Protesto ...11!!!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Murder
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Protesto ...11!!!

Mesaj gönderen Murder »

Protesto hakkında bir yazı yazdım. Tüm konular olduğu gibi bunu da cevaplamak yerine kaldırdınız. Tebrikler. Hala Almıyacağım, fikrim değişmedi yani !
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Christian
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Protesto ...11!!!

Mesaj gönderen Christian »

Napalım ?
Kullanıcı avatarı
MrsFLoweR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen MrsFLoweR »

Murder yazdı:Protesto hakkında bir yazı yazdım. Tüm konular olduğu gibi bunu da cevaplamak yerine kaldırdınız. Tebrikler. Hala Almıyacağım, fikrim değişmedi yani !
Okumustum yazınızı ve hak da vermistim hala daha veriyorum. Napalim diyerek kenara cekilenlere ufak bi hatirlatma bu oyun bizler oldugumuz surece olacak. Su döngüsü gibi yani. Ama farkinda degiller sanirim bu dongude bi yer eksik kalirsa denge bozulur ve bozulan dengeleri eski haline getirmek her baba yigidin harcı degildir. Merakla takip ediyorum forum konularini fakat sorulara cevap vermek yerine ya kaldiriyorlar ya da yeni etkinlik reklami yapiyorlar. Bu isten ekmek kazanan bizler degiliz bunu unutuyorlar..
Resim
Kullanıcı avatarı
Murder
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Murder »

Sananebrekedi yazdı:Napalım ?
Çözüm basit plus, arttırıcı vb. hiç bir ürün satın almayacağız, ta ki sorun çözülene kadar!
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Murder
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Murder »

MrsFLoweR yazdı:
Murder yazdı:Protesto hakkında bir yazı yazdım. Tüm konular olduğu gibi bunu da cevaplamak yerine kaldırdınız. Tebrikler. Hala Almıyacağım, fikrim değişmedi yani !
Okumustum yazınızı ve hak da vermistim hala daha veriyorum. Napalim diyerek kenara cekilenlere ufak bi hatirlatma bu oyun bizler oldugumuz surece olacak. Su döngüsü gibi yani. Ama farkinda degiller sanirim bu dongude bi yer eksik kalirsa denge bozulur ve bozulan dengeleri eski haline getirmek her baba yigidin harcı degildir. Merakla takip ediyorum forum konularini fakat sorulara cevap vermek yerine ya kaldiriyorlar ya da yeni etkinlik reklami yapiyorlar. Bu isten ekmek kazanan bizler degiliz bunu unutuyorlar..
Teşekkürler, Kesinlikle haklısın. Bu oyun biz olmayınca, yok zaten !
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
MrsFLoweR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Murder yazdı:
MrsFLoweR yazdı:
Teşekkürler, Kesinlikle haklısın. Bu oyun biz olmayınca, yok zaten !

Yeni bi konu acmayi dusunuyorum fakat kaldrcaklarindan o kadar eminim ki.. Dusunduklerimi bu sekilde yorum olarak aktarmak cok daha mantikli geliyor. O yuzden ben size tesekkur ederim tekrar ayni konuya degindginiz icin. Bakalim ne zman silinecek bu konu. :-)
Resim
Kullanıcı avatarı
antinKUNTIN
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen antinKUNTIN »

İçerden yeni çıktım ban cezam yeni bitti zorla içeri sokacaksınız tekrar adamı. :D Ulan biz de oynuyoruz plus paketten başka bişey aldığım yok, 3 karakterim var 5 tane silah yükseltmişim bir de plus paketlerim kaç yılda harcadığım para bu. Tılsımlarımı ürettim kondrit çekmedim, satın aldım. Para kastım, fazladan xenotimde mesai yaptım gittim gerçek para vermek bana göre değil dedim bekledim oyun parası ile hallettim işlerimi. Kimse de zorla bana ne ürün al dedi, ne kondrit al dedi. 900 milyon reçete için prostesto ediyorsunuz. Ulan kaç tane BB III tılsımı var oyunda, demekki elde edilebiliyor bu tılsımlar. Herkesin ulaşamayacağı hedefler istersiniz, sonra eklenince vay efendim 900m çok. Sonra bloklanan sövünce biz.

Cevap vermiyor demişsiniz verilen cevapları biyerinize mi takıyosunuz da cevap versinler? Hazırcısınız olum hepiniz. viewtopic.php?f=100&t=119500 Al sana istediğiniz cevap verilmiş. Akıllının tekide gitmiş bunu dalga geçe geçe forumda yeni konu açmış kendince cevaplar vermiş.

Ota böceğe gmler bıraksın bilmemne diyorsunuz, alabildiğimiz üçbeş tane destek var zaten onları da alamıcağız kalacaksınız kütük gibi ortada. Eğlenmesini bilen adam full olmayan çarlada eğlenir, oyuna oyun gözüyle bakın.

