Durum vahim.(Son değerlendirme)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Re: Durum vahim.(Son değerlendirme)

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Kaan sonuna kadar haklısın kardeşim önceden oyuna yatırım yapardım fakat şimdi gelinen nokta da oyuna tek kuruş veremiyorum o paranın oyuna bir katkısı olmayacağını cok iyi biliyorum çünkü yönetim gittikçe elini çekiyor işlerden en basit örneği hol ilk geldiğinde çalınan tilsimlara destek veriyorlardi bu cok fazla uğraş gerektiren bir işti çözüm olarak alışverişlerinizden kendiniz sorjmlusunuz diyerek çıktılar işin içinden Su an buyuk hol onlarin para kaynağı ne zamanki bu paranın kaynağı kesilse o zaman ya yenilik gelicek yada kapanicak oyun
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
mustafa95x
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen mustafa95x »

şuan oyunda ki herşey birbirine girmiş bir şekilde devam ediyo insanlar item uğruna birbirini hiçe sayarak koşuşturuyorlar kaptırmışlar gidiyorlar. Bunun tek sebebi teknoloji çağı denilen bu çağın insanlar üzerindeki etkiden kaynaklanıyo. Oyunumuzdaki eski düzenın kalmadığını artık bi giriyim kim var kim yok dıye girenlerle dolu oyun önceden ise hadi girelim bi toplanalım vardı işte bunun arasındaki farkı o geliştirilen bölümler sayesinde oldu heleki en son çıkan pakette çok bariz insanları neye karşı sömürülmesi gerektiğini bildikleri neyse çok fazla uzakmıcam ağzına sağlık kardesım hersey gonlunce olsun inşallah bir paket gelir artık....

İYİ FORUMLAR
Betbah
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Ne biçim lonca

Mesaj gönderen Betbah »

Bu yönetim Marslı olduğu için oyuncuların dilinden anlamıyor bunlar ancak dayaktan anlar...
LatveriA
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi

Mesaj gönderen LatveriA »

Resim
Kilitli