İKV SOSYAL DENEY ( BEYAZKÖŞK )

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Re: İKV SOSYAL DENEY ( BEYAZKÖŞK )

Mesaj gönderen mobilsorun »

Benim için kavga etmeyin (:
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ARZLODOS »

Tubitak Aselsan gibi diyip beni küçültme kardeşim onların benim çalıştırım yere gelmesi için 40 yıl ekmek yemesi lazım daha.

Bende sosyal deney yapıyordum ne oldu simdi sinir seviyeni ölçüyordum.

Asıl sen benim için kavga etme. Toplu yerlere virgül koymanız için yedek virgüller,,,,,,,,,,,,
A R Z L O D O S
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Numbb tabikide verir. Yardımseverdir o arkadaş.

Kardeş birde senin deneyinde hata var. Beyazköşk ahalisi para düşkünü gibi göstermeye çalışmışsın resmen. Herkes para vermemiş olabilir nedenine gelince:

1_Bazı kişiler çemberlitaşa girmek için gruba giriyorlar ve grup 6 kişi olana kadar çarı afk bırakıyorlar. Çt'ye girince adam pc başına geliyor ve oyununa devam ediyor. Mesela ben şahsen öyle yapardım. Gruba girerdim ve pc başından kalkardım. Bilgisayarın sesi açık olduğu için çt'ye girince çt müziği çalardı ve anlardım lider içeri girdi derdim ve oyuna devam ederdim. Bazı kişiler orda yerinden kımıldamıyor hatta alışverişi kendin açıp kendin kapatıyorsun o kişiler afk dostum. Adama 200m para basıp okey desen adam o parayı almaz bile afk oldugu için. Mesela Elektromanyetik -- RaZoR-- ATMACA-- ANaokuluterk--BLACKEAGLE--Ecelinbenim afk idi.
Ölümsüzlük afk idi ona alışveiş bile açmadın. sadece istedin.
Hatta BLACKEAGLE sen video çekene kadar afk kaldı en son bidaha istedin tam 1sn sonra video bitti.

Orhan naptı anlayamadım :) orası komıktı alısverıs actı sana para vermedi. Kardeş harbı sende tam dilenci gibi adamların peşinden koşuyorsun. Vereceği olan da böyle yapan karşısında bu daha bebe heralde deyip kaale almaz vermez para.

2_ 1 levellik çarla "500 para verir misin" diye herkese yazı yazıyorsun ama parayı neden istediğini söylemiyorsun ve rastgele herkese robot gibi aynı yazıyı yazıyorsun. Örs paran mı yok item mi alacaksın ve paran eksik mi kaldı belirtmiyorsun. Genelde 1 lwllik çarlar hırsızlık, uyuz olduğun birisine küfür etmek , kasa çarı, dilencilik gibi nedenlerle kullanılır. Herkes bunu bilir. Seni öyle görünce herkes aaaa bu adamın yardıma ihtiyacı var diye düşünmez Numbb arkadaş gibi. Kimisi der bu dilenci. kimisi der küfürbaz kimisi der başka şeyler.
İsmini G**** koymuşşun bide isimden herşey belli oluyor zaten. Böyle ismi kim geliştirip 49 level yapar ki. Bu çara neden yatırım yapılsın ki :)

3_ Ws yapan adamların yanına gidip neden sölemeden 500 ver diyorsun. Mesela Requitall orada ws yapıyor 50 canı kalmış alışveriş açıyorsun. Bunu arzlar adam kesmek için yapıyor. O adam sana fena uyuz olmuştur. Haklıdır da bence.
Adam ws'de ölüm kalımda sen para istemişşsin. Adam tuşlara basma derdinde kaçma derdinde senin yazını bile daha görmemişdir ki sen alışveris açıyorsun adam neden açtı bana alışveriş acaba diyor. Sende adama bu cimri demesini getiriyorsun videoda. Kusura bakma ama sen böyle yaparsan oyundaki en iyiliksever ve yardımsever birisini cimri paragöz katagorisine sokarsın. NCAxLİDER'de-- Angry----Çılgınjoju ws yapıyordu.
Slajspront vs de öldü. ölüyken versin artık :)

Amacım kırmak değil doğruların iyi analiz edilmesidir.
Deney'de hata var.
Kullanıcı avatarı
psyDUCK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen psyDUCK »

ARZLODOS yazdı:Tubitak Aselsan gibi diyip beni küçültme kardeşim onların benim çalıştırım yere gelmesi için 40 yıl ekmek yemesi lazım daha.

Asıl sen benim için kavga etme. Toplu yerlere virgül koymanız için yedek virgüller,,,,,,,,,,,,
Sinirlenmedim kardeşim anlattklrndan şeyleri anlamak güç seviyeler oluyor demek istediklerinin ne demek olduğnu tm olarak anlamkta güçlük çekiyor gibi olupyrum ama şimdi sende haklı sayıldan da anlaşılmıyor dedqklerin gybi biraz daha türkçemize etsek dvkkat sonuçta türkçenin kuralları belli bir dil var.

