Gblerde Ejder Asa Sacmalığı!!!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Dilhun
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı

Re: Gblerde Ejder Asa Sacmalığı!!!

Mesaj gönderen Dilhun »

FERRAND yazdı:
Dilhun yazdı:Arkadaslar Sıgınak Ve Mıgrata Genelde Ejdersiz Buyuculerı almıyorlar.Alanlar Ise Tecruben varmı dıye bır soru yoneltıyor.

Sımdı Sinerji yapalım.Sende Ejder Asa Yok ve Tecrubende Yok Mısır Carsısına Gırdın Ve Pm Ile Grup Varmı ? Dıye msj attın Kısıler Ilk olarak Ejder Varmı daha sonra Tecruben varmı dıyıp sızı Gb ye almıyor.O Grup Almazsa bu grup almazsa ben bu gblerde nasıl tecrube kazanacam.Yada Ejderli Ve Tecrubesiz mi girecim gbye Lutfen Bıraz da Bız gıbı dusunun....
Bir lonca sahibi olarak her zaman 1 tecrübesiz arkadaşa yerimiz vardır. Ejder takıntımız değil yeter ki bahs ettiğimiz kişi efendi olsun.
Grup bölgelerinde veya oyunda tecrübe değil gerçekten samimi kişilikli dostluk kuracağımız ailemize katabileceğimiz arkadaşlar arıyoruz biz. Şu anda loncamızda sınıf gözetmeksizin arkadaşlarımızın istekleri doğrultusunda zevkle zaman geçiriyoruz. Sizlerinde oyunda zevkli zaman geçirmeniz dileğiyle. Siz ve sizin gibileride aramızda görmek isteriz. İyi forumlar.
Sanırım Emınonu Sunucusunda oynuyorsunuz Sızın gıbılerı Kuklacıda Gormek Imkansız Deger verıp cevap verdıgınız ıcın tesekkurler
İnsanın İnsana Kıydığı Gun Kapattım Bu Görmeyen Gözlerimi !!!!

[Agah Efendi]
Kullanıcı avatarı
RootAdmin
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen RootAdmin »

Bende kuklacıda oynuyorum.Açıkca söyleyeyim.Ben olsam bende almam seni gidip mısırda gb ye girmek için feryad edeceğine ejderini üret sonra git grup ara ;)
İnsanın Hıyarı Bostanda Yetişmez...
Resim

Kod: Tümünü seç

https://www.facebook.com/EfendilerLoncasi
Kullanıcı avatarı
bordo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Inspired Souls

Mesaj gönderen bordo »

Ejdersiz isen işin zor sığnak için. Bizim gibi insaflı kişilere denk gelmen lazım.
Daha 2 gün önce grubumuza 47 lvl büyücü aldık haliyle ejdersiz.
Daha kenan görevi duruyormuş tecrübesizmiş. Bizim vurduğumuza vur yeter dedik aldık.
2 kere sığnağa girdi bizimle ve 49 lvl oldu. Şansına hiçbirşey düşmedi ama çok dua etti yardım ettik diye.
Biz 5 kişide girip kesebilirdik ama ejdersiz birini alıp öyle gittik.

Bu konuda herkes aynı fikirde olmayabilir olmak da zorunda değil.
O yüzden biraz şans lazım iyi bir gruba denk gelmek herzaman olmaz.
Kullanıcı avatarı
Dilhun
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Dilhun »

RootAdmin yazdı:Bende kuklacıda oynuyorum.Açıkca söyleyeyim.Ben olsam bende almam seni gidip mısırda gb ye girmek için feryad edeceğine ejderini üret sonra git grup ara ;)

Sen Arkadas Cevren Olmadan Elınde Saheser olmadan ve Paran Olmadan Oyun Oynamayı dusundun mu Sıze soylemesı kolay Oyuncuları boyle Yargılayacagınıza elınden TUTMAYI deneyın Ondan Sonra Konusun 3 Kısının Gırıp Kestıgı Kenana 3 TEcrubesız oyuncu alsanız daha ıyı deıl mı ???

[Agah Efendi]
Kullanıcı avatarı
XxWhiteDewiLxX
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen XxWhiteDewiLxX »

Valla arkadaşlar günümüz İKV'si buna zorluyor Ben kenanı kestiğim gibi çemberliye girmek zorunda kalabılıyorum yada işim cıkabılıyor bu yüzden mutlaka ejderli almam gerekiyor her şey zaman meselesi takma derim bende o yollardan geçtim kaç defa malzemem çalındı kayamı çöpe attım falan ama azim ile alakalı .
Resim

Yeni karekterlerim

FUHRER-HITLER

Eski karekterlerim

xWHİTEDEWİLx IIWhiteDewiLII mrTOILETTE

Donanımhaber,Honda S2000 , IKV tutkunu
Kullanıcı avatarı
FERRAND
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Alem-i Cihan

Mesaj gönderen FERRAND »

Dilhun yazdı:
FERRAND yazdı:
Dilhun yazdı:Arkadaslar Sıgınak Ve Mıgrata Genelde Ejdersiz Buyuculerı almıyorlar.Alanlar Ise Tecruben varmı dıye bır soru yoneltıyor.

