Sancak sunucusundan gelen MrxDexTeR, PINKFLOYD 4.0 KESILDIN

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Luxury Exclusive

Re: Sancak sunucusundan gelen MrxDexTeR, PINKFLOYD 4.0 KESIL

Mesaj gönderen ECHO »

MrMorgan yazdı:
ECHO yazdı:hani bilmem anlata biliyormuyum :roll:
Sen şu konuya boş boş yorum yapıp çevre kirliliği yapma,sende gel beni kes sesimi kesicem dedin. 3/1 verdim eline. Hala böyle konuşuyor olman biraz anormal. Yenilen pehlivan gürüşe doymazmış o hesap.
Seni ws ye ben çagırmadım sen beni çagırdın...ve ws lik çar deyildi senle attgım zaman çar.Buna Göre İstedigin Kadar konuşa bilirsin :roll: yanlız bişey diyicem sana erken öten horozun başını keserler diye bi laf var bunu ciddiye alsan iyi edersin dostum.Ego tatmin Etmenede gerek yok bu Forum da herkeze açık bi platform isdedigim konuya iyi veya kötü yazarım senin buna karışmana kıdemin yetmez o yüzden...o Yüzden zarf attım bakayım yazacakmısın diye balık oltaya takıldı ;)
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
MrMorgan
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: San Antonio Spurs

Mesaj gönderen MrMorgan »

İlk olarak ben sunucuya gelmeden önce 1 level karakter açıp,sunucu hakkında bilgi topluyordum.Parasına vs atan büyücü mevcut mu dedim.Bana ilk pm yi sen attın. Tam adamına denk geldin dedin.Karakterimi aktardıktan sonra pek çok büyücüyle vs attım. Oyundayken bile sadece laf attın,geçtin. Gel vs atalım demedin.Sonra meteor bölgesinden sana laf attığımda,noldu parasına vs atan büyücü deyince ötüyordun diyordun. Ben gel atalım parasına diyince. Ben parasına atmıyorum,gel beni öyle vsde kes,sesimi kesicem dedin. 3/1 eline verdim. Evet vsden sonra böyle bahaneleri ortaya atman normal,çünkü senin hakkında bir kişi bile olumlu bir söz söylemedi benle konuşurken. Dereyi görmeeden paçaları sıvama diye olan lafı çok iyi biliriz. Coğu kişiyede o lafa layık duruma getirdik sancak sunucusunda. Peki sen sunucuya gelmeden önce parasına vs atan büyücüyüm dedin,şimdi sesin çıkmıyor. Birde buna uygun bir laf var bilirmisin?
"Erken öten horozun kafasını keserler."
Ve senin reelde karakter'in yok sanırım,oyunda karakter açarak kendini tatmin ediyorsun.Daha söylenebilecek bir söz yok.Haydi eyvallah.
MrdexteR,kennyS
"mehkan"
Resim
Xtayfun
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Xtayfun »

MrDexTeR kardeşim sen bu ECHOI adlı arkadaşı takma derim.Bütün sunucu kendisine acıyan gözlerle baktığı için bir hassa o psikolojiyle gerekse reelde ezilmesinden dolayı oyunda egolarını tatmin ediyor.Kendisi sunucunun en iyisi olduğunu iddaa ediyor ama çağırdımı gelmiyor.Muhattap olduğun adam bu.

[İçerik düzenlendi.]
En son KRABBY tarafından 31 Mar 2014 21:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: Resim kaldırıldı.
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ECHO »

Xtayfun yazdı:MrDexTeR kardeşim sen bu ECHOI adlı arkadaşı takma derim.Bütün sunucu kendisine acıyan gözlerle baktığı için bir hassa o psikolojiyle gerekse reelde ezilmesinden dolayı oyunda egolarını tatmin ediyor.Kendisi sunucunun en iyisi olduğunu iddaa ediyor ama çağırdımı gelmiyor.Muhattap olduğun adam bu.

[İçerik düzenlendi.]
Forumda Konuşmayı Bile Beceremeyen Birisin sen..Sunucu Dedigin kim ? Lodosları Kast Ediyosan Haklısın Kimse Beni sevmez Bende Onları Pek Sevdigim Sölenemez..ARZ Lara Gelincede Sevenimde Var Sevmeyenim de Bu Seni neden bu kadar ilgilendirdi onu anlamadım :roll: + Seni de Hesaba Almadıgım Halde konuşmaya çalışıyosun benimle kıdemin yetmez benle arkadaş olup muhabet etmeye :arrow:
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ECHO »

MrMorgan yazdı:İlk olarak ben sunucuya gelmeden önce 1 level karakter açıp,sunucu hakkında bilgi topluyordum.Parasına vs atan büyücü mevcut mu dedim.Bana ilk pm yi sen attın. Tam adamına denk geldin dedin.Karakterimi aktardıktan sonra pek çok büyücüyle vs attım. Oyundayken bile sadece laf attın,geçtin. Gel vs atalım demedin.Sonra meteor bölgesinden sana laf attığımda,noldu parasına vs atan büyücü deyince ötüyordun diyordun. Ben gel atalım parasına diyince. Ben parasına atmıyorum,gel beni öyle vsde kes,sesimi kesicem dedin. 3/1 eline verdim. Evet vsden sonra böyle bahaneleri ortaya atman normal,çünkü senin hakkında bir kişi bile olumlu bir söz söylemedi benle konuşurken. Dereyi görmeeden paçaları sıvama diye olan lafı çok iyi biliriz. Coğu kişiyede o lafa layık duruma getirdik sancak sunucusunda. Peki sen sunucuya gelmeden önce parasına vs atan büyücüyüm dedin,şimdi sesin çıkmıyor. Birde buna uygun bir laf var bilirmisin?
"Erken öten horozun kafasını keserler."
Ve senin reelde karakter'in yok sanırım,oyunda karakter açarak kendini tatmin ediyorsun.Daha söylenebilecek bir söz yok.Haydi eyvallah.
Realde Karakter Sahibi Diyene Bak Sen ya :D Karakterli Adamsan Maden Adam Ol İşine Bak Oyuna Kaptırma Kendini Fazla.... Ben Sizin Gibilerle Eylenip Zamanımı Güzel Geçiriyorum Sadece. Oyuna Karşı Bi Takıntım Yok Yani..
1 Lvl Çarla Gelip De Benimle Parasına WS İsdemedin Bende Öle Bişey Yazmadım Bölgeye Hafıza Sorunun Var Sanırım Senin ve Attıgımız WS Benim Gözümde Zerre Kadar Önemli Deyildi Çünkü WS lik Deyildim... Ve Beni Kes Bende Sesimi Kesecem Diye Bişey de demedim :arrow:
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Xtayfun
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Xtayfun »

Allahın maymunu senle arkadaş olmak isteyenmi var adın çıkmış dokuza inmez sekize 'FUKARA FARUK '