YAZINI YAZDIKTAN SONRA BAŞTAN Bİ OKU GÖNDERMEDEN ÖNCE. Bİ BAK EKSİK-YANLIŞ HARF , DEVRİK CÜMLE VAR MI DİYE. VARSA DÜZELT. HER YAZDIĞIN YAZIYI 3 KEZ OKUYORUM.
Yeni forum hesabım : XXX
Kullanıcı avatarı
Detay
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Detay »

Bu videoyu yapan arkadaşın kimseyi küçük düşürmek gibi bir amacı yok siz niye her şeyi bir kötülüğe bağlama çabası içindesiniz? :D
Antegar-detay
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ARZLODOS »

psyDUCK yazdı:
ARZLODOS yazdı:Tubitak Aselsan gibi diyip beni küçültme kardeşim onların benim çalıştırım yere gelmesi için 40 yıl ekmek yemesi lazım daha.

Sinirlenmedim kardeşim anlattklrndan şeyleri anlamak güç seviyeler oluyor demek istediklerinin ne demek olduğnu tm olarak anlamkta güçlük çekiyor gibi olupyrum ama şimdi sende haklı sayıldan da anlaşılmıyor dedqklerin gybi biraz daha türkçemize etsek dvkkat sonuçta türkçenin kuralları belli bir dil var.

YAZINI YAZDIKTAN SONRA BAŞTAN Bİ OKU GÖNDERMEDEN ÖNCE. Bİ BAK EKSİK-YANLIŞ HARF , DEVRİK CÜMLE VAR MI DİYE. VARSA DÜZELT. HER YAZDIĞIN YAZIYI 3 KEZ OKUYORUM.

Yani illa sana hakaret ederkmi yazmamı istiyordun bende onu anlmaıyom diyomki yüzlerce adam var alışveriş açıp insanları deli eden onlardan biri olmadıgın neyden belli insanları yardımsever değil diye ifşa ediyon bunun neresi doğru bu 500 den başlar benimle evlenirmisin yada sevşirmisin diyince o halkı zor durumda bırakıyon gibi bişi oluyor insanların algısını değiştiyor sen isteğin kadar yazıyı içini kurcalsanda beyin ne demek isteiğini anlıyor merak edilecek bişi yok sosyal deneyleri basitleştirmenin iyi bir sey olmadıgını anlatmak istiyorum. bir milyon sosyal deney var bunlardan örneklemek yaparsak biri bugun bişi buldu yarın bir başkası başka sey adında başka bişi bulacak. Vahette yazmış neden 500 istiyon diye sende sen ver emir vaki yani sağlam sosyal deney yapsan alkış yaparız hemen biri altına yazmış o dilenci yazanı soylede rezil edek diyor sence doğrumu bişimi yaptığın.

Detay ben öyle algılıyom beyin duvarlarım yanmış ondan olablirmi acaba.
A R Z L O D O S
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

ARZLODOS yazdı:Peki alacagın kişiye bunun sosyal deney oldupunu beyan ettinmi etmedin 2 kurt adam kesince 500 alıyordun be adam sen kessene İnsanları sosyal deney altında kobay yerine koymaktan utanmaz birde ifşa ederin terbiyesiz dilenci zihniyeti sosyal deney altında dizlerimin önünde oturmaca varmıdın yada göğüs tutaca felan yada başka fantaktik sosyal deneyler.

İnsanların sosyal deney altında denenmesi ve ifşa edilmesi tasvir edilemez. Kınıyorum Bm kınama vermese bile ben veriyom arkadaş. Bak birde video cekmiş hemde hızlardırmış abooo. yOUTUBEYİ GEÇTİN HA. Sokaklara ne zman inecen 1 tl verimisiniz ekmek alacam diye.
Ben yüzde 100 anladım.
Kullanıcı avatarı
psyDUCK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen psyDUCK »

vahdet yazdı:Numbb tabikide verir. Yardımseverdir o arkadaş.

Kardeş birde senin deneyinde hata var. Beyazköşk ahalisi para düşkünü gibi göstermeye çalışmışsın resmen. Herkes para vermemiş olabilir nedenine gelince:

1_Bazı kişiler çemberlitaşa girmek için gruba giriyorlar ve grup 6 kişi olana kadar çarı afk bırakıyorlar. Çt'ye girince adam pc başına geliyor ve oyununa devam ediyor. Mesela ben şahsen öyle yapardım. Gruba girerdim ve pc başından kalkardım. Bilgisayarın sesi açık olduğu için çt'ye girince çt müziği çalardı ve anlardım lider içeri girdi derdim ve oyuna devam ederdim. Bazı kişiler orda yerinden kımıldamıyor hatta alışverişi kendin açıp kendin kapatıyorsun o kişiler afk dostum. Adama 200m para basıp okey desen adam o parayı almaz bile afk oldugu için. Mesela Elektromanyetik -- RaZoR-- ATMACA-- ANaokuluterk--BLACKEAGLE--Ecelinbenim afk idi.
Ölümsüzlük afk idi ona alışveiş bile açmadın. sadece istedin.
Hatta BLACKEAGLE sen video çekene kadar afk kaldı en son bidaha istedin tam 1sn sonra video bitti.

