Neden geri döneyim oyuna ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Timeofdeath
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Neden geri döneyim oyuna ?

Mesaj gönderen Timeofdeath »

Yaklaşık 6 ay önce İstanbul Kıyamet Vakti'ni bıraktım. 3 tane full+full büyücü,savaşçı ve şifacı dizili çarım var, hatta üstünede yüklü bi param var. Ancak artık oyundan zevk alabileceğim hiçbirşey kalmadı, oyuna ilk başladığımda görevleri olsun, grup bölgelerindeki taktikleri olsun birçok şeyden zevk alıyordum ancak şimdi yapacağım hiçbirşey kalmadı. Bitti kardeşim bitti artık oyunda zevk alacak herşeyi bitirdiler el birliğiyle ama bende isterimki oyuna tekrar dönmeyi ama neden döneyim ? saçma sapan ölüm oyunları yüzünden mi, yoksa gereksiz arayan bulur gibi saçma sapan etkinliklerden mi ? Ha bide şu var böyle etkinlikler yapıyorlar ödül ne Xenotim :D diyeceklerim bu kadar sadece oyun hakkında biraz içimi dökmek istedim :D

Hayırlı günler
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Re: Neden geri döneyim oyuna ?

Mesaj gönderen mobilsorun »

Reklam yapma kardeş yönetim huysuzlaşıyor yoksa :P
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
Kullanıcı avatarı
vengeance
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen vengeance »

Timeofdeath yazdı:Yaklaşık 6 ay önce İstanbul Kıyamet Vakti'ni bıraktım. 3 tane full+full büyücü,savaşçı ve şifacı dizili çarım var, hatta üstünede yüklü bi param var. Ancak artık oyundan zevk alabileceğim hiçbirşey kalmadı, oyuna ilk başladığımda görevleri olsun, grup bölgelerindeki taktikleri olsun birçok şeyden zevk alıyordum ancak şimdi yapacağım hiçbirşey kalmadı. Bitti kardeşim bitti artık oyunda zevk alacak herşeyi bitirdiler el birliğiyle ama bende isterimki oyuna tekrar dönmeyi ama neden döneyim ? saçma sapan ölüm oyunları yüzünden mi, yoksa gereksiz arayan bulur gibi saçma sapan etkinliklerden mi ? Ha bide şu var böyle etkinlikler yapıyorlar ödül ne Xenotim :D diyeceklerim bu kadar sadece oyun hakkında biraz içimi dökmek istedim :D

Hayırlı günler
Dota 2 varken LoL e taktiğin kralı demen biraz yanlış olmuş :D
Kullanıcı avatarı
KingxReaper
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen KingxReaper »

bnece dönme oyuna ben 2 sene bile olmuştur heralde tılsımlar ne zaman çıktı ben o zaman oyunu bıraktım. artık kaç sene olduğunu bilmiyorum :P
Kullanıcı avatarı
VforVendetta1
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VforVendetta1 »

emre face versene
Mustafa Kemal Atatürk Yiğit Gülsen
Kullanıcı avatarı
BeLmanDo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen BeLmanDo »

Bende bıraktım oyunu 6 ay önce dediğin gibi hiç bir eklenti etkinlik yok oyunda saçma sapan etkinlikler yapıyorlar GM ler ile. L***** Online e başladım İkv oynarken saçma geliyordu ama o da güzel Ama İKV ayrı bi güzel oyun tadı kalmadı fakat bende dile getiriyim istedim :)
:flag_tr:Bir düşün başların üstünde kağanlık tuğunu,
Ruh duyar orda ölürken bile Türk olduğunu...
:flag_tr: IIXxBÖRKLÜxXII

Yoğunbakım

Maddex