Cemberli taşta Şifacı

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
tennyson16
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Meran

Cemberli taşta Şifacı

Mesaj gönderen tennyson16 »

Meraba beyler ben sifacıyım Birkaç haftadır cemberli tasa giricem giremiyorum Cünkü ne yapacağımı bilmiyorum cemberli tasın her boss un da napıcam Yazabilicek bir arkadas varmı
Not:büyüsifa 2692 mev asa ^ lı var takılar tamam zırh oksi
14 ejderha kudlendiren iksir
41 ruh iksir var
+5 mevcut bb yi 10 yaptım . gercekten napıcağımı bilmiyorum birisi yardım edebilirmi
Kullanıcı avatarı
xXbrightXx
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Cemberli taşta Şifacı

Mesaj gönderen xXbrightXx »

1. bölge için yol savaşçısı ve x te bozman 10 olmalı ve sürekli kanatmayı bozmalısın onun haricinde extradan birşey yapmana gerek yok. 2. bölge için ise studa extradan yapılcak birşey yok gaffarda bozmaya dkkat et kaçırıp ölürsen tekrar başlamak durumunda kalabilirsiniz
BRİGHT//ImTheSpecialized//SPECİALİZED
Kullanıcı avatarı
CertusCerva
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen CertusCerva »

Çemberlitaşda genel olarak şifacının görevi;

Tarruzlar 2 kişiye "korteks ..." yeteneği kullanır bunların birini tank bozar sen diğerine ck atarak tankın zihin toplamasının süresi gelene kadar adamı hayatta tutar .

Kalfa ve çıkarlar 50 canda deprem yapar bu depremden biraz önce 55-60 canlarda iyileştirme çember açar.

Ayrıca gbmlerde gruptakilerden ve gbmlerden biraz uzakta dur ki depremden etkilenme.

Ayrıca yanında sürekli en az 10 adet kudret iksiri olsun..
Kullanıcı avatarı
Alfayildirim
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Lonca: Ezikler

Mesaj gönderen Alfayildirim »

CertusCerva yazdı:Çemberlitaşda genel olarak şifacının görevi;

Tarruzlar 2 kişiye "korteks ..." yeteneği kullanır bunların birini tank bozar sen diğerine ck atarak tankın zihin toplamasının süresi gelene kadar adamı hayatta tutar .

Kalfa ve çıkarlar 50 canda deprem yapar bu depremden biraz önce 55-60 canlarda iyileştirme çember açar.

Ayrıca gbmlerde gruptakilerden ve gbmlerden biraz uzakta dur ki depremden etkilenme.

Ayrıca yanında sürekli en az 10 adet kudret iksiri olsun..
Çok saol yardımcı oldun
Resim
Kullanıcı avatarı
IINeFReTII
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kader Mühürleri

Mesaj gönderen IINeFReTII »

1. bölge için yol savaşçısı ve x te bozman 10 olmalı ve sürekli kanatmayı bozmalısın onun haricinde extradan birşey yapmana gerek yok. 2. bölge için ise studa extradan yapılcak birşey yok gaffarda bozmaya dkkat et kaçırıp ölürsen tekrar başlamak durumunda kalabilirsiniz
Resim