[Rehber]Şifacım ve Ben

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Apaagbi
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım

[Rehber]Şifacım ve Ben

Mesaj gönderen Apaagbi »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xRQnJyP77tY[/youtube]

Merhaba arkadaşlar ben 39 zamanında oyuna başlamış daha sonra bırakmış bir büyücüyüm.Şuan lise 3 öğrencisiyim ve onlarca oyun oynamama rağmen bu oyunda yaşadığım heyecanı hiçbirinde yaşamadım.Bu konu benim şifacı karakterimin gelişim rehberi olacak.Daha önce büyücü ve savaşçı ile oynayıp 39 olmuştum,şifacıyı kasılma sıkıntısından ötürü oynamadım.

Oyunda çok yenilik var,az çok kulak aşinalığım var.Önerilerinizi bekliyorum.

Resim

10. seviyeye kadar Zehir'i/15/ daha sonra İyileştirme/1/ ile Şifa Bilgisi/1+/ olarak dağıttım.10. seviyede Zehir/15/ ve Ruh Kalkanı/1+/ gidiyorum,burada bir pişmanlığım Ruh Kalkanı Zehir'den daha yarayışlı;İlk seviyelerde Zehir kesimde çok avantaj sağlıyordu ama şuan Ay Asa neredeyse 3 katı vuruyor,hemde 2 saniyede bir.Ruh Kalkanı'nın zırh ve saldırı bonuslarından daha fazla faydalanmak mantıklı olurdu.
Apaagbi
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım

Re: [Rehber]Şifacım ve Ben

Mesaj gönderen Apaagbi »

Sanırım şifacı rehberi başlamadan bitecek;şifacı kasamıyorum,büyücü oynamaya karar verdim.
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Re: [Rehber]Şifacım ve Ben

Mesaj gönderen vahdet »

Y2'si olan bir arkadasına rica edersen 1gunde 49 lwl eder seni.
Düşen item olursa sana verıcem dersın. kastırırsın kendını. Benim levelım dusuk o yuzden ıtem dusme sansı fazla dersin.

Sonra seni grba alır 49 lwl eder.. :)