Defansif Dövüşme Tılsımı

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
HeilHitler
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Re: Defansif Dövüşme Tılsımı

Mesaj gönderen HeilHitler »

O değilde büyücü hakkında herkes artist artist konuşuyor. Hepiniz mi çok iyi biliyorsunuz büyücü oynamayı? Ee hadi çok iyi bir büyücü ile çok iyi bir savaşçı karşılaştı? Def 2 3 duman eder, duman.
İki ayaklı hayvanların sıradan sohbetleri kadar kısır ve sıkıcı bir sohbeti sürdürmektense hiç konuşmamak daha iyi.

Arthur Schopenhauer
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Kurtuluş

Mesaj gönderen Symbian »

HeilHitler yazdı:O değilde büyücü hakkında herkes artist artist konuşuyor. Hepiniz mi çok iyi biliyorsunuz büyücü oynamayı? Ee hadi çok iyi bir büyücü ile çok iyi bir savaşçı karşılaştı? Def 2 3 duman eder, duman.
Tamam onda def 2 3 var sende dk tılsımı üret ateş çemberiyle tek at?
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

Symbian yazdı:
HeilHitler yazdı:O değilde büyücü hakkında herkes artist artist konuşuyor. Hepiniz mi çok iyi biliyorsunuz büyücü oynamayı? Ee hadi çok iyi bir büyücü ile çok iyi bir savaşçı karşılaştı? Def 2 3 duman eder, duman.
Ona bile gerek yok Barış.Ateş Çemberi 1 (3) Tıslımı (Direnç sıfırın altında ise 3 katı vurma ihtimalini %100 arttırır.) yeterli.
Ancak Buz Oku 1 (3) Kritik vurduğunda durdurma süresini %150 arttırıyor bu tılsım ile çok kolayca kesersin direnç kır buz at sonra yakınına git çember at 3 kat ile ölür.
Ve ayrıca ateş çemberini kullanırken rakibin gideceği yerleri tahmin ederek de öldürebilirsin
Örnek;
Resim
8-)
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Kurtuluş

Mesaj gönderen Symbian »

EYUNAL yazdı:
Symbian yazdı:
Ona bile gerek yok Barış.Ateş Çemberi 1 (3) Tıslımı (Direnç sıfırın altında ise 3 katı vurma ihtimalini %100 arttırır.) yeterli.
Ancak Buz Oku 1 (3) Kritik vurduğunda durdurma süresini %150 arttırıyor bu tılsım ile çok kolayca kesersin direnç kır buz at sonra yakınına git çember at 3 kat ile ölür.
Ve ayrıca ateş çemberini kullanırken rakibin gideceği yerleri tahmin ederek de öldürebilirsin
Örnek;
Resim
8-)
Arkadaşlar tılsımsız fizik+konsla kesmeye çalışıyo heralde. :lol: Bu taşkanat item giymiş bir savaşcının büyücüyü kesmesi kadar saçma.
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

Symbian yazdı:
EYUNAL yazdı:
Symbian yazdı:
Örnek;
Resim
8-)
Arkadaşlar tılsımsız fizik+konsla kesmeye çalışıyo heralde. :lol: Bu taşkanat item giymiş bir savaşcının büyücüyü kesmesi kadar saçma.
Benzetme çok güzel olmuş :lol:
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Elite

Mesaj gönderen acarrr »

Büyücülerın gücsüzleştiği gibi bir durum yok her zaman büyücünün canı sıfacı ve savascıya göre azdı. Büyücü kullananların tek gücü tılsımda değildir Mantıkdır Plandır. Sadece Tılsım ve yeteneklerın ne işe yaradıklarını öğrendıklerı taktırde buyucu ıle her sınıfla ws atabılırler kesebilirler.
Şahsen Büyücü ile ful tılsımlı ofansıf le ws atıyorum ve kesiyorum, Defansif savaşçı ile ws atıyorum kesiyorum defansıf adama çifte bıle kullanmasına izin veriyorum. Gazapcıyıda kesiyorum.Defansifde illa elek buz atılcak diye bir şey yok Gaffar skilleri ile defansıfle ws atıyorum bb 3 lede kolaylıkla kesiyorum . En son sunucumdakı defansıf savascıyı fzik kesmiştim :D 3.1 gbı skor ıle kazandım ws yıde. :D
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
Kullanıcı avatarı
HeilHitler
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Meran
İletişim:

Mesaj gönderen HeilHitler »

Böyle artist artist konuşurken savaşçıyı ne kadar aptal yerine koyuyorsunuz. :D Karşıdaki savaşçı oyuncunun sizin uyguladığınız taktiği yiyeceğinden nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Eğer karşıdaki savaşçı yeteri kadar iyiyse çemberden kaçacaktır. Büyücü de yeteri kadar iyiyse, savaşçıya yakalanmayacaktır. Peki büyücü nereye kadar devam ettirecek bunu, hangi canla? Eğer ortaya bir iddia atıyorsanız, her savaşçı oynayan kişinin öyle olması gerekir. Yoksa bir gün savaşçıyı çok iyi kullanan birisi sizi susturabilir, benden söylemesi. (Kimseyle rekabete girmiyorum ya da çok iyi savaşçı, büyücü kullandığımı söylemiyorum. Sadece büyücüyü bu kadar büyütmeyin gözünüz de, hem de bu kadar dengesizlik varken.)
İki ayaklı hayvanların sıradan sohbetleri kadar kısır ve sıkıcı bir sohbeti sürdürmektense hiç konuşmamak daha iyi.

Arthur Schopenhauer
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

HeilHitler yazdı:Böyle artist artist konuşurken savaşçıyı ne kadar aptal yerine koyuyorsunuz. :D Karşıdaki savaşçı oyuncunun sizin uyguladığınız taktiği yiyeceğinden nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Eğer karşıdaki savaşçı yeteri kadar iyiyse çemberden kaçacaktır. Büyücü de yeteri kadar iyiyse, savaşçıya yakalanmayacaktır. Peki büyücü nereye kadar devam ettirecek bunu, hangi canla? Eğer ortaya bir iddia atıyorsanız, her savaşçı oynayan kişinin öyle olması gerekir. Yoksa bir gün savaşçıyı çok iyi kullanan birisi sizi susturabilir, benden söylemesi. (Kimseyle rekabete girmiyorum ya da çok iyi savaşçı, büyücü kullandığımı söylemiyorum. Sadece büyücüyü bu kadar büyütmeyin gözünüz de, hem de bu kadar dengesizlik varken.)
Keşke yaptığım yorumu dikkate alsaydın.Biraz daha açarak anlatıcağım sana.Normalde Buz kritik vurduğunda 1 sn durdurur peki benim dediğim tılsım (Buz Oku 1 (III) Buz oku kritik vuruş yaptığında, rakibi dondurma süresini %150 arttırır.) ile 2.5 sn civarı kritik attığında savaşçı duracak bu süre ateş çemberi ile hasar vermek için yeterli bir süredir ;) Buz yeteneğinin 1sn durdurması ile çok fayda getirirken Buz Oku 1 3 tılsımı ve Ateş Çemberi 1 3 tılsımı ile garanti tek yiyecektir (Direnç kırma şartı ile)
Üstte bulundurduğum resime bakarsan savaşçının gideceği yeri tahmin ederek ateş çemberi yeteneğini kullandım ve savaşçıda ateş çemberinin içine girdi sonuç kavurma :D
Ayrıca şunu da belirtmek isterim ateş çemberi kombinasyonu ile bir sürü savaşçı kestim bazen 3 savaşçı birden ve bunları ne 2. kademe tılsımım vardı nede 3. kademe.
Denge konusunda da seni haklı buluyorum ama bir büyücü asla çaresiz değildir
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen acarrr »

Peki sen iyi bir düşünceli oyuncu isen Tılsım sistemi ikvde yokken büyücüler savascıyı yavaslatmak için ne kullanıyordu acaba ? :D . Her gittiğim sunucuda 2 3 ay oynuyorum tılsımdaki nickim AzBekleGeliyorum. Parasına ws atılır sınıf fark etmez büyücü ile atıcağım dediğimde cok pm yağıyodu. Attım sırasıyla yenince artık yazdıgımda bile ws atan çıkmıyor :D
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen acarrr »

Bir savascı büyücü ile ws atarken büyücü tesla küresi kullanırsa savascının başını dönderirse eğer o tesla tabıkı teslayı yüksek puanlıycan :) . O savascı sersemletmeyı yerse cıfre ıle vurusları ofansıf olsun defansıf olsun ıska geçiyor :D :D. Bunu öğren sonra bu oyunu oynamaya geç.
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee