Planlı Bakım Çalışması

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar

Re: Son dakikA

Mesaj gönderen SikayetVar »

Kediler kediler :twisted: :mrgreen:
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
THEXPOWER
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: TEŞKİLAT

İKV GÜNCELLEDEMİ?

Mesaj gönderen THEXPOWER »

ŞUAN İSTANBUL KIYAMET VAKTİNE GİRİYORUM GÜNCELLEME VAR DİYOR İKV DEGİŞİYOMU DESTEKK :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
bendensairolmaz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Re: Planlı Bakım Çalışması

Mesaj gönderen bendensairolmaz »

EYUNAL yazdı:
HollyShit yazdı:Bence yapılan bakım çalışmaları artık anlamsız..

Daha önce de sunucuların taşınması ve lagın biteceği hakkında dedikodular vardı. Sunucular taşındı ve aynı tas aynı hamma devam ediyorlar duyduklarıma göre.. Yine lag var yani oyunda bu kaçınılmaz bir şey.

Sanırım "time to avoid manipulations systems" olarak sistemlerde bir sorun var.. Oyuncudan çok oyunun kendi ağırlığı sistemi karşılamıyor.. Belki de sanayii bilgisayarı yerine normal ev bilgisayarı kullanılıyordur ana makine olarak :) ..

Her neyse şunu söylemek istiyorum ki TTNet ve ekibi bazı şeyleri yapmamakta ısrarcı.. Yapmaması da onların kendi düşüncesizliği.. Bence oyuna sadece gelir kaynağı bakanlar oyun sektörüne atılmamalı.. Çok yanlış bir seçim yapıyorlar..

Süpercan, I Can Football ve Kayıp Armağan'a bakacak olursak Sobee'nin kendisine güvenen ve reklamını iyi yapabilen bir sponsora ihtiyacı var.. Öncelikle Sobee'nin yükselmesi için TTNet ve Türk Telekom'un ayak bağı olmasını engellemeli..

TTNet & Türk Telekom'dan ayrıldıktan sonra Sobee firması bence Türkiye'yle kalmayıp Dünya'ya açılabilir..
Sunucu tecrübelerime dayanarak oyunun bilgisayar sunucuları yeterli kapasitede bence. Ancak malum Türkiye'nin internet alt yapısında sıkıntılar var.Keşke alt yapılarımız daha güzel olsaydı
Knight Online oynuyorumda alt yapı çok iyi , İKV ye girincemi alt yapı kötü oluyor ? bırakın bu ayakları artık adamlar arkadaşında dediği gibi bizleri para kaynağı olarak kullanıyor , en sonda doyduklarında oyunu kapatıcaklar o kadar ....
Resim
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Dostlar Kervanı

Re: İKV GÜNCELLEDEMİ?

Mesaj gönderen Herakles »

THEXPOWER yazdı:ŞUAN İSTANBUL KIYAMET VAKTİNE GİRİYORUM GÜNCELLEME VAR DİYOR İKV DEGİŞİYOMU DESTEKK :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Fazla hayale kapılma derim. Oyun dosyaların büyük ihtimalle eskidir veyahut yöneticiler tarafından reklam panoları güncelleştirilmiştir. An itibari ile halen oyuna erişim sağlanamamaktadır...
Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Time Of Death

Re: İKV GÜNCELLEDEMİ?

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

viewtopic.php?f=46&t=120532

Konu açmadan önce bi konulara göz atsaydın keşke :)
Kullanıcı avatarı
sSuVaRI
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen sSuVaRI »

Ana sayfaya girebiliyorum şu an bir gelişme var galiba :?
Teşkilat____Eminönü____Beyazköşk____Kuklacı______Meran______Tılsım____Sancak______Anka
Süvaribey__Süvarıbey___Süvarıbey___Süvaribey____Süvaribey___Süvaribey__Süvarıbey__Süvaribey
SüVaRI_____SÜVARI______Suvarı______Suvari_______Suvari______Süvari_____Süvarı_____Süvari
SüVaRİ_____SüVaRİ
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

bendensairolmaz yazdı:Knight Online oynuyorumda alt yapı çok iyi , İKV ye girincemi alt yapı kötü oluyor ? bırakın bu ayakları artık adamlar arkadaşında dediği gibi bizleri para kaynağı olarak kullanıyor , en sonda doyduklarında oyunu kapatıcaklar o kadar ....
Eğer senin dediğin şey yani oyunun kapatılması söz konusu olursa ve oyuna para yatırmış isen oyunu mahkemeye verme hakkın var ama oyunun kapatılacağını sanmıyorum...
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

SedaT03 yazdı:Yöneticeler şuan yapımdalar biraz sabredin arkadaşlar. Kedi girmişte onu cıkartmaya calışıyorlar işte o kedi :D
Resim
:D :D :D
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
EsTeRGoNxRss
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: <Estergon Ailesi>

Mesaj gönderen EsTeRGoNxRss »

Herakles yazdı:
bendensairolmaz yazdı:Knight Online oynuyorumda alt yapı çok iyi , İKV ye girincemi alt yapı kötü oluyor ? bırakın bu ayakları artık adamlar arkadaşında dediği gibi bizleri para kaynağı olarak kullanıyor , en sonda doyduklarında oyunu kapatıcaklar o kadar ....
Eğer senin dediğin şey yani oyunun kapatılması söz konusu olursa ve oyuna para yatırmış isen oyunu mahkemeye verme hakkın var ama oyunun kapatılacağını sanmıyorum...
Öylebir Hakkın olduğunu Nerden okudun buraya kopyala yapıştırda görelim ben bilmiyorum öyle bir hakkın olduğunu :?
Göster
< Estergon Ailesi >
Resim
Resim
Karekter Resimleri Detaylı.Göster
Kullanıcı avatarı
Gemini1453
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Boş Bir Hayal

Mesaj gönderen Gemini1453 »

Diren İkv :) :)
“Gemini Candır ;)

Bazı insanları kaybetmek istemezsin ama zorunda kalırsın.
Kilitli