Karakter adı değiştirme pini Hk.

Eski duyuruların arşivlendiği alan
isoobey
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: Karakter adı değiştirme pini Hk.

Mesaj gönderen isoobey »

iyi günler arkadaslar bu gün fuarın günü ve ben hala istanbuldan bi arkadas bulup özel sürüm paketi alamadım bu ayrıcalık tan yaralanmak istiyorum ama nasıl olcak bilemiyorum buna bi cözüm bulunması gerkmiyomu sizce
Kullanıcı avatarı
ottomanxwarrior
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen ottomanxwarrior »

isim degiştirme pinim olmasına ragmen ben ve benim gibi bir çok kişi isim degiştiremiyor buna bir çözüm bulunsun.
Teröriste insan hakkı , trübüncüye kaldır jopları..
Anti Beşiktaş
Anti PAOK

http://www.facebook.com/video/video.php?v=145151992198780
Kullanıcı avatarı
Aktekins
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Aktekins »

ya değiştiremiyoruz ki.Karakter listesi cıkmıyor :S
iSTANBUL OnLine HayaT OFFLiNe

[Humanity]
Kullanıcı avatarı
ottomanxwarrior
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen ottomanxwarrior »

Resim
karakter isimleri cıkmıyor...
Teröriste insan hakkı , trübüncüye kaldır jopları..
Anti Beşiktaş
Anti PAOK

http://www.facebook.com/video/video.php?v=145151992198780
Kullanıcı avatarı
Scalgar
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Scalgar »

payitahtxintikam yazdı:aynen ya bu isim değiştirme olayı devam edecekmi?? bi cevap verseniz.. plus paketlerin içine eklensin bu isim değiştirme şifreleri, sadece fuarla sınırlı kalmasın..
Yetenekleri sıfırlamak ve isim değiştirmek aynı kutu içerisinde olursa daha çok satılacağına eminim..
Nothing
Kullanıcı avatarı
CCMMZero
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen CCMMZero »

Fuara hic bi arkadasınız Katılmıyormu ??? eger katılmıyorsa bile oyun icinde fuara giden bi arkadas bulun havale cikartin arkadasınıza ''İŞ BANKASININ ARALIK AYI Boyunca bedava havele imkanı sundugu bir sistem var '' ki öyle gonderebilirsiniz arkadasiniz sizin icin alsın ve sonrada sifreyi kodu size gondersin
CCMM & MMCC

Resim

''Vatanını en Çok Seven Kişi İşini En İyi Yapandır.''
Resim
Kullanıcı avatarı
bluewolf45
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen bluewolf45 »

CCMMZero yazdı:Fuara hic bi arkadasınız Katılmıyormu ??? eger katılmıyorsa bile oyun icinde fuara giden bi arkadas bulun havale cikartin arkadasınıza ''İŞ BANKASININ ARALIK AYI Boyunca bedava havele imkanı sundugu bir sistem var '' ki öyle gonderebilirsiniz arkadasiniz sizin icin alsın ve sonrada sifreyi kodu size gondersin

bu zamanda o kadar güvenilir insanlar war mı ?
๑۩۞۩๑ ICaSaNoVa ๑۩۞۩๑ [(^) Ejder Asa ]

๑۩۞۩๑ ISaVaGe ๑۩۞۩๑ [(^) Asab-ı Kehf ]

๑۩۞۩๑ Wolfenstein ๑۩۞۩๑ [Ecel Getiren]

...Gereksiz eLeştiri sadece gizLi hayranLıktır...
Kullanıcı avatarı
CCMMZero
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen CCMMZero »

bluewolf45 yazdı:
CCMMZero yazdı:Fuara hic bi arkadasınız Katılmıyormu ??? eger katılmıyorsa bile oyun icinde fuara giden bi arkadas bulun havale cikartin arkadasınıza ''İŞ BANKASININ ARALIK AYI Boyunca bedava havele imkanı sundugu bir sistem var '' ki öyle gonderebilirsiniz arkadasiniz sizin icin alsın ve sonrada sifreyi kodu size gondersin

bu zamanda o kadar güvenilir insanlar war mı ?

Bu Zamanın biraz gerisinde oldugumu (1.5 yıl oyuna ara vermişdim) kabul ediyorum ama 1.5 yıl once ile simdiki zaman arasında pek buyuk bir fark yokdur diye eklemek isterim cunku 1.5 yıl oncede item savası,maden cekme yarısı, vs hayranlıgı hepsi mevcuttu hatta öleki 25 LVL ken bile bu böleydi :) bakma ama guvenilecek adamı sen zaten secersin icinden bulursun ..pek dert etme cunku gercekden 15liralik bi adam sa karsı tarafdaki kişi 15LİRALİK ADAMMIŞ dersin,hayat böledir zaten karsılıklı guven yoksa bir yerde çakallar çok gezer guvenecegin kişileri seç itribatını koparma mutlaka sana geri döner .. ben hala BETA dan bu yana tanısdıgım kisilerin Maillerini cep telefonlari yeri gelir adreslerine kadar bilirim (dogum gunlerinde hediye gondermek icin ;) ) yani ne kadar suredir oyunu oynuyorsunuz bilemiyorum ama emin olun bunlarin hepsi her zaman olacak sen sandalını saglam yap FIRTINADA bile bişey olmaz .. düşdügün zaman elinden tutacak arkadaslar edin her zaman
CCMM & MMCC

Resim

''Vatanını en Çok Seven Kişi İşini En İyi Yapandır.''
Resim
Kullanıcı avatarı
bluewolf45
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen bluewolf45 »

Yaklaşık 4 senedir bu oyundayım.. Ve çok samimi oldugum kişiler var oyuna uzun bir süre ara wermeme ragmen Face,Cep,Msn vs. yerlerden görüşüyorum.. Fakat istanbuldan tanıdıgım bir oyuncu yok bu saatten sonra tanısam bile ne kadar güvenebilirim ayrıca yeterince güvenmem için en az 5-6 ay o kişiyle muhabbetim olmalı ki fuar zaten 4-5 günlük bir iş o yüzden karakter isim degiştirme işi benim gibi istanbulda tanıdıgı ve güvendigi kişiler olmadıgı için bir hayal oluyor.
๑۩۞۩๑ ICaSaNoVa ๑۩۞۩๑ [(^) Ejder Asa ]

๑۩۞۩๑ ISaVaGe ๑۩۞۩๑ [(^) Asab-ı Kehf ]

๑۩۞۩๑ Wolfenstein ๑۩۞۩๑ [Ecel Getiren]

...Gereksiz eLeştiri sadece gizLi hayranLıktır...
Kullanıcı avatarı
HorribLestyLe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen HorribLestyLe »

Karakter Değiştirmek için Giriş yapıyorum Ttnet Suncu secıyorum fakat karakterlerım cıkmıyor . Yardm Ltfen .
Lilreb