Orhan naptı anlayamadım :) orası komıktı alısverıs actı sana para vermedi. Kardeş harbı sende tam dilenci gibi adamların peşinden koşuyorsun. Vereceği olan da böyle yapan karşısında bu daha bebe heralde deyip kaale almaz vermez para.

2_ 1 levellik çarla "500 para verir misin" diye herkese yazı yazıyorsun ama parayı neden istediğini söylemiyorsun ve rastgele herkese robot gibi aynı yazıyı yazıyorsun. Örs paran mı yok item mi alacaksın ve paran eksik mi kaldı belirtmiyorsun. Genelde 1 lwllik çarlar hırsızlık, uyuz olduğun birisine küfür etmek , kasa çarı, dilencilik gibi nedenlerle kullanılır. Herkes bunu bilir. Seni öyle görünce herkes aaaa bu adamın yardıma ihtiyacı var diye düşünmez Numbb arkadaş gibi. Kimisi der bu dilenci. kimisi der küfürbaz kimisi der başka şeyler.
İsmini G**** koymuşşun bide isimden herşey belli oluyor zaten. Böyle ismi kim geliştirip 49 level yapar ki. Bu çara neden yatırım yapılsın ki :)

3_ Ws yapan adamların yanına gidip neden sölemeden 500 ver diyorsun. Mesela Requitall orada ws yapıyor 50 canı kalmış alışveriş açıyorsun. Bunu arzlar adam kesmek için yapıyor. O adam sana fena uyuz olmuştur. Haklıdır da bence.
Adam ws'de ölüm kalımda sen para istemişşsin. Adam tuşlara basma derdinde kaçma derdinde senin yazını bile daha görmemişdir ki sen alışveris açıyorsun adam neden açtı bana alışveriş acaba diyor. Sende adama bu cimri demesini getiriyorsun videoda. Kusura bakma ama sen böyle yaparsan oyundaki en iyiliksever ve yardımsever birisini cimri paragöz katagorisine sokarsın. NCAxLİDER'de-- Angry----Çılgınjoju ws yapıyordu.
Slajspront vs de öldü. ölüyken versin artık :)

Amacım kırmak değil doğruların iyi analiz edilmesidir.
Deney'de hata var.
Tılsım alacağım 500 para eksik mi diyeyim :D 500 paraya ne alınabilir ki? 500 para verirken " neden istiyorsun? Ne yapacaksın 500 parayı? İtem mi alacaksın? Tılsım mı basacaksın? gibi sorular soran adam benim gözümde cimrinin en alasıdır. Vereceğin para 500 zaten. Yani neyini soruyorsun ne yapacaksam yapacağım. Adam parasının son 4 hanesini bilmiyordur ki. Şahsen ben sadece milyon kısmıyla ilgileniyorum :D Vs işine gelince istediğim adamlar vs atmıyordu. Sizinde bildiğiniz gibi lodos sancakta deneme atışları yapılıyor. O adamları inceledim. Canı 50 oluyor. Oturuyor. Fulleniyor ve kalkıp birisine bir atış yapıyor. İstediğim adamlar genelde uygun konumdalar. Dediğin gibi 5-6 kişi afk' ydı. Zaten izleyenler adamların AFK olduklarını anlarlar. Onlar bu deneyin tarafsızları. NCAxLİDER vs atmıyordu. Dikkat edersen alışveriş açtığım esnada oturuyordu. Sonra yürüyerek gezinmeye başladı. Çılgınjoju ' ya sadece yazdım. Baktım vs yapıyor alışveriş açmadım. Alışveriş açtığımda Angry' de vs halinde değildi. İzlersen görürsün. Requitall' e alışveriş açtığım sahneyide bulamadım. Saniyesini söylersen açıklayabilirim :)
Kullanıcı avatarı
psyDUCK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen psyDUCK »

ALINTI :[/color] bu 500 den başlar benimle evlenirmisin yada sevşirmisin diyince o halkı zor durumda bırakıyon gibi bişi oluyor

BU İŞ ESED REJİMİNE KADAR YÜRÜR :D
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

Kardeş deney yapıyorsun. Deneyde çalıştığın adamların ismini bilemiyorsun daha videonda. Bana soruyorsun. Heralde oylesine çekip atayım tarzına doğru yaklaşmış oluyorsun git gide.

Birde bazı çarlarda para olmayabilir mesela. Benim yan çarlarım var bi sürü içinde 0 para var. Ölmekten felan para kalmamış oyle olan kısılerde olabılır onların arasında 500 verirse -500'e ınebılır belkı denemek lazım. Turkcell gibi :)
Kilitli