Erdoğan'ın Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
DOBROVECER
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: [GM]Erdoğan'ın Günlüğü

Mesaj gönderen DOBROVECER »

Kıyamet Günlükleri'nden önce bir GM'nin bu şekilde oyun oynamasının ona ne kadar zevk vereceğini anlayabiliyordum. Biz de ne kadar güçlü olursak olalım bu oyunu hiç bilmiyormuş gibi oynayarak çok iyi zevk alabiliriz. Bir oyunu zevkli kılan budur herhalde.
Kullanıcı avatarı
Erdogan
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Erdogan »

Sunucu: Eminönü
Karakter Adı: ??????
Tarih: 03.11.2013

Görevleri yapmaya devam edip, benzer seviyelerdeki gördüğüm karakterlere yardımcı olmaya çalışıyordum aynı zamanda. Hatta bir seferinde aldığım Hız Testi görevinin 2.sinde görevimi aldığımı unutup Cin kesen birine yardımcı olduğum için görevimin süresi dolmuştu. Görevi tekrar alıp kendi işime yöneldim tabi. :)

Resim

Belki de oyunun en nefret edilen yaratıklarından olan tazılar ile biraz uğraştıktan sonra Fare Köyü ile ilgili görevleri bekledim. Aynı zamanda çekebildiğim tüm madenleri çekmeye de devam ediyordum.

Çeteci mağarası görevlerini yaptım. Yapabildiklerimi tek başıma yaptıktan sonra zor ve grup çalışması isteyen görevlerde mağara yakınlarındaki insanlardan yardım istedim. Çoğu reddetti veya cevap vermedi. Ama tatlı dil, yılanı deliğinden çıkarıyor. Ardarda tüm görevlerime yardım eden ismi gizli tutsam iyi olacak, açığa çıkarız. 8-)

Kurt Mağarası görevlerine başladım. Tüm konuşma kanallarını kapattım ve hızlı şekilde bu görevleri bitirmek istedim. Vaktin nasıl geçtiğini anlamadan Kurt Adamlarla olan mücadelemin sonuna gelmiştim.

Resim

Hızlı koşanlar. Neden bilmiyorum bu mağarada dolaşması insana huzur veriyor.

Resim

Şamanlar...

Resim

Ve biraz da olsa beni zorlayan Kurt Alfa'lar...

Resim

Açıkçası bu Taşkanat görevlerinin beni bu kadar zorlayacağını düşünmüyordum ama üzerimdeki eşyaların etkilerini seviyem ile aralarında olan farktan ötürü kaybetmeleri beni biraz yıprattı. Yeni eşyalara ihtiyacım vardı, görevlerden aldığım eşyalar benim için yeterli değildi. Reçete ve satılık eşya aramaya başlamıştım. Biriktirdiğim madenleri de satarak biraz nakit tutmayı düşünüyordum.

X i buldum... Ada'nın dört bir yanını dolaştıktan sonra Büyük Bronz görevimi yapabilecek bir grup Lodos topluluğu gördüm ve yardım istedim. Kısa süreliğine Lodos klanına girdim ve görevime yardımcı oldular. Daha sonra klandan çıkarak görevlerime devam ettim.

Resim

Artık yeraltı görevlerine başlama vaktim gelmişti. Biraz da yaratık keserek 40 seviye olmuştum. Yeraltına doğru yol alırken biriyle ilginç bir diyaloga girdim.

Resim

Yorulduğumu hissettim ve iyi bir manzarada dinlenmek istedim.

Resim
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Dostlar Kervanı

Mesaj gönderen Herakles »

Artık yeraltı görevlerine başlama vaktim gelmişti. Biraz da yaratık keserek 40 seviye olmuştum. Yeraltına doğru yol alırken biriyle ilginç bir diyaloga girdim.

Resim

Bu mesajı yazan kişi,sizin bir Game Master olduğununuzu bilseydi bunu size yazmaya cesaret edemezdi :)
Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
ikvmerdoII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen ikvmerdoII »

Bence oyunu yeni bir güncelleme bekliyor ve yakında gibi .. İsyanlara sessiz kalmanız yakında yenilik olacağına işaret olabilir günlüğü yazmamanızda öyle :)
DOBROVECER
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen DOBROVECER »

ikvmerdoII yazdı:Bence oyunu yeni bir güncelleme bekliyor ve yakında gibi .. İsyanlara sessiz kalmanız yakında yenilik olacağına işaret olabilir günlüğü yazmamanızda öyle :)
Aynen. Sürekli şikayet sürekl sorun olduğu forumda konuşuluyor ama Belki bi sabah uyandığımızda yepyeni bi ikv ile karşılaşabiliriz ;)
Kullanıcı avatarı
CayKoyGeliyomm
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Çaykur

Mesaj gönderen CayKoyGeliyomm »

Karakterin tipi şekilmiş gördüğüm yerde sobee leyecem :D
Kullanıcı avatarı
Fabre
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Fabre »

Şu çar takas meselesine haykırdım ya :D
Kullanıcı avatarı
HollyShit
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen HollyShit »

Karakter adı yok konu kilit 8-)
Hiçbir şey başladığı gibi bitmez hayatta.
Ya hedeflediklerimiz ya biz biteriz daima.
Bir şeyi bıkmadan istemek,
Daima kazanmak için bir çabadır insana.
Kullanıcı avatarı
CARMENTA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Dönüşüm

Mesaj gönderen CARMENTA »

Erdogan yazdı:

Resim
:D :D
Resim
Kullanıcı avatarı
SedaT03
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen SedaT03 »

Erdoğan ın günlüğü yağmacıcinler tarafından çalınmıştır Konu kilit ;) :D
ZAFERE GİDEN YOLDA ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR...