Macro macro xd

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Yalnız Krallık

Re: Macro macro xd

Mesaj gönderen byalone38 »

Legendxdalgac yazdı:
byalone38 yazdı:Bi kez daha macro suç yok şu kullanıyo yok bu ceza almıyo diye konu açanın ta qq sırf insan ziyanısınız oyunda o kadar sorun var lag vs vs.millet işini gücünü bırakmış bu adama odaklanmış resmen lan sizene adam yapmış yönetim vermiş cezasını b*k varmış gibi daha kurcalamayın qq 2dk google a yazın bakalım macro neymiş ne işe yararmış bileni bilmeyeni toplanmış yok hakkımızı yiyo yok adaletsizlik bi gidin ya
Serserilerin kökünü kazımamışmıydık biz nereden türediniz yine..
Bunu yapan kadar yardım eden, üstünü örten ve savunanlarda en az o kişiler kadar suçludur.
Sen ne zaman mağradan çıktın ?
Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
XxBaDFeeLxX
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Kıyamet Şovalyeleri

Mesaj gönderen XxBaDFeeLxX »

12+ değil miydi bu oyun bunun gibi çocukları neden alıyorsunuz içeri. :? :?
Kısacası BLanK ;)
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

XxBaDFeeLxX yazdı:12+ değil miydi bu oyun bunun gibi çocukları neden alıyorsunuz içeri. :? :?
Senin yaşın 50 olsa nolur bu 0 beyin olduktan sonra ?
Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
Etemrak
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Etemrak »

byalone38 yazdı:Bi kez daha macro suç yok şu kullanıyo yok bu ceza almıyo diye konu açanın ta qq sırf insan ziyanısınız oyunda o kadar sorun var lag vs vs.millet işini gücünü bırakmış bu adama odaklanmış resmen lan sizene adam yapmış yönetim vermiş cezasını b*k varmış gibi daha kurcalamayın qq 2dk google a yazın bakalım macro neymiş ne işe yararmış bileni bilmeyeni toplanmış yok hakkımızı yiyo yok adaletsizlik bi gidin ya
Macro programlarından senin haberin var mı? Olmadığı belli, olsa idi hak hukuk konusunda bu kadar boş konuşmazdın. Konuştukların akıl yaşının dahaca çocuk seviyesinden çıkmadığını gösteriyor. Milletin bu programların kullananları ve kullananlara yapılan muameleyi şikayet etmesi seni neden bu kadar rahatsız etti acaba??* Adamlar özel muamele yapıyor. Lag konusu herkesin yaşadığı bir şey ama macro programları konusu herkesin yaşadığı bir şey değil. Gerçi lag oyuna mı girdi? sana mı anlamış değilim? Neden bu kadar kastın??*
Etemrak
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Benim kastığım falan yok ben derdim sadece oyunda bu kadar ciddi sorunlar hatalar varken bi macrocunun peşine düşmememek.
Göster
Resim
Lahkesis
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Mesaj gönderen Lahkesis »

Selam arkadaşlar,

Biliyorsunuz ki forumlarımız içerisinde konuların seyri değiştirilip, kişisel ithamlara yönelik tartışma ortamı oluşması halinde gerekli işlem yapılmak zorundadır. Lütfen konunun seyrini değiştirecek yorumlar yazmayalım.

Anlayışınız için teşekkürler.
Kilitli