Sımdı Sinerji yapalım.Sende Ejder Asa Yok ve Tecrubende Yok Mısır Carsısına Gırdın Ve Pm Ile Grup Varmı ? Dıye msj attın Kısıler Ilk olarak Ejder Varmı daha sonra Tecruben varmı dıyıp sızı Gb ye almıyor.O Grup Almazsa bu grup almazsa ben bu gblerde nasıl tecrube kazanacam.Yada Ejderli Ve Tecrubesiz mi girecim gbye Lutfen Bıraz da Bız gıbı dusunun....
Bir lonca sahibi olarak her zaman 1 tecrübesiz arkadaşa yerimiz vardır. Ejder takıntımız değil yeter ki bahs ettiğimiz kişi efendi olsun.
Grup bölgelerinde veya oyunda tecrübe değil gerçekten samimi kişilikli dostluk kuracağımız ailemize katabileceğimiz arkadaşlar arıyoruz biz. Şu anda loncamızda sınıf gözetmeksizin arkadaşlarımızın istekleri doğrultusunda zevkle zaman geçiriyoruz. Sizlerinde oyunda zevkli zaman geçirmeniz dileğiyle. Siz ve sizin gibileride aramızda görmek isteriz. İyi forumlar.
Sanırım Emınonu Sunucusunda oynuyorsunuz Sızın gıbılerı Kuklacıda Gormek Imkansız Deger verıp cevap verdıgınız ıcın tesekkurler
Evet eminönü sunucusunda oynuyoruz. İmkanın varsa sende karakterlerini aktar. Fazla karakterin yoksa bulunduğun sunucuyu bırak, gel eminönüne yardımcı oluruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
RootAdmin
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen RootAdmin »

Dilhun yazdı:
RootAdmin yazdı:Bende kuklacıda oynuyorum.Açıkca söyleyeyim.Ben olsam bende almam seni gidip mısırda gb ye girmek için feryad edeceğine ejderini üret sonra git grup ara ;)

Sen Arkadas Cevren Olmadan Elınde Saheser olmadan ve Paran Olmadan Oyun Oynamayı dusundun mu Sıze soylemesı kolay Oyuncuları boyle Yargılayacagınıza elınden TUTMAYI deneyın Ondan Sonra Konusun 3 Kısının Gırıp Kestıgı Kenana 3 TEcrubesız oyuncu alsanız daha ıyı deıl mı ???
İlk önce böyle konuşup saçma yorumlar yapacağına git ejderini ürette grup bölgelerine gir.Bizimde zamanında ejderımız yoktu giremiyorduk.Ama böyle forumda saçma konular açıp tantana etmiyorduk...

Yorumdada belirtmişsin.Tecrubesiz oyuncuyu alıp başa belamı alalım.Kenana kadar gelelim , oyuncunun tecrubesizligi yüzünden çıkalım misal...
İnsanın Hıyarı Bostanda Yetişmez...
Resim

Kod: Tümünü seç

https://www.facebook.com/EfendilerLoncasi
Kullanıcı avatarı
Dilhun
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Dilhun »

RootAdmin yazdı:
Dilhun yazdı:

İlk önce böyle konuşup saçma yorumlar yapacağına git ejderini ürette grup bölgelerine gir.Bizimde zamanında ejderımız yoktu giremiyorduk.Ama böyle forumda saçma konular açıp tantana etmiyorduk...

Yorumdada belirtmişsin.Tecrubesiz oyuncuyu alıp başa belamı alalım.Kenana kadar gelelim , oyuncunun tecrubesizligi yüzünden çıkalım misal...

senden Rica Etsem konuya yorum atmazmısın Cunki Tartısmaya donusup Konu Kılıtlenıcek

[Agah Efendi]
Kullanıcı avatarı
Dilhun
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Dilhun »

FERRAND yazdı:
Dilhun yazdı:
FERRAND yazdı:

Evet eminönü sunucusunda oynuyoruz. İmkanın varsa sende karakterlerini aktar. Fazla karakterin yoksa bulunduğun sunucuyu bırak, gel eminönüne yardımcı oluruz.
Gecmek Isterım Ama Herkez Emınonu cok kalabalık dıye sıkayetcı O yuzden :(

[Agah Efendi]
Kullanıcı avatarı
oOllxJeWeLSxllOo
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen oOllxJeWeLSxllOo »

mevlana asalı büyü şifası 2376 şifacımla gaffara en fazla 13 kere gittim, ashabı fundi zırhı ibni cevo mor asası olmayan büyü şifası 1349 olan şifacımla gaffarı en az 28kere kestim. Yani itemden daha önemli olan şey çevren olması. Çevreni genişletirsen daha hızlı yol katedersin oyunda.