyük büyüceye geçebiliriz. Ordan logar kapağından komisere ineriz. Komiserin ilerisinden hakire doğru bi yol yapılır gustavın o taraflara çıkabilir vs. Yeterki yapacak adam olsun çözüm çok. Şuanki karaköyün halinden memnun olan 3-5 kişi vardır onlar da başka sunucularda reçete kasıp eminönüne getirip tl ile satan kişilerdir. Zaten bosslardan doğru düzgün reçete alamıyoruz bunun üzerine boss kaçıranlar ve sıra beklemeyi sayarsak tam bir zulüm haline geliyor. Ben karakterime eşya düşürüp biran önce arz lodos savaşına katılmak istiyorum. Tam bir sene oldu halley ceket düşüremedim illa tl ile satın almam mı gerekiyor?
[/quote]

Kullanıcı avatarı
Mcerezci
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Uzaylılar

Mesaj gönderen Mcerezci »

Kesinlikle katılıyorum karaköyün sadece boss kesimi için kapalı bölge versiyonu gelmesi lazım. Babasının malı gibi boss kaçıranlar kesimine izin vermeyenler laf dalaşına girip küfür edenlerle uğraşıyoruz gına geldi artık. Ben çemberlitaş gibi grubumla girip sakince bossları kesmek istiyorum umarım yönetim bu yazdıklarımızı görür dikkate alır. Ufak bir güncelleme ile halledilebilir çok zor birşey olduğunu düşünmüyorum saygılar...
La Vittoria Sara Nostra...
isagoci
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen isagoci »

Bu şikayetler asla dikkate alınmayacak ve düzeltme yoluna gidilmeyecek.
Görüldüğü üzere mecbur kalındığında yönetim nasıl devreye girip olaya müdahale etti. Yine yapabilirler ama yapmayacaklar XDXDXD
Kullanıcı avatarı
Mcerezci
İskele Babası
İskele Babası

isagoci yazdı: 27 Nis 2023 15:44 Bu şikayetler asla dikkate alınmayacak ve düzeltme yoluna gidilmeyecek.
Görüldüğü üzere mecbur kalındığında yönetim nasıl devreye girip olaya müdahale etti. Yine yapabilirler ama yapmayacaklar XDXDXD
Valla ben anlamıyorum ki yönetimin niyeti oyunu kapatıp gitmek sanırım. Domaini 2027 ye kadar uzatmışlar ama şu oyunun başına bir tanecik developer işe alsalar yemin ediyorum oyundan sevk alıcaz güllük gülistanlık olucak oyun ama niyetlerini gerçekten anlamak zor.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Mcerezci yazdı: 28 Nis 2023 11:02
isagoci yazdı: 27 Nis 2023 15:44 Bu şikayetler asla dikkate alınmayacak ve düzeltme yoluna gidilmeyecek.
Valla ben anlamıyorum ki yönetimin niyeti oyunu kapatıp gitmek sanırım. Domaini 2027 ye kadar uzatmışlar ama şu oyunun başına bir tanecik developer işe alsalar yemin ediyorum oyundan sevk alıcaz güllük gülistanlık olucak oyun ama niyetlerini gerçekten anlamak zor.
Ya olay domain değil, baktığında 2019'da domain yenilemesi son gün yapıldı.

Oyuna ekip toplayabilecek kadar yetkili olan ekibin oyunun varlığından haberi yok.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Mcerezci
İskele Babası
İskele Babası

TOLGARDA yazdı: 06 May 2023 13:10
Mcerezci yazdı: 28 Nis 2023 11:02
Ya olay domain değil, baktığında 2019'da domain yenilemesi son gün yapıldı.

Oyuna ekip toplayabilecek kadar yetkili olan ekibin oyunun varlığından haberi yok.
Valla bilmiyorum kardeşim tek bildiğim şu bu oyun oyuncu kitlesi sayesinde ayakta. Ama gerçekten 2-3 kişi yönetim ekibine dahil olsa oyuncuların problem ya da şikayetleriyle ilgilenseler oyun şaha kalkar eski oyuncular geri döner piyasa canlanır sunucu canlanır.
Kullanıcı avatarı
KEFARET
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos
Lonca: La Uhibbul Afilin

Mesaj gönderen KEFARET »

Akçe zamları %500 artmasını normal karşılıyoruz. :unamused:
Normal karşılayamadığımız olay ise Oyunun hiç gelişim kaydetmemesidir. :rage:
Yeni Bölge Yok Oyunda zaman harcamak için bir sebebimiz kalmadı. :rage:
Fiyatlarıda yükselttiniz ama hala Aktarımlar Açılmadı. :rage:

Herşeyi Geçtim Artık Bizlere bir Açıklama Borçlusunuz. :rage: :rage: :rage:
Resim
Kullanıcı avatarı
okan54kaplan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Maşallah Klavyenden Bal damlıyor kardeşim saygılarımla güzel bir tepki

KEFARET yazdı: 15 May 2023 13:56 Akçe zamları %500 artmasını normal karşılıyoruz. :unamused:
Normal karşılayamadığımız olay ise Oyunun hiç gelişim kaydetmemesidir. :rage:
Yeni Bölge Yok Oyunda zaman harcamak için bir sebebimiz kalmadı. :rage:
Fiyatlarıda yükselttiniz ama hala Aktarımlar Açılmadı. :rage:

Herşeyi Geçtim Artık Bizlere bir Açıklama Borçlusunuz. :rage: :rage: :rage: