WS ' de Dikkat 3 Etkisi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Sagopakajmeran
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Ferday-i kyamet

Re: WS ' de Dikkat 3 Etkisi

Mesaj gönderen Sagopakajmeran »

asim3428 yazdı:
Ahiret yazdı:
Sagopakajmeran yazdı:
samedsedir06 yazdı:Olum ya siz yada ben bu oyunu bilmiyorm :) güldürmeyin beni dikkat 3 ün etkisi çok etkisi var karşıda kinin savunmasını düşürürsun e savunması düştüğü anda senin de otomatik savunman ondan yüksek olacak o genelde ıska atarken sende ıska geçmeme ihtimalin daha yüksek ofans ws lerinde 1 ıska atmak ölümün habercisi zaten bunu unutma tatlım :)
Dikkat Dağıtma (III) Rakibin hareket hızını %60 düşürür.

savunma düşürmesini etkilemiyor
Demek ki samedsedir06 oyunu bilmeyenmiş.

Samed sizden çok daha iyi anlıyor yeteneklerden anlaşıldı :)

''Dikkat Dağıtma (III) Rakibin hareket hızını %60 düşürür. Mavi Tılsım''

Resim

Resimden sonra yorum yapayım mı yapmayayım mı bilemedim :)

Rakibin hareketini yavaşlatması aynı zamanda saldırı ve savunmasını düşürür tılsımı olan birinden rica edin karakter penceresinde dikkat varken ve dikkat yokken bir bakın size tavsiyem hayırlı oyunlar.
belli baya biliyormuşsunuz
VolkanErcan
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen VolkanErcan »

Dikkat 15 puanda rakibin savunmasını düşürür, dikkat 3 tılsımının savunmayla bir alakası yok sadece ekstra rakibin haraket hızını %60 düşürür okadar.
Resim

İnsanlar Size Bir Kere Yalan Söylediyse Emin Olun Devamı Gelicektir.
İzimden Gelenler Elbet Gerçeği Görecektir...
Kullanıcı avatarı
xRapismylife
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen xRapismylife »

samedsedir06 yazdı:Olum ya siz yada ben bu oyunu bilmiyorm :) güldürmeyin beni dikkat 3 ün etkisi çok etkisi var karşıda kinin savunmasını düşürürsun e savunması düştüğü anda senin de otomatik savunman ondan yüksek olacak o genelde ıska atarken sende ıska geçmeme ihtimalin daha yüksek ofans ws lerinde 1 ıska atmak ölümün habercisi zaten bunu unutma tatlım :)
Merhabalar;
Sizin bahsettiğiniz dikkat yeteneğinin özelliği dikkat dağıtma 15 olduğunda karşıdaki kişinin savunmasını düşürür fakat dikkat 3 ise sadece hareket hızını düşürür ..
İyi Forumlar .
Resim
Resim
IIDanDıRLoPpII
IIRaPiSMYLiFeII
DontJazzMe