Eminönü sunucusunun sürekli kapanması

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
burakerzi
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Madfire

Re: Eminönü sunucusunun sürekli kapanması

Mesaj gönderen burakerzi »

Esadullah yazdı: 24 Oca 2022 01:40
CHAPPIE yazdı: 23 Oca 2022 15:01
Esadullah yazdı: 23 Oca 2022 14:34 Sunucu kapanır kapanmaz beklemeden isyan etmek??
Ya sen neden sokak röportajlarındaki yaşlı amcalar gibi davranıyorsun? Her konuda aynı onlar gibi yorum yapıyorsun.
Çokta muhalif olmayın ya azıcık pozitif olun, sizlerde ergen çocuklar gibi anca şikayet
Yukarıdaki attığım cevap için 1 gün forumdan ban yedim. Sebebi destek çalışanlarını aşağılamakmış. Cevap vermiyorlar demenin nesi aşağılamak onu anlamış değilim. Geçtiğimiz haftasonu arkadaşım hiçbir neden yokken Blok yedi 1 gün. Onun için konu açtım forumda ve Oyun içinden arkadaşlar oyun hatası o sistem atıyor dendi. Tamam neyse dedik sorun yok bir sonraki haftasonu birlikte sabahlar istediğimiz şeyleri yaparız dedik. Bu haftasonu aynı şekilde benim hesabım 1 gün Blok yedi. Geldim foruma yazdım falan desteğe yazdım her neyse zaten Blok süresi doldu oyuna girdim aga nasıl feci bir LAG var Eminönü sunucusunda ama nasıl aga gerçekten hani böyle işten geliyorsun diyorsun ki ya bi kafamı dağıtayım girip iki boss keseyim belki bir şey düşer. Oyuna giriyorsun bir yere gitmek için tıklıyorsun o sırada git kahveni çayını aburcuburunu al gel o zaman gitmeye başlıyor adam. :') :') :') sorunu çözmek için destek isteseler fikir olarak verecek birçok fikrim var. Mesela sunucular arası sisteme köprü kodlarını yazsalar ve diğer sunucular ile birleşse. Zaten boş diğerleri. Ben 2 karakterimi taşıdım ama gerçekten para umrumda değil artık işten eve gidince rahat rahat oynamak kafanı dağıtmak istiyorum arkadaşlar. Bu oyunu ben babam sayesinde tanıdım ve yıllardır hâlâ oynuyorum. 23 yaşıma geldim. Bazı şeyler anılarla bırakılmıyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming

Re: Eminönü sunucusunun sürekli kapanması

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Esadullah yazdı: 24 Oca 2022 01:40
CHAPPIE yazdı: 23 Oca 2022 15:01
Esadullah yazdı: 23 Oca 2022 14:34 Sunucu kapanır kapanmaz beklemeden isyan etmek??
Ya sen neden sokak röportajlarındaki yaşlı amcalar gibi davranıyorsun? Her konuda aynı onlar gibi yorum yapıyorsun.
Çokta muhalif olmayın ya azıcık pozitif olun, sizlerde ergen çocuklar gibi anca şikayet
Ya siz nasıl körsünüz? Oyuna lagdan oynanmıyor. Adım atılamıyor, slotlara vurulamıyor. Kopya yüzünden millet alışveriş yaparken çekiniyor. Biz bu oyunu düzgünce oynamak istiyoruz ve bu da hakkımız.
ferhatsevim77
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

eminönü sunucu çöktü

Mesaj gönderen ferhatsevim77 »

Eminönü Sunucusu çöktü yine , giriş yapılmıyor, ilgililerin dikkatine
Kullanıcı avatarı
Launcher
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Eminönü Sunucusuna Erişim problemi

Mesaj gönderen Launcher »

Eminönü sunucusuna giriş yapamıyorum sorunmu var ?
Kullanıcı avatarı
WooDoo
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Eminönü Sunucusuna Erişim problemi

Mesaj gönderen WooDoo »

Evet , bende de aynı şekilde
Kullanıcı avatarı
iireKklobeveray
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Eminönü Sunucusuna Erişim problemi

Mesaj gönderen iireKklobeveray »

Gm şu oyunla ilgilen artık bu sunucu neden hep böyle oluyor birşeyler yapın artık gerçekten sürekli oyuncu kaybediyorsunuz zaten şu oyunumla biraz ilgilenin artık
Sene 2022 dinle gardaş B-)
Kullanıcı avatarı
hakanakyol058
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos
Lonca: Until The Grave

EMİNÖNÜ SÜREKLİ KAPANIYOR

Mesaj gönderen hakanakyol058 »

Bu sunucu hergün böyle kapanıyor mu?🤣
Kullanıcı avatarı
campazzo
İskele Babası
İskele Babası

Re: EMİNÖNÜ SÜREKLİ KAPANIYOR

Mesaj gönderen campazzo »

hafta içi sabah 9 akşam 5 açık dostum , hafta sonları sabah 9 öğlen 2
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: EMİNÖNÜ SÜREKLİ KAPANIYOR

Mesaj gönderen Megaevil »

campazzo yazdı: 13 Mar 2022 01:04 hafta içi sabah 9 akşam 5 açık dostum , hafta sonları sabah 9 öğlen 2
Mesaisini uzatamıyor muyuz?
yeckk314
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Oyun açılmaması HK.

Mesaj gönderen yeckk314 »

merhabalar herkese.
Eski bir ikv oyuncusuyum ben, tekrardan yükleyip biraz oynamak istedim fakat launcher da sunucu seçimi yaptıktan sonra şifre ekranı kesinlikle gelmiyor.
Açılmıyor
çözünürlük,ekran kartı, oyunu sil yükle vb. şeyler haricinde farklı bir fikri olan, çözümü bilen varsa çok sevinirim.