güzel bir tankım ama nerde nasıl oyniyacam

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
dragonsavascisi
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı

güzel bir tankım ama nerde nasıl oyniyacam

Mesaj gönderen dragonsavascisi »

sığınaklar için güzel bir tank dizdim lakin daha önce hiç sığınaklara girmedim sığınaklarda ne yapacak anlatabilirmisiniz
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Re: güzel bir tankım ama nerde nasıl oyniyacam

Mesaj gönderen vahdet »

Sıgınaklarda tankın fazla bişey yapmasına gerek yok.Hatta hıc bırsey yapmıyor.Y2 li bır buyucu ıle sıgınaga gırersın.Sadece salteri tutsan yeter.Hatta oyunda arkadasların oldugu surede İstersen ustunde hıc farabı ıtem olmasa bıle sokarsın..Benım yan carın Y2 si vardı .Dier kullanıcıdakı carın butun sıgınak ıtemlkerını dusurdum tankın.
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: güzel bir tankım ama nerde nasıl oyniyacam

Mesaj gönderen BilgeTonyukuk »

Selamun aleyküm,

Eski usul ile kesiliyor olsa sana burada satırlar dolusu bilgiler verirdim, fakat tılsımlar oyuna geldikten sonra grup bölgelerindeki oynayış sistemi epey değişti. Arkadaşın da yukarıdaki iletide söylediği gibi, iş Yıldırım 2'li büyücülerde bitiyor. Senin yapabileceğin en iyi şey, varsa biraz el hızlılığın, ve de karakterine M.A Saygılı Gözlük alabildiysen, bir kaç grup yaratığı çekerek Yıldırım 2'li büyücüye hedef saptırma verip sarsılmak olur. Tabi bunun için sarsılmazını 15 yapman gerekir. :) İyi forumlar.
Resim