sunucular kapalı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
MetalV
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Re: sunucular kapalı

Mesaj gönderen MetalV »

eski olmadığın için bilemezsin onlarca yıldır kuklacı sunucusu,test sunucusu vari kullanılır. Şimdi mi öğrendin ?
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: I Boss I

Re: NEDEN SADECE KUKLACI VE ANKA ?

Mesaj gönderen Theboss »

MetalV yazdı: 25 Mar 2023 17:50 eski olmadığın için bilemezsin onlarca yıldır kuklacı sunucusu,test sunucusu vari kullanılır. Şimdi mi öğrendin ?
Foruma bile senden 6 sene önce katılmış bir adama eski değilsin mualemesi yapıyorsun , tamam kardeşim en eski sensin helal :D
Kullanıcı avatarı
pAnicAtAcks
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Ace Of Spades

Mesaj gönderen pAnicAtAcks »

Mıllete laf atarken ne zaman kayıt olduguna bak bı.Kuru sıkı yapan kardesım.Herkes bılıyor test sunucusu oldugunu o bolgelerde testler yapılırken abı dedıgınız ımrendıgınız yonetıcılerle beraber ızledık test yapılışını.Hayal dunyasından cık ve ınsanların soru sorma haklarına saygı duy.Bu oyunun oyuncusu gıbı davran yada köşede bencıl bencıl takıl ve yorumları oku derım.Herkes hakkı oldugu gıbı maddı ve manevı destek verdıgı oyunun gıdışatı ıle ilgili soru sorabilir ama cevap bırak geç verılmeyı hıc verılmıyorsa orda bı dur demek lazım
En son pAnicAtAcks tarafından 25 Mar 2023 18:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Ace Of SpadeS

-pAnicAttAcks -
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen Alicavus »

Theboss yazdı: 25 Mar 2023 17:53
MetalV yazdı: 25 Mar 2023 17:50 eski olmadığın için bilemezsin onlarca yıldır kuklacı sunucusu,test sunucusu vari kullanılır. Şimdi mi öğrendin ?
Foruma bile senden 6 sene önce katılmış bir adama eski değilsin mualemesi yapıyorsun , tamam kardeşim en eski sensin helal :D
O DEĞİL DE ŞİMDİKİ KADAR YENİ MESAJ ATILAN ÜYELİKLER GÖRMEDİM. DEMEK OYUN KAPANMASA KİMSE FORUMDA YAZI YAZMAYACAK :')
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

Karakter sahibi olmak asil insanlara mahsustur.Asiller hep kıskanılmıştır.

ALİÇAVUŞ

Saygı Or Sevgi / Sevgi Or Saygı
(S.O.S)
MetalV
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MetalV »

Yıllardır girmediğim için hesaplarımın şifresini unuttum oraya KraToSs ve serserixkratos yazarsan kullanıcı adımda 2010 ve 2009 yazısını göreceksin.

Ayrıca bilgi vermenin kötü bir yanı mı var? Arkadaşın haberi yokmuş,anlattım.

Senin ne gibi bir bilgin var acaba?
Değerli yorumlarını bekliyoruz.
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: I Boss I

Mesaj gönderen Theboss »

MetalV yazdı: 25 Mar 2023 18:03
Yıllardır girmediğim için hesaplarımın şifresini unuttum oraya KraToSs ve serserixkratos yazarsan kullanıcı adımda 2010 ve 2009 yazısını göreceksin.

Agresif bulduğum için yazdığın yorumu , o şekil söyledim . Bir bilgi verilirken bu şekil üslupla verirsen bu bilgi vermek değil eziklemek olur. Daha dikkatli olmanı öneririm.
MetalV
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MetalV »

Theboss yazdı: 25 Mar 2023 18:08
MetalV yazdı: 25 Mar 2023 18:03

Agresif bulduğum için yazdığın yorumu , o şekil söyledim . Bir bilgi verilirken bu şekil üslupla verirsen bu bilgi vermek değil eziklemek olur. Daha dikkatli olmanı öneririm.
Soru işareti koyunca agresif oluyor onu çıkar bak bir şey kalmıyor
metehan213
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

diğer sunucu çalışmaları

Mesaj gönderen metehan213 »

diğer sunucular hala açılmadı.çalışmalarınızın durumu hakkında bilgi almak istiyoruz.
Kullanıcı avatarı
KolsuzFenomen
İskele Babası
İskele Babası

Kapalı olan sunucular

Mesaj gönderen KolsuzFenomen »

Sanırım 1 haftaya gireceğiz hala köşk ve eö kapalı artık kanser olduk ne zaman açılacak bu sunucular?!
SonunaKadar
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Sonuna Kadar

Re: Kapalı olan sunucular

Mesaj gönderen SonunaKadar »

Söylentilere göre ufacık cocuk ikv yönetimini ezdi geçti :D ellerinden birşey gelmiyor anlaşılan çözümü sunucuları kapatmakta buldular hayatımda gördüğüm en basiretsiz ve ilgisiz oyun yöneticileri ikv de gerçekten yazık :')
*Sonuna Kadar Loncası* Beyazköşk