BEN DÜŞTÜM SİZ DÜŞMEYİN BU TÜR TUZAKLARA

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ozorbao
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: BEN DÜŞTÜM SİZ DÜŞMEYİN BU TÜR TUZAKLARA

Mesaj gönderen ozorbao »

Bu adam da az daha beni dolandırıyordu kadim hine şelit + kızıl vericektim ama aynısı banda dedi ecel üreticem acil şelit kızıl lazım dedi bende kabul ettim ilk başta koydu kadimi sonra alışverişi kapattı yeniden açtı ve hidrayı koydu bende çok dikkatli bir insanım bu konuda alışveriş yaparken doğru itemmi olduğuna 20 kere bakarım :D sonra bende hidra olduğunu anlayıp kapattım alışverişi dikkat edin bu tür şeylerde direk basmayın önce bir bakın doğrumu diye mesela ben bugün m2.5 element gözlük aldım ve en az 20 kere element mi olduğunu ve erkek karakter için mi olduğuna baktım sizde dikkat edip aceleyle alışveriş yapmassanız bu durumla karşılaşmassınız
Doktordoctor
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Doktordoctor »

ozorbao yazdı:Bu adam da az daha beni dolandırıyordu kadim hine şelit + kızıl vericektim ama aynısı banda dedi ecel üreticem acil şelit kızıl lazım dedi bende kabul ettim ilk başta koydu kadimi sonra alışverişi kapattı yeniden açtı ve hidrayı koydu bende çok dikkatli bir insanım bu konuda alışveriş yaparken doğru itemmi olduğuna 20 kere bakarım :D sonra bende hidra olduğunu anlayıp kapattım alışverişi dikkat edin bu tür şeylerde direk basmayın önce bir bakın doğrumu diye mesela ben bugün m2.5 element gözlük aldım ve en az 20 kere element mi olduğunu ve erkek karakter için mi olduğuna baktım sizde dikkat edip aceleyle alışveriş yapmassanız bu durumla karşılaşmassınız
herkes boyle dıkkatlı olsa oyunda hırsız kalmaz zaten :) benım basımada bı kac kere geldı boyle olaylar :)
IHeaveNI & IIHeaveNII ®
(GÖKxHaZan) (GÖKxKaTy)
Kullanıcı avatarı
BiceRDoveR
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen BiceRDoveR »

itemler arasında minik bir fark bile yok böle tuzaklara düşüyor insanlar. ikvnin hatası aslına bakılırsa
Kullanıcı avatarı
Tatarian
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: <Nemesis>

Mesaj gönderen Tatarian »

Başıma hergün geliyor diyebilirim. Neyseki alışverişteki eşyanın ismine 5 kere bakmak, Baktığımı 15 kere doğrumu diye kontrol etmek Daimi oyunculuk alışkanlığı... Hiç yemedim ama yenmeyecek gibide değil, bir anlık dalgınlık... Geçmiş olsun. :mrgreen: :mrgreen:
Resim Resim

[code]"İstanbul'un göbeğinde,savaşın eşiğinde ve kaosun son perdesinde;selam olsun Nemesis'e!.."[/code]

Resim
Kullanıcı avatarı
M1btLa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen M1btLa »

Oyunlarda bu tür hırsızlık yapan cok adam akık yerıne kan taşı koyuyor. Şelit yerine saf gümüş koyuyor. Durum vahim. Geçmiş olsun bu arada bir bardak su iç saten verdiklerin de pek para edecek şeyler değilmiş topu topu 15m tutmaz yani yinede hafif kazık yemişsin
Eğer sevmediğin kişilerin yüzüne bakmak zorundaysan ve istesende kaçamıyorsan; gülümseyerek ağlamayı öğreniyorsun demektir.