Sanki 18 yaşında futbolcu transfer ediyosun klube geleceğe yatırım diye. Yatırma abicim bu oyuna para böyle düşünüyorsan. Ne yatırımından bahsediyorsun sen? Ne geleceği? Oyun oynuyorsun oyun. Kapattın mı biter. İki gün sonra oyunu kapatıyoruz deseler bişey diyemezsin. Emeğim nolacak diyemezsin. Bu oyundaki hiçbişey sana ait değil. Sana vereceği hazdır sana ait olan. Fazla kapılmayın. Hiçbir oyun kapanmaz öyle, ilgisiz de olsa gider oynarsın yine. Ama gelişmez, ama güncelleme gelmez, ama hatası düzelmez ama devam eder. Eğlenebiliyorsan sıkıntı yapma, eğlenemiyorsan git başka oyun oyna. Okumayı sökemeyen çocuğunuzmuş gibi davranmayın şu ikvye adamı da germeyin yeter yorumlarınızdan gına geldi yazmayım diyorum yine biri çıkar yönetim yalakası der bende söverim tıkarlar içeri. Körertmeyin lan oyuna olan sevgimi. Basın gidin.
İyi miyim? Bu tamamen benim problemim.
Kullanıcı avatarı
Murder
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Murder »

Hak veriyorum sana da. Oyun eğlenmek için var zaten. Hiç bir şey kolay olamamalı tamam eyw. Ama önceki konuyu okumadıysan açıklayayım.
Ben sadece yönetimdeki bu işten ayrılmalar, kalkmayan torbalar, çözülmeyen hatta cevap bile verilmeyen sorunlara değindim.
Diğer oyunlara baktığın zaman bu iş böyle değil nerdeyse günlük güncellemeyle hata düzelten oyunlar var. Tamam en o kadarda beklemiyorum ama, böyle de hava ya konuşuyormuş gibi hoş olmuyor.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
antinKUNTIN
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen antinKUNTIN »

Sobeeden ayrılan elemanlar kendi kariyerleri için yapmış olmalılar bunları ona diyecek bişey yok. Sonuçta bugün watsapın yapımcısı eleman bile ürününü sattı, kendi kariyerine bakacak. Bunlar bu sektörlerde olağan şeyler bence. Ki illaki gidenin yerine biri geliyordur, gelmiyorsa da gelir elbet. Bi oyun firmasından bahsediyoruz, illaki oyun yapacak, bunun içinde illaki elemanı olmalı. Mesela forumda takip ettiğim bi konu vardı, Gorgar'ın bile gittiğini filan yazmışlar. Yalan yanlış milleti dolduruyorlar. Olabilir Zwartan vs. çok önemli insanlar yeni projeler için gitmiş olabilirler ama ne yapalım yani ölelim mi? Onlar yeni oyun çıkarsınlar gider onuda oynarız biz türk oyunlarına gönül vermişiz.

GMlerin de ayrılanlar var ikvde gönüllü gm ler ama başka oyunlar para teklif edebilirler ve eğer işe ihtiyacı olan varsa tabiki gidebilir sonuçta ikvde destek ekibinin bizden bir para kazanmadığını 7 cümle alem biliyor. Bildiğim kadarıyla aktif 4 tane gm var zaten, bu tepkileri de onlar çekiyorlar. Aksine burda oyuna ve bize destek olmaya çalışan gmlere sahip çıkmamız lazım her ne kadar aramız iyi olmasada.
İyi miyim? Bu tamamen benim problemim.
Kullanıcı avatarı
MrsFLoweR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Saglam kizmissiz ama kizarken ayrintiyi kacirmissinz. Mesela ben 6yildir oynadigim su oyunda cebimden sadece 5tl harcadim o da kasa almaya heves etmistim. Onun disinda hep.oyun parasi ile hallettim islerimi veya biraktim oylece. Carim saglam olsun diye bir gun bile kaygiya dusmedim ki zaten bu seneye dek hic bir carim saglam degildi. Su anki hali de benim eserim degil arkadaslarim sagolsun. Evet arkadasliklar.. Dedim ya az once hic kaygim olmadi. Bu oyuna girip saatlerce meran sehrinde misirda fare adamlarda oturup sohbet ettigim gunler hic de az degil. O halde neden isyani destekliyosun diceksin.Destekliyorum cunku benim ruhum haksizliklara egoistlere tahammul edemiyor. Basit bi ornek vericem. Gecen gun yari final karsilasmalari ypilackti lagdan dolayi 1sa ertelendi. Fakat 1saatin sonunda sorun cozulemedi. Bunun bilincinde olan herkes karsilasmalarin ertelenmesini soyledi. Fakat bu durumu yoneticiler kabul etmedi. İlk karsilasmalar yapildi. Themoment kazandi. Sonra ne mi oldu? Lagdan oturu etkinlik ertesi gune ertelendi. Themoment forumda bi kac konu acti konular kilitlendi forumu engellendi.. Bi baska ornek 14subat icin yapilan su sevjnli kutular. Ama artik sevimli degiller. Her gordugumde yonetimin zayifligini hatirliyorum. Evet oyunu kapatip unutmak dedginiz gibi hoc de zor degil. Ama oyun dahi olsa insanoglu haksizligi asla hazmedemez. Bir de bu acidan bakin..
Resim