Maden fiyatları toplantı sonrası

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Egox
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Re: Maden fiyatları toplantı sonrası

Mesaj gönderen Egox »

bnımkı fikirdi bn hala böle düsünüyrum..200 kısı isdediqi kadar uysun hammadde kalan 50 kısıdeyse onların fiyatları gecerlı olur..coqunluk deil güclü olanın sözü dinlenır he maden 200 kısıde coksa o zmn yapcak bısı yok uyulcak bu fiyatlara..ama bn loncadada olsa oyuncuların bu fiyata satmıcanı madenınıı depoluyacaqını düsünüyorum bölelikle gene talep artcak hammadde azalcak..sonucta fiyatlar gene tavan yaptıqında satısa suncakdır..demıorm ky böle bisi yapmanız imkansız gercekten herkes bu fiyatlara göre alım satım yapıcaksa uyulur..ama bn bu fiyatlara fazla satım olmucak die tahmn ediorm..oyunda hep menekse 4 mden alınır irid 6m den alınır denilio ama hic satılırını görmedım dha..hayırlısı olsn ne diim..sahsen bnde istiorm fiyatların düsmesını 3 yonca eksık 2de kadım ashab icin..
Kullanıcı avatarı
GodfreyxSpider07
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen GodfreyxSpider07 »

O senin fikrin ama 250 kişi uyduktan sonra zaten diğer insanlarda mecbur uyucak eğer sen pahalı satandan madeni almazsan o da satamaz ve mecburen fiyat düşürür ;)
Kullanıcı avatarı
NefsKnowing
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NefsKnowing »

Atlatılması güç bir dönem olucağı kesin...
Şu an belki elinde maden olan arklarımız için kötü bir durum olacak ancak tılsımın geleceği için önemli bir karar bu..
Reçeteleri sürekli atıp duruyoruz sebebi ise üretimi 50 m satarken 30 a zor satıcaksın bunun mantıklı olduğunu savunan biri de olamaz ztn...
Kurt Loncasındaki arkımızn dedii gibi alan benden alır senn de elinde patlar sende mecbur o fiyata satarsın..
İnş. Hayırlı olur ve gereksiz itirazlarla bu süreç zora sokulmaz...
Çoğunluk da biziz güçlü olanda...

Saygılar....

Bu arada gb elementlerinin fiyatını koymadık (Nİobyum vs.)
FaTiH
Manasiyok
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Manasiyok »

Kesinlikle güzel bir kara Lonca üyeleri uyduğu zaman loncasısz olanlar zaten mecbur satacaklar...
Thre are the norml( . )( . )the silicone ( + )( + )the perfct(o)(o).Some are cold(^)(^)some belong to grndmthers\./\./And let’s nt forgt the very large(o Y o)the very small(.)(.)and the asymmetrical(•)(.)We love them all! Say FCK to breast cancer!
Kullanıcı avatarı
GodfreyxSpider07
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen GodfreyxSpider07 »

Katılamayan loncalar ve katılmak isteyenler bana başvursun lütfen.

Msn ekleyiniz : strammer_300@hotmail.com
Kullanıcı avatarı
Pangea
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Pangea »

Fiyatlar bence çok uygun.Toplantıda bu kararı alan herkese çok teşekkürler
Kullanıcı avatarı
zaferexselam
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen zaferexselam »

bu gün bi göz geçirdim kabaca benim eski fiyata aldığım materyaller zararla elimde kalıcak gibi duruyor, ama hep aynı, alanlar yeni piyasayı bahane ediyor satanlarsa eski piyasadan satıyor (istisna şahsılar var tabii) zamanla düzelir ve ortası bulunur umarım...ve benim görüşüm bu madendeki düşüşler sadece zengin insanlara yarıycak oyuna yeni başlayan veya tek çarı olanlar genelde zarara giricek gibi.
Kullanıcı avatarı
kasaphasan06
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Mesaj gönderen kasaphasan06 »

Benim fikrimin aynısını söylemişsin ama ;)

quote="GodfreyxSpider07"]O senin fikrin ama 250 kişi uyduktan sonra zaten diğer insanlarda mecbur uyucak eğer sen pahalı satandan madeni almazsan o da satamaz ve mecburen fiyat düşürür ;)[/quote]
Resim
Resim
Resim
Resim

Resim[/img]
Egox
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Egox »

GodfreyxSpider07 yazdı:O senin fikrin ama 250 kişi uyduktan sonra zaten diğer insanlarda mecbur uyucak eğer sen pahalı satandan madeni almazsan o da satamaz ve mecburen fiyat düşürür ;)
demek isdediqimde bu fiyatlara uyulursa sorun olmas ama coqu kısı alımda uyuyo fakat satımda her zman icin kârını gözetmek durumunda bunları 5 6 m qbi paraları dert etmeyen arkadaslar uygulucak peslerınden biz gelıcez..adam almıstır iridyumu 2 qün önce 13 m ye satıcakdr 7 m zarar da..he ama 7m adama göre buyuk para deilse satıcak ky devamı gelsn..ins dedımız qbi olur fiyatlar..recete konusunda cok haklı arkadasımız bakıosn 2 yda 4 irid ztn 15 m dn 30m olmus bile satsan 20m lık item recete cöpe =) isin en sacma yanı ise iridyum 15 m bi itemden dha deqerlı düsünsnize üretmek icin gerekli olan malzeme üretilenden dha deqrlı =) ins herkese hayırlısı olur..
Kullanıcı avatarı
AlpAykan
Junon'un Katili
Junon'un Katili

Mesaj gönderen AlpAykan »

Selamün aleyküm

Emo kardeşime yaptığı bildirimden ,
dolayı teşekkür ederim.

Evet arkadaşlar , çoğunuz belki , olmıyacağını düşünüyor , çoğunuz bu şekilde olmasın istiyorsunuz

Ama arkadaşlar , inannın bu kararlar , bütün tılsım için alındı.
Bu kararı öncelikle loncalar kendi aralarında uygulayacak.

Bu fiyatlardan farklı maden satışına yanaşmayacaklar.
Lonca liderlerine ve tüm katılımcılara , görüşümüze destek verdikleri için ayrıca telekkür ederim.

Herkese , hayırlı alışverişler , iyi forumlar.

Lonca liderleri konseyinin yapmış olduğu toplantılar , ne kadar sürer bilinmez.
Ama daha çok katılımlı bir toplantı daha yapıcağımı belirtmek isterim.

Herkese teşekkürler