"Türk ırkı sağolsun" demek ceza sebebiymiş

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
izdirapgrafik
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Organize İşler

Re: "Türk ırkı sağolsun" demek ceza sebebiymiş

Mesaj gönderen izdirapgrafik »

Son zamanlarda gittikçe artan benzeri olaylar işin sadece oyun içinde olmadığının ispatı.Çanakkale Zaferi'ni kutlayanlar,şehitlerini anmak için toplananlar cop/biber gazı yiyor,Komünizm ve solculuk adı altında KÜRT MİLLİYETÇİLİĞİNİ empoze etmeye çalışanlar ise yüzbinlere meydanlarda paçavraları,katil liderlerinin posterleri,zafer işaretleri,gerilla kıyafetleri eşliğinde miting yaptırıyor,Nevruz,aman yanlış söyledim! NEWROZ adıyla.Nevruz Türklerin Ergenekon Dağı'ndan çıkış bayramıdır,kekoların dağdan inme bayramı değil! Birkaç ay önce oyunda da bu zihniyeti benimseyen organizmalar mevcuttu hatta aralarında organizelerdi de.Meran sunucusunun ünlü terörist oyuncularını bilmeyen yoktur.Bas bas bağrıldı forumda anca öyle ceza aldılar.Bordo yazmış evet Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran herkese TÜRK denir dolayısıyla "Ne Mutlu Türküm Diyene" gibi sözler de rahatça söylenebilir zira rahatsız olanlar varsa ve yönetim uyguladığı cezayı bu kurala dayandırıyorsa Jandarmadaki Türk Bayrağını da kaldırsınlar bir zahmet.Saygılarımla.BaTTaLGaZi.
2006-2013
Kullanıcı avatarı
ysrough
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ysrough »

izdirapgrafik yazdı:Son zamanlarda gittikçe artan benzeri olaylar işin sadece oyun içinde olmadığının ispatı.Çanakkale Zaferi'ni kutlayanlar,şehitlerini anmak için toplananlar cop/biber gazı yiyor,Komünizm ve solculuk adı altında KÜRT MİLLİYETÇİLİĞİNİ empoze etmeye çalışanlar ise yüzbinlere meydanlarda paçavraları,katil liderlerinin posterleri,zafer işaretleri,gerilla kıyafetleri eşliğinde miting yaptırıyor,Nevruz,aman yanlış söyledim! NEWROZ adıyla.Nevruz Türklerin Ergenekon Dağı'ndan çıkış bayramıdır,kekoların dağdan inme bayramı değil! Birkaç ay önce oyunda da bu zihniyeti benimseyen organizmalar mevcuttu hatta aralarında organizelerdi de.Meran sunucusunun ünlü terörist oyuncularını bilmeyen yoktur.Bas bas bağrıldı forumda anca öyle ceza aldılar.Bordo yazmış evet Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran herkese TÜRK denir dolayısıyla "Ne Mutlu Türküm Diyene" gibi sözler de rahatça söylenebilir zira rahatsız olanlar varsa ve yönetim uyguladığı cezayı bu kurala dayandırıyorsa Jandarmadaki Türk Bayrağını da kaldırsınlar bir zahmet.Saygılarımla.BaTTaLGaZi.
Senin bu bahsettiklerinin, oyunda yapmış oldukları aşırılıklar sebebiyle moderasyona tabii tutulan insanların durumlarıyla alakası yok. Burada insanların keyif alarak oynayabilmeleri amaçlanarak yaratılmış belli bir düzen kurulu ve bunun ayakta kalması için ne gerekiyorsa o yapılıyor. Hükümetin uyguladığı politikaları bu olayı destekleyecek şekilde empoze etmen yakışık almıyor. Sunucularda birileri tarafından ortaya çıkarılmış her sorun, her diyalog için anında müdahale etmelerini beklemek ise yetkililere haksızlık olur.
Elbette o terör lehine sloganlar atan oyuncuların durumu için birşey diyemeyeceğim, ancak müsait durumdaki Game Master'lar kendileriyle iletişime geçildiği vakit ilgili sunucuya gelerek zaten müdahalede bulunuyorlar.
Inflecto Pro Sanctus Porta Quod Veneratioalius!
Kullanıcı avatarı
bloodthirsty
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen bloodthirsty »

izdirapgrafik yazdı:Son zamanlarda gittikçe artan benzeri olaylar işin sadece oyun içinde olmadığının ispatı.Çanakkale Zaferi'ni kutlayanlar,şehitlerini anmak için toplananlar cop/biber gazı yiyor,Komünizm ve solculuk adı altında KÜRT MİLLİYETÇİLİĞİNİ empoze etmeye çalışanlar ise yüzbinlere meydanlarda paçavraları,katil liderlerinin posterleri,zafer işaretleri,gerilla kıyafetleri eşliğinde miting yaptırıyor,Nevruz,aman yanlış söyledim! NEWROZ adıyla.Nevruz Türklerin Ergenekon Dağı'ndan çıkış bayramıdır,kekoların dağdan inme bayramı değil! Birkaç ay önce oyunda da bu zihniyeti benimseyen organizmalar mevcuttu hatta aralarında organizelerdi de.Meran sunucusunun ünlü terörist oyuncularını bilmeyen yoktur.Bas bas bağrıldı forumda anca öyle ceza aldılar.Bordo yazmış evet Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran herkese TÜRK denir dolayısıyla "Ne Mutlu Türküm Diyene" gibi sözler de rahatça söylenebilir zira rahatsız olanlar varsa ve yönetim uyguladığı cezayı bu kurala dayandırıyorsa Jandarmadaki Türk Bayrağını da kaldırsınlar bir zahmet.Saygılarımla.BaTTaLGaZi.
tebrikler çok doğru yazmışsın söylediklerin harfi harfine doğru şeyler
Kullanıcı avatarı
bloodthirsty
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen bloodthirsty »

bu arada hedefTURAN sonuna kadar destekliyorum seni bazılarının zamanında canı Türkler'den çok yandığı için çekemiyolar yapacak bişey yok Ne mutlu Türküm diyene
Nerull
Legendary Developer

Mesaj gönderen Nerull »

Merhaba Arkadaşlar,

Konuyu açan kişi de dahil olmak üzere konu içerisindeki mesajları inceledim ve açıkçası bu şekilde bir tartışmanın dahi başlatılmasına anlam veremedim.

Sizce İKV Destek Ekibi tarafından şikayet edilen yazışmaların tamamı incelenmiyor mu? Ceza sadece konu başlığındaki gibi bir kelime için verilmiş olmasına ihtimal verebiliyor musunuz? Özellikle böyle hassas bir dönemde ve insanların hassas oldukları bu konu üzerinden tartışma başlatmak hiç hoş değil.

Ceza itirazlarının yeri forumlar değil"hedefTURAN", Ceza itiraz formumuzdur. Oradan dilersen ceza almana ne sebep olmuş öğrenebilirsin.

İKV Destek Ekibi herkes gibi bu gibi konulara oldukça hassas bir şekilde yaklaşmaktadır. Şunu açıkça söyleyebilirim ki; hiç kimse başka birinin dini, dili, ırkı, etnik kökeni veya ideolojik görüşünden dolayı yargılama hakkına ve onu rencide etme hakkına sahip değildir. Bu ve bunun gibi davranışlar kesinlikle hoş görülmez ve gerekli cezai yaptırıma tabi tutulur.

Konuyu kilitliyorum, tüm oyuncularımızdan da gereken hassasiyeti göstermelerini rica ediyorum.
Kilitli