önerilerinizi bekliyorum...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA

Re: önerilerinizi bekliyorum...

Mesaj gönderen Seven »

Bystar yazdı:
Retaliation yazdı:
Seven yazdı:Eminönü sunucusu gerçekten hem gbler yönünden hemde online kişi sayısından dolayı güzel bir sunucudur. Dostlukların baki olduğu mekan eminönü sunucusudur.
Hafta içleri saat 16:00 a kadar bölgelerde biraz sıkıntı oluyor. Geri kalan saatler bölgelere girebiliyosun. Hafta sonunu bu yüzdem seviyorum bölgeler dolu oluyor.

Senide aramızda görmek isteriz...
Mesela biz her fırsatta gb atarız dostumla :)
Güzelmiş :)
Güzel tabi ya gelirsen memnun kalırız ;)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Sparineus »

Seven yazdı:Eminönü sunucusu gerçekten hem gbler yönünden hemde online kişi sayısından dolayı güzel bir sunucudur. Dostlukların baki olduğu mekan eminönü sunucusudur.
Hafta içleri saat 16:00 a kadar bölgelerde biraz sıkıntı oluyor. Geri kalan saatler bölgelere girebiliyosun. Hafta sonunu bu yüzdem seviyorum bölgeler dolu oluyor.

Senide aramızda görmek isteriz...
+1 Şahsen bende sunucu değiştirip eminönüne geçtim ve daha hiç klana m1 tank şifa falan yazıldığını görmedim.ÇT önü geçiyorsun,m1 yansıtıyosun 3 4 kişi grup atıyor.Kenana daha y2 demeden 5y2 1 şifa girmişliğim var.Bölge açısından şuan en iyi sunucu eminönü.Köşk'e kalabalık dediklerine bakma.3 4 gün boyunca sunucuda kaldım,sadece kuru kalabalık var,onlarda pek işe yarayan tipler değil.Açıkçası eminönü gelsen,oyundan daha çok zevk alırsın derim,tabi ben geldim niyeyse 4 gündür giresim gelmiyor da,girmiyorum da :D
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile

Mesaj gönderen Kabile »

Meran :) gelelim neden meran sunucusu meran sunucusunun eşi benzeri yok bence nedenmi klan savaşı yaparsın metehorda kestiğin şahıs etmediği küfür kalmaz bir ikincisi ise holde kasmak istersin ne biliyim rayda adam gelip işini bozar saate kasarsın lodos veya arz veya klansız farketmez şuan sunucuda bulunan sıralamada liderlik koltuğunda oturan cankuşlar ne yapıyor biliyormusun saate kimse kasmasın diye yapmadıkları fırıldak kalmadı dedimya klansız veya klanlı farketmiyor her turlu orda işine çomak sokuyorlar ama bize karşı pekte başarılı oldukları denemez sadece sunucu hakkında bilgilendiriyorum seni :)
Bi başka özelliği ise tılsımların cok pahalı olması madende aynı şekilde kısacası eşsiz bi sunucu diyelim tabi bunlar benim görüşüm inanmayabilirsinde bu tmmmen sana kalmış kardeşim ama tavsiye ederim böyle şahısları ağlatmak gayet zevkli oluyor artık bi hobi haline geldi diyebilirim :)
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Sparineus »

Kabile kardeş,o kadar yalan söylemişsin ki,Meranlı olmasam ben kanacaktım.Meran bomboş sunucu kardeşim,hole in,10 savaşcı direk seni keser.Bu adamlar sırf Merana holde adam kesmek için geldiler.Saat genelde boş,işte bunların loncası kesiyor arada kim olduğuna bakmadan.Peptit salgı kuyusu hiç dolu olmaz,maden çekersin,ama zerre oynayamazsın.Alan yok,satan yok,bölge atan yok.Her gün klanda küfür ederler zevk için,eğer sunucuya yeni gelmişsen hırsızsındır,gitmişsen soyup gitmişsindir ( Sen soymasan da öyledir yani ) hırsızsındır.Tılsımların fiyatı pahalı değil tam normal fiyatta,alan yok.Teşkilat ve sancak ile aynı fiyatlar zaten.Ankaya git merana gelme derim,yukarda ki Relatilation ve Seven'in de dediği gibi,forumda ki insanlar arada birbirini bulup çt götürüyorlar birbirlerini.Şahsen üstü dizilmemiş bir şifacı kardeşimizi götürmüştüm gaffara,mevlana pantolon ve ceket almıştı.En temiz sunucu şuan eminönü.Oyundan zevk almak,eski günleri bulmak için eminönüne bekleriz.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA

Mesaj gönderen Seven »

Sparineus yazdı:Kabile kardeş,o kadar yalan söylemişsin ki,Meranlı olmasam ben kanacaktım.Meran bomboş sunucu kardeşim,hole in,10 savaşcı direk seni keser.Bu adamlar sırf Merana holde adam kesmek için geldiler.Saat genelde boş,işte bunların loncası kesiyor arada kim olduğuna bakmadan.Peptit salgı kuyusu hiç dolu olmaz,maden çekersin,ama zerre oynayamazsın.Alan yok,satan yok,bölge atan yok.Her gün klanda küfür ederler zevk için,eğer sunucuya yeni gelmişsen hırsızsındır,gitmişsen soyup gitmişsindir ( Sen soymasan da öyledir yani ) hırsızsındır.Tılsımların fiyatı pahalı değil tam normal fiyatta,alan yok.Teşkilat ve sancak ile aynı fiyatlar zaten.Ankaya git merana gelme derim,yukarda ki Relatilation ve Seven'in de dediği gibi,forumda ki insanlar arada birbirini bulup çt götürüyorlar birbirlerini.Şahsen üstü dizilmemiş bir şifacı kardeşimizi götürmüştüm gaffara,mevlana pantolon ve ceket almıştı.En temiz sunucu şuan eminönü.Oyundan zevk almak,eski günleri bulmak için eminönüne bekleriz.
Yardım isteyen arkadaşa yanlış bilgi vermemek adına doğruları söylemek gerek. Klan savaşları grup bölgeleri alım satım konusunda Eminönü zevkli bir sunucu olduğunu bir kez daha belirtmekte fayda var diye düşünüyorum.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Maden konusunda Eminönü derim,
Bölge konusunda Kuklacı :)
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: